Kripto Para

Hot Coin Geleceği Parlak Mı? Hot Coin Projesi

Hot coin geleceği parlak mı? Hot coin projesi ve sistem geliştirmeleri gibi konular Hot (HOLO) coine yatırım yapmak isteyenler tarafından araştırılır. Kripto dünyasında en bilinen coinlerden birisi Hot coindir. Şirket olarak başarılı bir profil çizen Hot coin her dönemde birçok kripto yatırımcısı tarafından satın alınarak cüzdana eklenir. Geçmişten itibaren sayısız kullanıcıya kazanç getiren HOLO coin projesi hakkında daha fazla bilgi alarak yatırımlarınızı bu yönde güçlendirebilirsiniz. Hot coin projesi hakkında merak edilenleri öğrenmeniz ve Holo coinin geçmişten günümüze grafiğini incelemeniz, yatırımlarınıza yön vermenize destek olacaktır.

hot coin geleceği parlak mı? hot coin projesi
hot coin geleceği parlak mı? hot coin projesi

Hot Coin Projesi Nedir?

Holo herhangi bir blok zincir kullanmadan kendine ait bir sistem üzerinde işlem yapmayı mümkün kılan bir platformdur. Holo platformu;

 • DApp geliştirme yöntemi olarak bilinen Holocoin ile oluşturulan merkeziyetsiz bir sistemdir.
 • Temel amaçlarından birisi Holocoin ile oluşturulan uygulamalar arasında bir köprü oluşumu sağlamaktır.
 • Holo, ağ katılımcılarına DApplara kolay şekilde erişebilme imkânı sunar.
 • Temelde bir pazar yeri ve ekosistem olarak işlem görmeyi hedefler.

HOLO ağı içerisinde, bir muhasebe sistemi yer alır. HOLFUEL adını taşıyan bu sistem, hizmetler için ana bilgisayarlardan ödeme yapabilmeyi sağlar. Köprü görevi görmeyi amaçlayan proje ilk olarak 2018 yılında piyasaya sürülmüştür ve projeye bağlı kalarak HoloToken olarak bilinen HOT coini ERC-20 sistemine bağlı olarak kullanıma sunmuştur.

Hot Coin Kurucuları Kimler?

Hot coin, kodlayıcı alanında çalışan Arthur Brock ile Eric Harris-Braun ortaklığında kurulmuş ve geliştirilmiştir. Projenin ilk temelleri 2016 yılında atılmıştır. Proje ilk olarak P2P teknolojisine destek olmak ve güç sağlamak amacı ile ortaya atılmıştır. Temelde bir araç ve teknoloji geliştiricisi olan MetaCurrency Projesi’nin parçası olma görevini üstlenmiştir. Holo coin, bir DApp iş birlikçisi olan Ceptr’i örnek alarak modellenme kazanmıştır.

Arthur Brock, Geek Gene şirketinin kurucusudur ve alternatif para birimlerini kodlama alanında çalışmalar geliştirmiştir. Aynı zamanda Arthur Brock, sosyal girişim inkübatörü olan Emerging Leader şirketinin de ortakları arasında yer alır.

Hot Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Holo chain, internette yer alan baskın merkezi sistemlere bir alternatif olma ayrıcalığına sahiptir. Bu anlamda;

 • Kullanıcılara kendi seçimlerini yapabilme ve kendi kararlarını alabilme özgürlüğünü sunar.
 • İnternet üzerinde hareket edebilmeyi sağlayan bilgiler vererek kullanıcılarına yardımcı olur.
 • İnsanların birbirleri ile iletişime geçme özgürlüklerini korur.
 • Akran sorumluluğu ilkesini benimser ve belirlediği kurallar ile kullanıcılarının her türlü hakkını koruyarak savunur.

Holo, kripto teknolojisinin temsili olan Holochain ile kullanıcılar arasında bir bağ olma görevini üstlenmiştir. Kripto uygulamaları ile para birimlerinin arasında büyük bir değişime zemin hazırlamak gibi yeniliklerin öncüsü olmuştur.

Hot Coin Güvenilir Mi?

Hot coin güvenilir mi sorusuna yanıt bulmak için projenin detaylarını gözden geçirmek yeterlidir. Holo ağı, merkezi internet ağıyla Blok zincir teknolojisine bağlı olmayan küresel bir zinciri birbirine bağlamak için tasarlanmıştır. Bu anlamda herhangi bir küresel iş birliği içermez. Bunun yerine DApp projesinin kendi kendisini doğrulayabilmesini amaçlar ve bu anlamda kriptografik ortamda hazırlanmış sözleşmeleri gizlilik çerçevesinde saklar. Veriler, birden fazla node arasında paylaştırılır ve rastgele seçilmiş eşler sayesinde doğrulayıcılara iletir. İletilen verilerin hepsinin doğruluğu ispatlanır.  Veriler güvenilir ortamlarda paylaştırılır ve kötü veriler dedikodu protokolü kapsamında değerlendirilerek kara listeye alınır. Bu sayede tam anlamı ile bir güvenlik sağlanır.

Hot Chain Hangi Borsalarda Listeleniyor?

Hot (HOLO) chain kripto borsaları arasında en fazla yatırımcının yer aldığı coinler arasında yer alır. Kurulduğu günden itibaren projesi ile dikkat çeken coin, dünya genelinde büyük borsalarda listelenmesi ile de güven vermektedir. Yatırım miktarları ile dikkat çeken Hot (HOLO) chain;

 • Binance
 • Paribu
 • Huobi Global
 • ProBit Exchange
 • com
 • Bitrue

Gibi önemli borsalarda işlem görmektedir. Birçok işlem çifti ile alım satım yapmaya fırsat veren HOLO coin USDT/Tether, Bitcoin, Ethereum gibi büyük çiftler ile birlikte kripto cüzdana eklenebilir.

Hot (HOLO) Chain Arz Durumu Nedir?

Hot (HOLO) chain, spekülatif fiyat dalgalanmalarına sahiptir. Kripto piyasasında başarılı grafiği ile dikkat çeken coin, belirli dönemlerde kripto hareketliliklerine bakarak belirli seviyede düşüşler yaşamıştır. Hot (HOLO) chainin piyasadaki arz durumu şu şekildedir;

 • Hot (HOLO) Coin Piyasada Dolaşan Arz: 173.342.974.127 HOT
 • Hot (HOLO) Coin Piyasadaki Toplam Arz: 177.619.433.541 HOT
 • Hot (HOLO) Coin Maksimum Arz: YOK

Hot coin geleceği, geliştirme ekibinin çalışmaları ile herhangi bir varlığa normalde olması gerekenden daha fazla güç verilmesinin önüne geçmek amacı ile mümkün olabildiğince merkeziyetsiz bir yapıya sahip olmayı amaçlar. Uygulamalar ile sunucular arasında kurulan bağlantılar şifrelenir ve Holo sonuç olarak küresel ölçekli dağıtık sisteme bağlı kalan bir sunucu ağı kullanır.

Hot Coin Geleceği Parlak Mı?

Hot coin, dünyanın önde gelen en büyük kripto borsalarından satın alınabilir. Holo coin yorumları ve projenin detayları hakkında araştırma yaparak yatırımlarınızı güvenilir ölçütlerde gerçekleştirebilirsiniz. Holo chain grafik yorumları her dönemde analizler ile desteklenerek yatırımcılara bilgi vermeyi amaçlar. Bu doğrultuda yapılan yorumlar ve grafik analizleri ile kendi kararınıza bağlı olarak Hot coin yatırımları yapabilir veya mevcut yatırımlarınızı geri çekebilirsiniz.

Kripto dünyasında ilk günden itibaren en dikkat çeken coinlerden birisi olan Hot coin, projeleri ile de her dönemde ses getirmeyi başarmıştır. İmzaladığı birçok yeni sözleşme ve geliştirme çalışmaları ile değerini artıran coinin gelecekte de parlak projeler ile yoluna başarılı adımlarla devam edeceği öngörülür. ERC-20 sisteminde projelerini yürüten Hot (HOLO) coin sadece kripto varlık olma özelliğine sahiptir ve kripto cüzdanlar üzerinden işlem yapılmasına izin verir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu