Kripto Para
Trend

İnternetten Para Kazanmanın Adımları

İnternetten Para Kazanmanın Yollarına GözAtalım

Çevrimiçi, Çevrimdışı ve Evinizde Para Kazanmanın 25 Yolu

adsiz tasarim 1

 

İnternetten Para Kazanmanın Adımları

Para kazanma niyetindesiniz, ancak nereden başlayacağınızdan tam olarak emin değil misiniz?

Federal Rezerv Sistemi Guvernörler Kurulu tarafından Mayıs 2021’de başlatılan 2020’de ABD Hanehalklarının Ekonomik Sağlığına İlişkin Rekora göre, Amerikalıların dörtte birinden fazlası (%27) geçen yıl ek işlerden ek kazanç elde etti.

NerdWallet evde veya dışarıda para kazanmanın 25 yasal yolunu bir araya getirdi ve ayrıca ne kadar hızlı başlayıp para kazanabileceğinize bağlı olarak her alternatifi sağladı. Çoğu kişi hızlı parayı tercih ederken, uzun vadede daha fazla ödeyebilecekleri için “ağır” konserleri iskonto etmeyin.

İnternetten nasıl gelir elde edilir

Çevrimiçi para kazanmak, insanların iş ekonomik durumunda aradıkları hoş yerdir. İster altı haneli sosyal medya siteleri etkileyicisi olmayı hedefliyor olun, ister rutin kazançlarınızı bazı web konserleriyle tamamlamayı hedefliyor olun, bazı uygun seçenekler bulduk.

1. Çevrimiçi serbest meslek edinin.

Upwork, Fiverr ve Freelancer.com gibi sitelerle çevrimiçi olarak gelir elde edin. Bu siteler, yaratma, gösteri, stil, pazarlama, bilgi erişimi ve ayrıca çevrimiçi yardımcı olma gibi çeşitli serbest işler yapma olanaklarını kullanır. İkinci bir dilde akıcı mı? Gengo veya One Hour Çeviri gibi siteleri inceleyin ya da kendinize ait bir web sitesi ile hizmet verin. Ne tür bir serbest çalışma yaparsanız yapın, çok fazla veya yetersiz ücret alıp almadığınızı anlamak için sunduğunuz iş türü için geçerli fiyatı takip edin. Upwork’e İnternetten Para Kazanmanın Adımları nasıl başlayacağınızı keşfedin.

Toplam süre: İlk işinizi almanız biraz zaman alabilir.
Yapılandırma: 1 gün.
Başlamak Ne kadar kolay: Yeterliliğiniz varsa kolay.
Yaş sınırı: 13+ ancak web sitesine göre değişir.
Ödeme hızı: Web sitesine göre değişir.

2. İnternet sitelerini ve uygulamalarını test edin

Evden para kazanmanın bir başka yolu da UserTesting.com gibi web sitelerine girmek. Belirli internet sitelerinin ve uygulamaların ne kadar iyi – ya da çok iyi değil – çalıştığına dair düşünceleriniz için ödeme alırsınız. Kabul edilmek için kısa bir testi geçmeniz gerekecek, bundan sonra her 20 dakikalık muayene için size 10$ ödenecek, bu da bir kayıt ve ayrıca oluşturulan dört takip sorgusunu yanıtlamayı içerir. Veya muayenenizden sonra bir müşteriyle görüntülü tartışmaya katılmak için 120$’a kadar kazanabilirsiniz.

Genel süre: Yetkilendirme süresi farklılık gösterebilir.
Düzenleme: Bir saatten az.
Başlamak ne kadar kolay: Teknoloji ekipmanına sahipseniz ve bir örnek testi tamamlarsanız kolay.
Yaş eşiği: 18+.
Uzlaşma oranı: Yedi gün.

3. Amazon’un Mechanical Turk’ünde işleri kapmak

Otomasyon çağında bile, bazı işler hala insan dokunuşu gerektiriyor. Şirketler genellikle bu işleri Amazon’un Mechanical Turk gibi hizmetler aracılığıyla ihale eder. Bir “çalışan” olarak, size verilecek görevler – resimleri etiketlemek, videoları kopyalamak, makbuzları sınıflandırmak – yorucu olabilir ve birkaç dakikadan birkaç saate kadar sürebilir. Kısa ömürlü şirketler veya “talep edenler”, her iş için fiyatı belirler ve size ödeme Para kazanma yapmadan önce bitmiş ürünü yetkilendirir. Bu, dolandırıcılık için yer bırakabilir, bu yüzden çalışmanızı yapın. MTurk Crowd çevrimiçi forumu veya MTurk ve Turker Country alt dizinleri gibi sizi zor tedarikçilerden uzaklaştırabilecek bir topluluğa kaydolun. Bu mahalleler ve diğer “çalışanlar”, sorguları ele alabilir ve ne kadar para kazanmayı bekleyebileceğiniz konusunda pratik bir kavram sağlayabilir. Online hızlı para kazanmanın bir yolu olarak Mechanical Turk hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kurulum: Seçtiğiniz göreve bağlıdır.
Başlamak ne kadar basit: Belirli becerileriniz varsa kolay.
Yaş sınırı: 18+.
Takas oranı: 1 aya kadar sürebilen çalışma iznine uygun para kazanırsınız.

4. Para için anketlere katılın

Çevrimiçi anketlere katılarak evden para kazanabilirsiniz, ancak hamurun yuvarlanmasını beklemeyin. Anket web siteleri normalde büyük bir geri ödeme kullanmaz ve birkaç site hediye kartı yapmak için nakit paradan daha kullanışlıdır. Ekstra popüler anket sitelerinden bazıları Swagbucks ve ayrıca Survey Addict’i içerir. Hangisinin sizin için ideal olduğunu keşfetmek için bir sürü anket sitesi değerlendirmemizi gözden geçirin.

Toplam süre: Kesinlikle biraz zaman alacaktır.
Kurulum: Sadece dakikalar.
Başlamak ne kadar kolay: Son derece. Sadece kayıt olun ve başlayın.
Yaş sınırı: 13 ila 18+.
Geri ödeme oranı: Siteye göre değişir.
5. Bir bağlı kuruluş olarak blogunuzdan para kazanın
Saygın web trafiği elde eden bir blog yazarıysanız, bir ortak ağ ile kaydolarak para kazanabilirsiniz. Bağlı kuruluşlar (yani sizsiniz), birisi siteden tamamlayıcı siteye tıkladığında ve ayrıca orada bir şey aldığında para kazanır. Bazı blog yazarları bu şekilde çok para kazanıyor. Bağlı kuruluş reklamcılığı ve pazarlaması hakkında daha fazla bilgi edinin ve var

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. İnternetten para kazanmanın yolları hakkında çok bilgilendirici bir makale olmuş çok teşekkürler

  2. internetten para kazanma yolları arıyordum taki bu siteyi bulana kadar çok işe yaradı internetten para kazanmaya başladım çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için emeğinize sağlık

  3. Internetten para kazanmanın bir çok yolu var Fakat bu fikir beni daha çok hoşuma gitti hayata geçirip bende para kazanmaya başlayacağım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu