Yazılım

İnstagram Gizli Hesap Görme

İnstagram Gizli Hesap Görme

 

1. Glassagram – 2022’nin En İyi Özel Instagram Görüntüleyicisi!

İnstagram Gizli Hesap Görme ,Glassagram , kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı görüp göremeyecekleri konusunda endişelenmeden birinin özel Instagram profillerini görüntülemenin tamamen anonim bir yöntemidir.

GLASSAGRAM İÇİN TIKLAYIN

Glassagram, müşterilerine bakmak istediğiniz profille ilgili tüm doğru bilgileri sağlar ve kurulum süreci son derece kolay ve hızlıdır.
Endişelenmeyin, tamamlanacak anket yok ve “insan doğrulaması” süreci dahil değil.

Hizmetlerine ücretsiz olarak kaydolabilir ve hatta sistemlerinin çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Uygulama bir dakika içinde kullanıma hazır olacaktır.

Müşterilerine gerçek zamanlı güncellemeler sunarlar, yani birkaç dakikada bir hizmetleri ve bilgileri hakkında veri raporları göndereceklerdir.

Bu, bakmak istediğiniz Instagram profillerinden herhangi bir ayrıntıyı kaçırma konusunda endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

2. uMobix

uMobix , uzun süredir girmeye çalıştığınız Instagram hesaplarına erişmenize yardımcı olabilecek özel bir Instagram görüntüleyici olarak gerçekten iyi bir seçimdir.

Bu özel Instagram görüntüleyici hakkında bizim için öne çıkan şeylerden biri, ebeveynseniz iyi olmaları ve çocuklarınızın Instagram’da ne yaptığını takip etmeye çalışıyor olmanızdır.
Diğer özelliklerde size yardımcı olacak birçok başka uygulama ve hizmet var, ancak odaklanmak istediğiniz şey buysa, bu adamlar size bu konuda ve daha fazlasında yardımcı olabilir.

Ayrıca, Android ekran görüntüleri aracılığıyla çocuklarınızın etkinliğini izlemenize ve görmelerini istemediğiniz içeriği kısıtlayabilmeniz için çocuğunuzun hesabını yönetmenize yardımcı olabilirler.

Ek olarak, her 5 dakikada bir aldıkları ve gönderdikleri bilgilerle ilgili güncellemeleri alabilirsiniz, böylece hiçbir şeyi kaçırmanıza gerek kalmaz.

3. eyeZy

eyeZy , Android, iPhone ve iOS dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda özel Instagram hesaplarını gerçekten kolayca görüntülemenize yardımcı olabilecek son teknoloji bir özel Instagram görüntüleyicidir.

eyeZy, sektördeki en güçlü cep telefonu izleme uygulaması olduğunu iddia ediyor ve biz de onlara inanıyoruz!

Bu, yalnızca ilgilendiğiniz Instagram profillerinde neler olup bittiğini değil, bir cihazın diğer yönleriyle de neler olup bittiğini izlemenize yardımcı olabilecekleri anlamına gelir.
Bu, bir ebeveynseniz harika bir seçenek oldukları ve çocuklarınızın sürekli üzerlerinde geziniyormuşsunuz gibi hissettirmeden çevrimiçi yaptıklarını takip etmeyi umduğunuz anlamına gelir.

Görmenizi istemedikleri gizli mesajları içerecek olan sohbetlerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Instagram’da içerik görebilir, tarih ve saat bilgileri gibi bilgileri inceleyebilirsiniz, böylece her bir mesajın ne zaman gönderilip alındığını öğrenebilirsiniz.

Bunun gibi özel bir Instagram görüntüleyici ile, bir daha asla Instagram’da olup bitenlerin dışında kalma konusunda endişelenmenize gerek yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu