Teknoloji

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro fiyatı önümüzdeki ay piyasaya sürülmeden önce sızdırıldı

Google Pixel 7 ve Google Pixel 7 Pro , Google tarafından 6 Ekim’de özel bir donanım etkinliğinde tanıtılacak . Şirket, telefonun tasarımını zaten onaylamıştı ve 2. nesil Tensor yonga seti ile geleceklerini belirtmişti. Ayrıca, bir Flipkart teaser, Pixel 7 serisi Hindistan lansmanını doğruladı. Bugün Pixel 7 serisi fiyatları sızdırıldı ve geçen yıl öncekilere benzer şekilde fiyatlandırılacaklarını gösteriyor.

Ayrı olarak, Facebook’ta ortaya çıkan Google tarafından yayınlanan render görüntüsü sayesinde Pixel 7 Pro’nun ön tasarımını da görüyoruz. Kavisli kenarların Pixel 6 Pro’ya kıyasla önemli ölçüde azaldığı görülüyor.

Google Pixel 7 Pro ön tasarımı

Google Pixel 7 Pro ön tasarımı, Google tarafından yayınlanan bir render görüntüsü ile ortaya çıktı. Telefon, selfie kamerası için merkeze yerleştirilmiş bir delikli oyuğa, tüm köşelerde simetrik çerçevelere ve daha iyi kavrama için hafif kavisli kenarlara sahiptir. Arka panel, üçlü kamera ve bir LED flaş içeren olağan yatay şerite sahiptir. Kamera modülünün düz arka panelin üzerinde bir çıkıntısı vardır. Telefon Hazel renginde görülebilir ancak lansmanda başka seçenekler de olacak.

Ayrıca, görüntü ayrıca iki Pixel Saati ve Pixel Buds Pro’yu gösterir. Pixel 7 Pro’nun Hazel renk grubundaki arka paneli de resimde görülebilir. Resim kapalı bir Facebook grubunda yayınlandığı için herkese açık olarak görüntülenemiyor.

Google Pixel 7, Pixel 7 Pro fiyatı

Ayrıca, Google Pixel 7 ve 7 Pro’nun iddia edilen fiyatları, Artem Russakovskii’nin, Target’in (ABD’nin önde gelen perakende zinciri) sistemlerindeki mevcut verilere atıfta bulunmasının izniyle, piyasaya sürülmeden önce çevrimiçi olarak sızdırıldı. Bu, Pixel 7 serisinin piyasaya sürüldüğünde Pixel 6 serisi kadar maliyetli olacağını gösteriyor. Bu, Pixel 7’nin 599 $ (yaklaşık 48.500 Rs), daha büyük versiyonun ise 899 $ (yaklaşık 72.000 Rs) olarak fiyatlandırılacağı anlamına geliyor. İlki Kar, Obsidiyen ve Limon otu renklerinde gelecek. İkincisi Obsidyen, Hazel ve Kar renklerinde gelecek.

Cache Nedir?

Ayrıca, sızıntı bize her iki telefonun ön sipariş tarihinin muhtemelen lansmandan kısa bir süre sonra 6 Ekim olarak listelendiğini söylüyor. Görünüşe göre satış tarihi şu anda 13 Ekim olarak listeleniyor. Pixel 7’yi Target’ta ön sipariş veren müşteriler 100 ABD doları hediye kartı alırken, Pixel 7 Pro müşterileri 200 ABD doları hediye çeki alır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu