Haberler

İnstagram Keşfete Düşme

İnstagram Keşfete Düşme

Instagram Keşfete Düşme Nasıl Yapılır?

Instagram keşfete düşme hem sayfalar hem de bireysel kullanıcılar tarafından artık bir yarış olarak görülüyor. Instagram keşfete düşmek isteyen kullanıcılar için en güncel taktikleri sizler ile paylaşacağız.

Instagram Keşfete Düşme Yöntemleri

Sizler için 2022 yılında keşfete düşmenize yardımcı olacak x yöntemi paylaşacağız

Takipçi Sayısını Artırmak

Instagram, takipçi sayısına ve bu kullanıcıların aktif olarak işlem yapmasına çok önem veriyor. Siz de keşfete düşmek istiyorsanız, ilk olarak organik yollar ile takipçi sayınızı artırmanız gerekiyor.

Takipçileriniz ile Uyumlu Gönderiler Paylaşın

Takipçilerinizin ilgilendiği konularda fotoğraflar veya videolar paylaşmanız, Instagram hesabınızın etkileşimini artırarak keşfete düşmeniz konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Kendi kategoriniz neyse o alanda içerikler üretmeye dikkat edin.

i̇nstagram keşfete düşme

Gönderilerinize Konum Bilgisi Ekleyin

Daha interaktif içeriklerin, Instagram tarafından ön plana çıkarıldığı zaten biliniyor. Siz de kitlenizi genişletmek veya daha fazla insana sesinizi duyurmak istiyorsanız, gönderilerinize konum ekleyerek bu işlemi çok basit bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Ayrıca bu yöntem sayesinde keşfete düşmeseniz bile konumu aratan kişilerin dikkatini çekebilir ve gönderinizin daha çok kişi tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

Keşfet Etiketlerini Kullanın

Instagram keşfete düşme etiketleri 2022** için hazırlanmış olan listeyi kullanarak daha kolay bir şekilde keşfete düşebilirsiniz. En etkili yöntemlerden biri olarakö kabul gören bu taktiği kullanırken dikkat etmeniz gereken noktalar ise şunlardır;

  • Aynı etiketleri sürekli olarak kullanmamak
  • Etiketlerin gönderi ile alakalı olması
  • Çok uzun kelime gruplarından oluşan etiketler kullanmamak
  • “Spam” olarak bilinen etiketleri tercih etmemek
  • Gündem ile alakalı olan etiketleri kullanmak
  • Popülerliği fazla olan ve kullanıcılar tarafından sıklıkla aratılan etiketleri kullanmak
  • Etiketlere açıklama bölümünde değil de yorumlar bölümünde yer vermek

Paylaşım Zamanını Lehinize Çevirin

Instagram algoritmasında, sayfa sahiplerinin kolaylıkla kullanabileceği bir açık bulunuyor. Söz konusu uygulama, ilk bir saat içerisinde fazla beğeni veya yorum alan gönderilerin; trend olduğunu düşünüyor ve o gönderileri ön plana çıkarıyor. Siz de bu yöntemi kullanarak çok basit bir şekilde Instagram uygulamasında keşfete düşebilirsiniz.

Instagram Keşfet Etiketleri yazısına link çıkışı yapılacağı düşünülen anahtar kelime grubunun altı çizili ve yıldızlı bir şekilde belirtildi…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu