Teknoloji
Trend

iPhone 14 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

iPhone 14 Pro’nun Tasarımı Ortaya Çıktı!

 

Bir Apple İphone 14 Tasarımı…

Bu tür markalar, CAD çizimleri ve “sahte” tasarımlar, aksesuarlarını yaklaşan iPhone lansmanlarına hazırlamak için kasa yapımcıları tarafından yaygın olarak kullanılır. Sık sık Apple’ın tedarik zincirindeki bir yerden sızıyorlar ve ayrıca kayıpta yeni iPhone’un piyasaya sürülmesine yaklaştıkça sızıntılar giderek tipik hale geliyor.

91Mobiles’ın sunduğu ürünler, iddiaya göre “sektör kaynaklarından” damlatılmış CAD çizimlerine dayanıyor ve ayrıca temelde Apple iphone 13 Pro ile aynı görünen bir Apple iphone 14 Pro tasarımını gösteriyorlar. Arkada büyük bir elektronik kamera çıkıntısı ve SIM kart yuvasının yanında ses düğmesi olan ses düğmeleri var.

iphone 14 pro 5
iphone 14 pro’nun tasarımı gerçekten ortaya çıktı!
iphone 14 pro 4
iphone 14 pro’nun tasarımı gerçekten ortaya çıktı!

iPhone 14 Pro düzeninin önündeki çentiğin kaldırılmasıdır. Apple, çentik yerine, şu anda çentiğin içinde oturan ölü alandan temel olarak kurtulan yepyeni bir hap + delgeç tasarımı kullanıyor. Hoparlör Izgara da iPhone 13 tasarımına benzer şekilde doğrudan üst çerçevenin içine yerleştirilmiştir. Bu özellikler, daha önceki bazı Apple iphone 14 renderlerinin önerdiği gibi değişiklikler konusunda neredeyse kayda değer bir şey göstermiyor. Jon Prosser daha önce Apple iphone 14’ün kesinlikle Apple iphone 4’e benzer bir stil içereceğini, yuvarlak miktar anahtarları ve kamera çarpması olmadığını bildirmişti. Bloomberg’den Mark Gurman ayrıca iPhone 14’ün kesinlikle “tam bir yeniden tasarım” getireceğini bildirdi.

Bununla birlikte, unutulmaması gereken önemli bir nokta, bu tür CAD verilerinin örnek oluşturucular tarafından kullanılması nedeniyle, örneklerin uyumunu etkilemeyen tasarım ayrıntıları için tasarımların hatalı olabileceğidir. Örneğin, raporlar Apple‘ın bu yıl SIM kart yuvasını kesinlikle ortadan kaldıracağını gösteriyor. Apple iphone 14 Pro’nun bir SIM kart bağlantı noktasına sahip olup olmadığı, kasa yapımcılarını etkilemiyor, bu nedenle, bunların bir SIM kart bağlantı noktası sağladığı gerçeğini çok fazla okumamalıyız.
Öte yandan, çentikteki değişiklikler cihaz üreticilerini (özellikle ekran koruyucu firmalarını) etkiliyor, bu nedenle bunun gibi ayrıntıların doğru olduğu varsayılıyor. Eylül duyurusuna ve en yeni cihazların piyasaya sürülmesine biraz daha yaklaşmak için ek Apple iphone 14 ve iPhone 14 Pro sızıntıları bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu