Kripto Para

HFT Coin Yorum & Nereden Alınır? Hangi Borsa Listeliyor?

HFT coin yorum sayfalarının ilgi çeken ve gelecekte değer kazanabilecek coinleri arasında görülmektedir. Hft coin kripto sektöründe yatırım yapılabilen coin çeşitleri içerisinde yer alır. Gerek projesi gerekse diğer avantajları sayesinde birçok borsa listesinde yerini almış bulunmaktadır. Coini tercih etmeden önce mutlaka projesini detaylı olarak incelemek gerekir. Bununla birlikte avantajları ve dezavantajları göz önünde bulundurulmalıdır. Piyasa değeri, dolaşımdaki arzı, toplam arıza gibi bilgilere ulaşmak coin hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Aynı zamanda geliştiricileri hakkında bilgi edinmeniz de coine yapacağınız riskleri en aza indirebilecek faktörler arasında bulunur. Hft coin projesi incelendiğinde oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle kripto formlarında HFT coin yorum ve uzman görüşlerine oldukça dikkat çekilmektedir.

HFT coin yüksek frekansı temsil eden bir kısaltmadır. Bilgisayar algoritmalarının daha hızlı işlem yapabilme kapasitelerini kullanır. Bu şekilde finansal varlıkların alım ve satımını daha hızlı ve güvenli gerçekleştiren bir ticaret stratejisi olarak öne çıkar. Hashflow diğer blockzincirleri ile birlikte çalışan bir sisteme sahiptir. Sıfır kayma ve MEV korumalı işlemler için tasarlanmış olan merkezi bulunmayan borsalardandır.

En temelinde merkeziyetsiz bir borsa platformu olarak görünmektedir. Ancak diğer coinlerden çok daha farklı bir amaç için yola çıktığını söylemek mümkün. Birden fazla olan blok zincir desteği ve diğer zincirler arasında farklı bir aracı ya da köprü olmadan hızlı işlem yapmaya olanak sağlamaktadır. Tüm özellikleri ve HFT coin yorum ile analizleri dikkate alınarak yatırımlar gerçekleştirilmelidir.

 

HFT Projesi Nedir?

HFT coin projesi kapsamında geliştiriciler önemli çalışmalarda bulunmaktadır. Bu çalışmalar incelendiğinde özellikle yatırımcıların ilgisini çekebilecek teknik birçok detay bulunmaktadır. Hashflow projesi incelendiğinde birçok zincir desteği ve diğer zincirler arasındaki aracıları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Bununla birlikte çapraz swap yapabilme özelliği de öne çıkan detaylar arasında yer almaktadır. Proje yakından incelendiğinde DAO mantığı ile yönetildiğini de görmek mümkün olur.

Platformun yerel kripto para birimi olarak da HFT token kullanılmaktadır. Proje 2020 yılında geliştirilmeye başlanmıştır. Varun Kumar ve Victor Lonescu tarafından geliştirilen bir borsa platformu olarak öne çıkar. Hashflow toplam 3 aşamadan oluşan özel token satışına sahiptir. Toplamdaki token arzının %25 kadarı 0.02, 0,10 USD ve 0,4 USD fiyatları ile satışa sunulmuştur. Bu da projenin 28.2 milyon fon toplamasına olanak sağlamıştır. HFT coin yorum ve diğer tüm özellikleri incelendiğinde projenin yatırımcıları arasında ise oldukça önemli kuruluşlar ve kişiler bulunmaktadır.

HashFlow (HFT) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 HFT Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

HFT Coin Hangi Borsada Listeleniyor?

HFT coin  günümüzde farklı borsalarda listelenmiş durumdadır. Bu nedenle ulaşılması kolay coinler arasında yerini alır. Her türlü coinde olduğu gibi HFT coine de yatırım yaparken listelenmiş olduğu borsaları tercih etmek durumundasınız. Global borsalarda listelendiği için yatırım işlemlerinizi transfer yöntemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Hft coin yorum sayfalarına göre günümüzde şu borsalarda listelenmiş durumdadır:

 • Binance
 • CoinW
 • Deepcoin
 • Bitrue
 • io

Borsalarında listelenmiştir. Coine yatırım yapabilmek için bu borsalardan herhangi birinde cüzdan hesabı açmanız gerekir. Cüzdan hesabınızda USDT olarak ya da TRY olarak belirli miktarda yatırım sermayeniz olmalıdır. Borsa sistemlerine mail adresiniz ve şifreniz ile girerek yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Ancak her durumda mutlaka avantajları ve dezavantajları dikkate alarak işlem yapmaya dikkat etmek gerekir.

 

HFT Piyasa Değeri Nedir?

HFT coin piyasa değeri oldukça yüksektir. Bu da hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların dikkatini çeken noktalar arasında yer alır. HFT coin piyasa değeri 72.048.348 USD’dir. Dolaşımdaki arzı ve toplam arzı hakkında da detaylı olarak bilgi edinmek doğru yatırım açısından önem taşır.

 

HFT Alınır Mı?

HFT coin satın alabilmek için bu listelenmiş borsalarda kendinize ait bir yatırım hesabı açmanız oldukça önemlidir. Hft coin günümüzde en çok alınıp satılabilen koyunlar arasında yerini alır. Ancak yatırımcıların satın alma işlemleri öncesinde piyasa risklerini mutlaka göz önünde bulundurması gerekir. HFT coinin genel özellikleri hakkında da şunlar söylenebilir:

 • Hashflow ekstra köprülere gereksinim duymadan zincirler arasındaki varlıkların sorunsuz şekilde değiştirme imkanı sunmayı hedefler.
 • Tüm HFT işlemleri ticaret yerel olarak bir zincir üzerinde ya da farklı zincirler arasında kaymalara ve çeşitli istismarlara karşı tamamen koruma alına alınır.
 • Tüm hashflow teklifleri de sizlere gösterilen fiyat üzerinden yürütülmektedir.
 • Bunların yanında MEV korumalı işlemler sunulmaktadır.

Bunlara ek olarak geniş kullanım alanına sahiptir. Kullanıcılar ekosistemi içerisindeki özelliklerden yararlanabilmek için HFT’yi stake edebilmektedir. Aynı zamanda stake edilen tokenler kullanıcılarına bu protokolün geleceğini oylama hakkı verir. Kullanıcıların da yönetme yetkisi bulunmaktadır. Hashflow platformu kendi yerel kripto para birimi olan HFT ile platformuna güç sağlamaktadır. Yönetişim tokeni olarak bilinen HFT aracılığı ile kullanıcılar platformda önemli katılımlarda bulunabilmektedir. Sağladığı bir dizi avantaj sayesinde her geçen gün daha da bilinen ve tercih edilebilen tokenlerden biri durumuna geldi denilebilir. Bunlardan çok daha önemlisi stake edilebilir özelliklerinin bulunmasıdır. Bu da Defi özelliği sayesinde kullanıcılara pasif gelir elde etme olanağı sunması oluyor.

 

Koin Sembolü Nedir?

Hashflow projesinin token sembolü yatırımcılar açısından bilinmesi gereken önemli bir kolaylıktır. Çünkü tüm borsalarda kendi sembolü ile gösterilmektedir. Coin sembolü HFT’dir. Yani hesabınız olan borsada coini aramak istediğinizde bu sembolü yazmalısınız.

 

HFT Toplam Adedi

HFT toplam adedi 1.000.000.000 olarak üretilmiştir. Ancak arzın dağılımında farklı oranlar ortaya çıkar. Dağılım şu şekilde gerçekleştirilmiştir:

 • Yatırımcılar için %25
 • Topluluk hazinesi için %1
 • Topluluk ödülü için %11,58
 • Ekosistem gelişimi için %37,61
 • Gelecek dönemdeki alımlar için %2,5
 • Danışmanlar için %1,5
 • Ekip için %19,32
 • Launchpool için %1,5

Şeklinde bir dağılım gerçekleşmiştir. Coinin geliştirici ekibi HFT token için platform genelinde daha fazla kullanım alacağı olacağına dair açıklama yapmıştır.

 

HFT Dolaşımdaki Adedi

ERC-20 standartlarına göre üretilen coinin dolaşımdaki adedi toplam adetten daha da azdır. Dolaşımdaki toplam miktar ise 175.229.156’dır. Bu miktar yatırımcıların ellerinde olan ve üzerinde işlemler gerçekleştirilen miktar olarak da tanımlanabilir. HFT coin yorum ve forum sayfalarındaki kripto uzmanlarını dikkate almak uğranabilecek yatırım zararlarını azaltmak adına büyük önem taşır.

Ogn Coin Yorum İçin Diğer Coin Borsalarından sizleri için inceledik.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu