Teknoloji

2022 Hyundai Palisade Tanıtıldı

2022 Hyundai Palisade Tanıtıldı

Verim

2022 Hyundai Palisade Tanıtıldı Yeni bir CUV kullanmanın bir nedeni, SUV sürüş kalitesi ile otomobil benzeri verimlilik arasındaki farktır. Normal Kurşunsuz V-6 3.8L motoru ve tahmini 19 MPG Şehir/26 MPG Otoyolu potansiyeli ile Hyundai Palisade’i düşünün. Yüksek bir bakış açısı ve sınırlı gövde yuvarlanması sağlayın ve Palisade, ilk etapta bir CUV istemenizin nedenidir. Aşağıda, bu CUV’nin birkaç kullanılabilir performans özelliği daha bulunmaktadır:

Normal, Spor, Kar ve Akıllı dahil olmak üzere çoklu sürüş modları
Yokuş Aşağı Fren Kontrolü (DBC)
262 lb.-ft. tork @ 5200 rpm

2022 hyundai palisade tanıtıldı

Teknoloji

2022 Palisade’deki teknoloji, her şeyden önce sizin ve yolcularınızın güvenliğini sağlar. En yeni model, Hyundai’nin yolu izlemenize ve kör noktalarınızı kapatmanıza yardımcı olacak en son güvenlik yenilikleriyle birlikte sunuluyor. Ve bolca kabin aksesuarlarıyla, Hyundai’nin eşit derecede harika bir sürüş ve sürüş taahhüdü asla sorgulanamaz. Palisade için sunulan diğer teknoloji yükseltmelerinin bir listesi:

Çevre Görüş Monitörü
Kör Nokta ve Arka Çapraz Trafik Çarpışma-Kaçınma Yardımı
Yaya Algılamalı Ön Çarpışmadan Kaçınma Yardımı

Tasarım

Bir sedan kadar şık ve bir SUV kadar uyarlanabilir olmak kolay değil, ancak yeni Palisade öyle görünmesini sağlıyor. Tüm kişisel eşyalarınız Palisade’de muhasebeleştirilir. Palisade, kapasitesinin ötesinde, her yolculukta rahat bir yer olma ününü de koruyor. Bu CUV ayrıca tasarım açısından aşağıdakileri sunar:

2. Sıra ve 3. Sıra USB Bağlantı Noktaları
12 hoparlör ve QuantumLogic® Surround ile Harman Kardon® premium ses
Otomatik Açılan Eller Serbest Akıllı Elektrikli Bagaj Kapağı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu