Kripto Para
Trend

Hot Coin Fiyat Tahmini 2021

Hot Coin Fiyat Tahmini 2021,Holochain, 2021’in ilk %50, dağınık karma tablosu (rrDHT) için lisans onayı aldığında büyük bir artış yaşadı, ancak aslında 0,015 doların ötesine geçmek için mücadele etti. Kasım ayındaki bir kişi de dahil olmak üzere birkaç patlama girişimine aldırmadan, aslında ihtişamlı günlerinden çok uzaklaştı.

Peki HOT için gerçekçi bir gelecek hedef oranı nedir? Bu oranı ne yönlendiriyor?

Bu yazıda, en güncel piyasa değerlendirmelerinden birkaçına, Holo kampından haberlere bakıyoruz ve ayrıca 2022 ve sonrası için günlük Holochain maliyet tahminlerini değerlendiriyoruz?

Mart 2021’de Holo Limited, şimdiye kadar sıcak fiyat performansındaki en büyük artışı başlatan Holochain dağıtılmış uygulama çerçevesi için bir Amerika Birleşik Devletleri patenti verildiğini duyurdu.

Holo’nun en önemli özelliği, ağının doğrulama için kripto madencilerine veya uluslararası bir dergiye bağlı olmamasıdır. Blok zincirinden farklı olarak, satın alma işlemleri belirli kullanıcı düğümlerini ziyaret eder, bu da satın almaların daha hızlı yapılmasına yardımcı olur ve ağın ölçeklenebilirliğini artırır.

Holochain tarafından desteklenen uygulamalar, sosyal medya ağı veya başka bir çözüm sunucusu gibi bir aracıya ihtiyaç duymaz, bu da müşterilerin kendi bilgileri üzerinde tam kontrole sahip olduğu anlamına gelir.

Holochain açık kaynaklı bir görevdir,  Holo Limited neden bir patent başvurusunda bulundu?

 

Konuyla ilgili yorum yapan Holo’nun yapımcıları, eylemin savunma amaçlı olduğunu iddia etti. En son teknolojilerini paylaşmaya istekliler, ancak bunun, son kullanıcıların güvenliğini kesinlikle garanti edecek olan Holochain açık kaynak çerçevesi bağlamında olması gerekiyor.

Patentler, yeniliklerin nasıl kullanılabileceğini tam olarak korur. Bizim durumumuzda bu patent, Holochain açık kaynak işini, teknolojik ilerlememiz için lisans sunabilecek ve daha sonra bunları uygulamamızı engellemek için kullanabilecek trollerden korumak için planlanmıştır. Lisans, aynı şekilde Kriptografik Özgürlük İzninin önemli bir bileşenidir.Lisanslar yalnızca dayandıkları IP yasalarına bağlandıkları sürece güçlüdür.Bu lisansa sahip olmak CAL’nin tamamen uygulanabilir olmasını sağlar – bu da son kullanıcıların yasal haklarını kesinlikle koruyacağı anlamına gelir. bilgileri üzerinde egemenliği vardır.

Holochain (HOT) oranı tahmini 2022 – 2030

Holochain’in gelecekteki maliyetini analiz etmek için, en son HOT jeton oranı tahminlerinden birkaçına bakalım (15 Mart’tan beri):

SICAK maliyet tahmininde TradingBeasts, Holo’nun oranının 2022’nin sonunda 0,005 dolara ulaşacağını ve ayrıca 2024’ün sonunda 0,0084 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

DigitalCoin de benzer şekilde Holochain kripto maliyet tahmininde muhafazakar bir şekilde olumlu bir görüş paylaştı ve 2022’de 0,005 ABD Doları ve 2023’te 0,0054 ABD Doları’na ulaşacağını tahmin ediyor. 2025 yılına kadar 2025’te 0,0073 ABD Dolarına ve nihayetinde 2030’da 0,018 ABD Dolarına ulaşabilir.

WalletInvestor’un Holochain madeni para oranı tahmini, HOT’u olumsuz bir kısa vadeli finansal yatırım olarak değerlendirdi ve ayrıca Mart 2025’te düşen alım satımın yanı sıra 12 ayda 0,0002 ABD dolarına düşebileceğini öne sürdü.

Peki, Holochain’in 2022’de maliyeti artacak mı?

Kripto para piyasalarının son derece değişken olmaya devam ettiğini ve bu durumun, bir madeni paranın fiyatının birkaç saat içinde ne olacağını tam olarak tahmin etmeyi ve ayrıca uzun süreli doğru tahminler sağlamayı daha da zorlaştırdığını hatırlamak önemlidir. Bu nedenle uzmanlar ve ayrıca çevrimiçi tahmin siteleri bu SICAK tahminleri yanlış elde edebilir.

Herhangi bir finansal yatırım kararı vermeden önce sürekli olarak kendi araştırma çalışmanızı yapmanızı ve ayrıca en son piyasa trendlerini, bilgileri, teknolojik ve temel analizleri ve ayrıca profesyonel bakış açısını düşünmenizi tavsiye ederiz. Asla kaybetmek için ödeyebileceğinizden fazlasını harcamayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu