Teknoloji

SteelSeries Yeni MMO/MOBA Hafif Oyun Faresini Tanıttı

SteelSeries Yeni MMO/MOBA Hafif Oyun Faresini Tanıttı

Hafif Oyun Faresini Tanıttı SteelSeries , bu hafta hem çok kullanımlı hem de MMO ve MOBA oyunları için özel olarak tasarlanmış yeni bir oyun faresi serisi yayınladı. Şirket, Aerox 5 , Aerox 5 Wireless ve Aerox 9 Wireless dahil olmak üzere Aerox serisinde insanların seçebileceği üç yeni model yayınladı. Her biri, ihtiyacınız olan şeye bağlı olarak farklı özellikler sunar ve her biri size hızlı erişim sağlamak için belirli bir oyun türü için tasarlanmıştır.

SteelSeries Aerox 5 – Yıldırım Hızlı

Gezegendeki en hafif çoklu tür faresi, 66g tüy hafifliğinde teraziye zar zor kaydolur. Ultra hafif tasarımı 9 programlanabilir düğmeyle birleştiren Aerox 5, oyunculara gerçek çok yönlülük ve oynadıkları oyun veya türe anında uyum sağlama yeteneği sağlar. TrueMove Air sensörü ve 0 Virgin Grade PTFE ayaklar, her kaydırmanın zahmetsiz olmasını ve nokta atışı doğrulukla izlenmesini sağlarken, Golden Micro IP54 anahtarlarımız her çekimin tam olarak bir oyuncunun istediği gibi kaydedildiği anlamına gelir. Brilliant PrismSync Aydınlatma, 3 RGB bölgesi sağlar ve suya dayanıklı AquaBarrier™, IP54 güvenlik derecesi sağlayarak dökülmelere ve kazalara karşı içinizin rahat etmesini sağlar.

hafif oyun faresini tanıttı

SteelSeries Aerox 5 Wireless

Kaynaştırma Özelleştirme x Serbest Performans . Gezegendeki en hafif çok türlü kablosuz fare, 74 g ağırlığındadır ve 180 saate kadar pil ömrü sağlar. Sadece 15 dakikalık şarj, 40+ saat kullanım sağlar. Quantum 2.0 Kablosuz ve Bluetooth’u kullanan oyuncular, birden fazla cihazda gerçekten sınırsız ultra hafif özgürlükle her zamankinden daha uzun süre oynayabilirler. 9 programlanabilir düğme ve TrueMove Hava Sensörü, rakipsiz hassasiyet ve doğruluk sağlar.

SteelSeries Aerox 9 Wireless

Üstün MOBA ve MMO fare. Yıllardır MMO ve MOBA türüne ilk gerçek yeniliği getiren Aerox 9 Wireless, yalnızca 89g ağırlığında ve kullanıcılara 12 adet programlanabilir başparmak düğmesine erişim sağlıyor. Aerox 9 Wireless, bağlantı için Quantum 2.0 Kablosuz ve Bluetooth, yeni nesil Golden Micro IP54 Anahtarları (80M tıklama için derecelendirilmiş [diğer oyun farelerinde bulunan dayanıklılığın 3 katı]), bir TrueMove Air oyun sensörü ve IP54 dereceli AquaBarrier™ koruması kullanır. Oyuncuları daha uzun süre kablosuz tutmak için gezegendeki en hafif MMO/MOBA faresi, hızlı şarj etme özellikleriyle 180 saate kadar pil ömrü sunar ve oyunculara yalnızca 15 dakikada 40+ saat verir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu