Kripto Para
Trend

Gto Coin Nedir?

GTO Coin Nedir?

GTO coin, birden fazla kripto borsasında işlem görebilen alternatif bir kripto para birimidir. GTO için fiat piyasası yoktur ve yalnızca USDT stabil coin ile işlem görebilir. Binance, son 24 saat içinde en yüksek alım/satım sipariş hacmine sahip en popüler borsadır. İyi bir likidite göstergesi derinlik yüzdesidir ve canlı teklifler %2’lik bir fiyat değişikliğini gösterir. 24 saatlik hacme ve CL güven derecesine göre sıralanmış GTO borsalarının listesi burada.

İlk önce kullanımını anlamadan bir kripto para birimi satın almak kafa karıştırıcı görünse de, nasıl çalıştığını anlamak zor değil. GTO, fiat para birimleriyle değiştirilebilir ve e-hediye kartlarına harika bir alternatiftir. Para biriminin güçlü bir uluslararası çekiciliği var ve neredeyse her büyük fiat para birimiyle ortaklık kurdu. Gifto ile eşleştirilecek en popüler itibari para birimleri USD, EUR, BTC, USD Coin, NGN, PKR ve IDR’dir.

GTO coin başına şu anda 0,46 dolar değerinde ve 3,95 milyon dolarlık işlem hacmine sahip. GTO’nun değeri son 24 saatte %0,34 arttı. Bu kripto paraya yatırım yapmak isteyenler, portföyleri için hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek için GTO fiyatını diğer madeni paralarla karşılaştırmalıdır. GTO’nun yeni bir kripto para birimi – henüz piyasada bulunmayan bir kripto para birimi  olduğunu belirtmekte fayda var.

gto coin nedir

Şu anda, Gifto en yaygın olarak kabul edilen kripto para birimidir. Hemen hemen her fiat para birimiyle eşleşir. Küresel olarak en yaygın fiat para birimi olan USD ile eşleştirilmiştir. Küresel popülaritesi, PKR, INR ve PHP dahil olmak üzere diğer birçok dijital para birimiyle ortak olmasına yol açtı. Bununla birlikte, GTO hala beta aşamasındadır, bu nedenle yatırım yapmadan önce madeni paraya aşina olmak önemlidir.

Kripto para biriminde yeniyseniz, bir seçim yapmak çok zor olabilir. GTO’nun ne anlama geldiğini ve nasıl kullanılabileceğini anlamak önemlidir. En popüler madeni paralardan biri Gifto’dur. Bu kripto para birimi, bir dizi başka dijital para birimi tarafından desteklenir, ancak USD ile de uyumludur. USD en popüler olsa da, tek değil. Çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Para birimini alıp satmak isteyenler, para birimini alıp satmak için de kullanabilirler.

Kaybetmeyi göze alamıyorsanız, bir kripto para birimi genellikle iyi bir yatırımdır. Oynaklığı tahmin edilemez olabilir ve fiyatlar oynaktır. Ancak paranız yetiyorsa, GTO iyi bir seçimdir. Değeri hızla artıyor ve hediye göndermek için mükemmel bir seçenek. Gifto da dahil olmak üzere sanal ürünler için bir pazar da var. Beta aşamasında olan birkaç kripto coin var ve bunlar incelemeye değer.

GTO Coin sanal bir hediye veren para birimidir. Hediye ve kripto para göndermek için kullanılabilir. Bu kripto para biriminin dolar için yüksek bir talebi var. Popülaritesi tüm dünyaya yayılıyor. Birkaç ülke, ürünleri ve hizmetleri için bir ödeme yöntemi olarak Gifto’yu zaten kullanıyor. Kripto bağımlısı değilseniz, bu borsalardan birkaçına göz atmaya değer.

GTO geleneksel bir para birimi olmasa da sanal hediyeler göndermek için kullanılan sanal bir para birimidir. Geleneksel para birimlerine çok popüler bir alternatif. Diğer birçok madeni paranın aksine, GTO fiat para birimleriyle değiştirilebilir. USD’nin yanı sıra GTO Tayland’da da yaygın olarak kabul görmektedir. ICO, şirket için çok başarılı oldu. ICO 10 milyon dolar topladı ve temel blok zinciri şu anda 50’den fazla ülke tarafından test ediliyor.

GTO Coin şu anda coin başına 0,46 $ değerinde. ICO, 18 Aralık’ta 0.28 $ fiyatla başladı. Dünyadaki en popüler kripto ve en popüler fiat para birimidir. Fiyatı birkaç kez yukarı ve aşağı hareket etti ve 12 Ocak’ta bir önceki en yüksek seviyesi olan 0,98’i aştığı zirveye ulaştı. O zamandan beri üç zirve daha var, ama hepsi birkaç dolar aralığında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu