Yazılım

İnstagram Öne Çıkanlar İndirme

İnstagram Öne Çıkanlar Nasıl İndirilir?

Instagram Öne Çıkanlar İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram, son zamanlarda insanların kimliği yerine geçen bir sosyal medya uygulaması olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Instagram öne çıkanlar indirme ise, birçok Instagram kullanıcısı tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda nasıl Instagram öne çıkanları indirebileceğinizden bahsedeceğiz.

İnsanlar artık tatile giderken, yolda bir kediyi severken veya kendilerini güzel hissettiklerinde bir ihtiyaç olarak bu sosyal medya sitelerinde paylaşıyor. Fotoğraf paylaşılabilecek sosyal medya sitelerinin başında ise Instagram uygulaması geliyor. Bu uygulama sayesinde, birçok kullanıcı en beğendiği fotoğrafları paylaşarak bu fotoğraflardan bir öne çıkanlar albümü hazırlayabiliyor.

Peki biz bu fotoğraf albümlerini nasıl akıllı telefonumuza veyahut bilgisayarımıza indirebiliriz? Bu istek son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından dile getiriliyor. Henüz Instagram bu özellik için bir girişimde bulunmamış olsa da bazı yardımcı ve çevrimiçi araçlar sayesinde Instagram öne çıkanlar indirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

i̇nstagram öne çıkanlar i̇ndirme
i̇nstagram öne çıkanlar i̇ndirme

 

iPhone’da Öne Çıkanlar Nasıl İndirilir?

Siz de bir iPhone kullanıcısıysanız ve Instagram öne çıkan görselleri indirmek istiyorsanız ilk olarak Safari tarayıcısından veyahut da 3. Parti yazılımlardan destek alabilirsiniz. Bazı 3. Parti yazılımlar, kullanıcıların gizliliklerini ihmal ettiği için Safari uygulamasından çevrimiçi indirme araçlarını kullanmanız sizin için daha iyi olacaktır.

Son olarak şunu söylememizde fayda var ki birçok uygulama ve internet tarayıcısından ulaşabileceğiniz araç iOS 13 ve daha üstü sürümlerde daha verimli bir şekilde çalışacaktır.

StorySaver.net İle Öne Çıkan İndirme Yöntemi

En popüler öne çıkan indirme araçlarından biri olarak StorySaver.net karşımıza çıkıyor. İlgili web sitesine giderek yalnızca birkaç adımda indirme işlemini başarı ile gerçekleştirebilirsiniz. Fotoğrafları indirmek için ilk olarak indirme yapılacak olan hesabın herkese açık olması gerekiyor. Hesap herkese açık ise, karşınıza çıkacak olan panele kullanıcının Instagram hesap adını girmeniz ve “İndir” yazan bağlantı tuşuna basmanız yeterli oluyor.

Size bahsettiğimiz tuşa bastığınızda karşınıza gelecek olan albümler arasında istediğini seçerek bu işlemi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

SaveFrom.net İle Story İndirme

Birçok uygulama üzerinden dosya indirmeye yarayan SaveFrom.net uygulamasını, Instagram öne çıkanları indirmek için de kullanabilirsiniz. Güvenli olan bu uygulamaya girdikten sonra, arama çubuğuna ilgili hesabın kullanıcı adını yazmanız ve öne çıkan görselleri seçerek “İndir” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu