Teknoloji
Trend

Humble’dan Ukrayna kampanyası

Humble’dan Ukrayna kampanyası

 

Ukrayna’da video oyunu satış platformunda yinelenen savaşa karşı Simple Bundle bir bağış toplama kampanyası başlattı. Back 4 Blood, The Lengthy Dark ve City Exodus’u içeren Ukrayna video oyun planı, uygun fiyatıyla büyüleyici oluyor.

Simple Bundle, tüm gelirin kesinlikle Ukrayna’daki vakıflara gideceğini ortaya koyduğu yepyeni video oyun planını duyurdu.

GeForce Şu anda 7 yeni video oyunu eklendi: İşte liste!

humble bundlen ukrayna kampanyasi

Cloud video oyun hizmetleri arasında öne çıkan GeForce Current, bu haftanın oyunlarını açıkladı. 7 yepyeni oyun aslında platformun koleksiyonuna katkıda bulundu.

Modest Bundle, video oyun savunucusu Ukrayna’yı başlattı.

Modest Bundle mağazası, 25 Mart’ta Stand With Ukrayna’ya kadar devam edecek olan (Stay Up With Ukrayna) paketini ortaya çıkardı. The Lengthy Dark, Back 4 Blood, Sufficient ve Metro Exodus Stand With Ukrayna gibi oyunların yer aldığı fiyatlar 585$’dan başlıyor.

Video oyunlarının yanı sıra Pathfinder Secondly Edition Core Rulebook ve Warhammer Fantasy Roleplay 2. Edition Core Rulebook Oyun programcılarını ilgilendiren ayrıca RPG Maker VX, Polygon Ranch ve Unity to Music Maker EDM Edition Yazılımından oluşan çeşitli yayınlar bulunmaktadır.

Humble, bu paket kapsamında elde ettiği geliri Ukrayna’da birlikte çalıştığı çeşitli hayır kurumlarına mutlaka göndereceğini belirtti. Bu yapılar arasında Ukrayna için Razom, Uluslararası Kurtarma Komitesi (IRC) ve Uluslararası Tıp Birlikleri bulunmaktadır.

Oyun dünyası Rusya’nın Ukrayna’yı işgaline karşı sessiz kalmaya devam etmedi. Daha önce Microsoft ve ayrıca Rusya gibi Sony dev şirketleri hizmetlerini askıya aldı. Bazı işletmeler, Ukraynalı mültecilere fayda sağlayan hayır kurumlarına katkıda bulunuyor. Örnek olarak, Itch.io “Ukrayna Video Oyun Paketi” ile yaklaşık 6,3 milyon dolar yükseldi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu