Teknoloji

İphone 6 Görüntü Entegresi Tamiri Ne Kadar? 2022

Iphone 6 görüntü entegresi sorunu bu cihazlarda en sık görülen problemler arasında yer alır. Bazı Iphone modelleri birçok farklı nedene bağlı olarak ekran ile ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Bu sorun meydana geldiğinde;

  • Iphone cihazların ekran görüntüleri daha az ve sönük yanar. Parlaklık seviyesini yükseltmek bile çözüm olmaz.
  • Ekran üzerinde herhangi bir darbe söz konusu olduğunda bu problem ortaya çıkabilir.
  • Yüksek bir konumdan düşen telefonlarda ekran entegresi sorunu yaşanabilir.
  • Cihaz eğer su veya sıvı ile temas ederse yine entegre sorunu görülebilir.

Iphone 6 görüntü entegresi problemi meydana geldiğinde bu sorunun çözümü mutlaka deneyimli bir teknik servis aracılığı ile giderilmelidir. Cihaz servise gösterildikten sonra yapılacak ön inceleme ile cihazda ne gibi bir problem olduğu kolayca tespit edilebilir.

Iphone 6 Görüntü Entegresi Tamiri Ne Kadar?

Iphone 6 görüntü entegresi arızası belirli durumlarda kendini gösterir. Cihazınızın normalden farklı çalıştığını fark ettiğinizde belirtileri gözden geçirerek cihazınızda ne gibi bir problem olduğunu kendiniz de tespit edebilirsiniz.

Iphone 6 görüntü entegresi tamiri için güven veren servisler ile iletişime geçmeniz önemlidir. Şayet bu arıza parça değişimi ile giderilebilmektedir. Güvenli olmayan teknik servisler ile iş birliği yapmanız cihazınızdaki sorunun ortadan kalkmamasına neden olur. Bununla birlikte cihazınızda beklenmedik birçok farklı sorun ile de karşılaşabilirsiniz. Iphone 6 görüntü entegresi tamiri hakkında fiyat alabilmek için cihazınızı herhangi bir teknik servise gösterebilir ve konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Iphone 6 Görüntü Entegresi 2022 Fiyatları

Iphone 6 görüntü entegresi tamiri ne kadar sorusuna yanıt almak için yetkili servis ya da yedek parça değişimi yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Genel anlamda Iphone 6 görüntü entegresi arızasının değişimi cihazdaki en büyük sorunlar arasında yer alır. Basit bir onarım olmayan bu problem ancak yedek parça değişimi ile mümkün olmaktadır. 2022 yılında Iphone 6 görüntü entegresi tamiri fiyatı ortalama olarak 300 TL’den başlar. Yapılacak olan diğer işlemler de göz önünde bulunarak görüntü entegresinin değişim fiyatı 800 TL’ye kadar çıkabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu