Kripto Para

HovR, Qi Blockchain Üzerindeki Yeni Nesil NFT Pazarını Açıkladı

HovR , Qi blok zinciri teknolojisi yığınından yararlanarak NFT pazar yeri endüstrisini sarsmaya hazırlanıyor. Sonuç olarak, yüksek ücretsiz blok zincirleriyle uğraşma günleri sona erdi ve takas edilemez token basımı çok daha erişilebilir ve uygun fiyatlı hale gelecek.

HovR, Qi’yi son derece düşük ücretlerle en gelişmiş blok zincirlerinden biri olarak görüyor ve yaklaşmakta olan NFT pazarından yararlanıyor. HovR aracılığıyla kullanıcılar, kripto para birimleri, NFT’ler, gayrimenkul değerli metalleri ve fiat para birimlerini kapsayan çapraz varlık değeri transferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Herhangi bir varlık, benzersiz blok zinciri tabanlı kimliklerin oluşturulması yoluyla belirtilebilir.

Ayrıca HovR, oyun içi öğe ticareti, önemli belgeleri depolama, Web3 alanı satın alma, sosyal medya avatarları, biletleme çözümleri vb. dahil olmak üzere, değiştirilemez belirteçlerin gerçek dünyadaki işlevselliğini vurgular. spor sözleşmelerinden üniversite derecelerine ve dijital pasaportlardan tıbbi kayıtlara kadar yeni fırsatları keşfederek NFT endüstrisine

HovR aracılığıyla bir NFT oluşturmak basit, ucuz ve verimlidir. Oluşturulan NFT’ler, Qi blok zincirindeki bir cüzdan adresine bağlanır , gerçek dijital mülkiyeti kolaylaştırır ve şeffaf bir ticaret geçmişi sağlar.

HovR, Bitcoin’in 300 katına ve SWIFT ağının on katına sahip olduğu için Qi blok zincirini tercih ediyor. Bu tür ileri teknolojiden yararlanmak, Crypto Kitties gibi daha önceki NFT projelerinin daha uzun ömürlü olmasını ve ilgi odağında kalmasını sağlayabilirdi. Ancak Qi üzerine inşa etmediler ve farklı bir çözüm seçtiler.

Qi ekosistemi, küresel bir fintech yatırım şirketi ve endüstri lideri olan VortX Capital tarafından desteklenmektedir. Qi ağı, çeşitli uygulamalar için birincil ödeme yolu olarak kullanılır. VortX, potansiyelini daha da vurgulamak için Qi’de merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve oyna-kazan NFT oyunlarından oluşan bir paket başlatmayı planlıyor.

hovr, qi blockchain üzerindeki yeni nesil nft pazarını açıkladı

Ayrıca VortX, yeni HovR pazarının da sahibidir. Ekip, öngörülebilir bir gelecek için dApp’ler, NFT’ler ve blok zinciri oyunlarına girerek tüm en iyi endüstri dikeylerini keşfetmeyi planlıyor.

VortX’in ana cazibesini artırmak için şirket, Afrika’da halka arz eden ilk blockchain şirketi olmayı planlıyor. Ekip, bunu gerçeğe dönüştürmek için Johannesburg Menkul Kıymetler Borsası ve Equity Express Menkul Kıymetler Borsası ile açık bir diyalog içindedir.

HovR, ilk ivmeyi oluşturmak için nüfusa göre sıralanmış dünyanın en büyük 10.000 şehrinin yerel bir NFT koleksiyonunu oluşturdu. Bu NFT’ler, kullanıcıların dünyaya hükmetmeyi hedeflediği, yaklaşmakta olan bir kazan-kazan metaverse oyununun parçası olacak. NFT sahipleri şehirlerine sahip olabilir ve diğer yerleri fethedebilir.

Ayrıca HovR, etkinlik biletlerini ve yasal vasiyetleri değiştirilemez tokenlere dönüştürmek için önemli ortaklıkları güvence altına almak için çeşitli kuruluşlarla görüşüyor.

HovR hakkında

HovR, dünyanın en düşük işlem ücreti NFT Markerplace ve aynı zamanda başarılı bir .pdf NFT oluşturmak için dünyanın ilk NFT pazarıdır. PDF NFT’leri, planların, gizli belgelerin ve isteklerin blok zincirinde başarıyla saklanmasına da izin verir.

 

Qi Blockchain Hakkında

Qi Blockchain, dijital bir geleceğin temeli olarak akıllı sözleşme komut dosyası oluşturma işlevine sahip, dünya lideri, ölçeklenebilir ve dağıtılmış, halka açık bir blok zinciri ağıdır.

Qi Blockchain, Web 3.0, Metaverse, düşük işlem NFT’leri, Defi ve geleceğin sahip olduğu her şey için konumlandırılmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu