Yazılım

iPhone Zil Sesi İndir 

iPhone zil sesi indir uygulamaları Apple kullanıcıları tarafından yoğun bir rağbet görüyor. Her geçen gün daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan Apple, son teknoloji telefonlar üretiyor. Akıllı telefon kullanımının yaygın hale gelmesine katkıda bulunan marka, farklı özelliklere sahip telefonların üretimini yapıyor. iPhone modeli telefonunuzdan zil sesi değiştirmek için yapmanız gereken bazı işlemler bulunuyor.

 

iphone zil sesi nasıl değiştirilir
iphone zil sesi nasıl değiştirilir

iPhone Zil Sesi Nasıl Değiştirilir?

iPhone son sürüm ile beraber Apple zil sesleri için mağaza yönlendirmesine ön planda tutmaya başladı. Bu durum iTunes üzerinden müzikleri zil sesi yapma olanağının kısıtlanmasına yol açtı. iPhone zil sesi değiştirmek için telefonun ayarlar kısmına gitmek gerekiyor.

İphone Zil Sesi İndirmek için TIKLAYIN.

Daha önce iPhone kullanıcısı olmayan kişiler bu telefona ait özellikler karşısında şaşırıyor. Android işletim sistemine sahip olan telefonlarda zil sesi değiştirmek oldukça kolay. Farklı işletim sistemlerinde zil sesi istediğiniz herhangi bir müzik yapılabiliyor. iPhone ise bu konuda yeterince özgür değil.

iPhone fotoğraf birleştirme için sizlere süpriz bilgiler ile geldik.

Telefonunuzun ayarlar kısmından ses ayarlarına gittiğinizde zil sesini değiştirebilirsiniz. Değiştirdiğini zil sesi sistemin sizlere sunduğu zil sesleri arasından olabilir. Başka bir parçayı kullanmak için farklı yöntemle izlemek gerekiyor.

iPhone Emoji Kopyalama Nedir? Nasıl Yapılır? Yepyeni bilgileri hazırladık.

Telefonunuzun zil sesini değiştirmek için ayarlar kısmına gitmelisiniz. Ayarlar üzerinden “Ses ve Dokunuş” seçeneğini tercih ettiğinizde karşınıza seçebileceğiniz melodiler çıkar. Bu seçenekler üzerinden istediğiniz melodiyi seçebilirsiniz. Onayladığınız taktirde telefonunuz artık bu melodi ile çalacaktır. Eğer telefonda yer alan melodilerden herhangi birini tercih etmiyorsanız iTunes ile istediğiniz parçayı indirebilirsiniz. iTunes ile indirdiğiniz parçaları da melodi olarak kullanmanız mümkündür. Zil sesini değiştirmek için kullanacağınız bir diğer yöntem ise App Store üzerinden indireceğiniz uygulamalardır. Farklı melodi ve zil seslerine yer veren uygulamalar aracılığıyla da zil sesinizi değiştirebilirsiniz. 

Zil Sesi İndir

Uygulama Kullanarak iPhone Zil Sesi Değiştirme

Uygulama kullanarak iPhone zil sesi değiştirme için App Store’dan bu alanda hizmet veren uygulamaları indirmelisiniz. Uygulamanın içerisinde melodiler kısmı bulunur. Alt kısımdaki alınan 40 saniyelik melodiye sürükleyebilirsiniz. İstediğiniz melodiyi bilgisayardan telefonu aktarabilirsiniz. Uygulamalar istediğiniz müziği zil sesi olarak kullanmanıza yardımcı olur. Bu amaçla kullanabileceğiniz uygulamalar arasında Upload ve CopyTrans gibi uygulamalar bulunur. 

 

iTunes ile iPhone Zil Sesi Değiştirme

Apple akıllı telefon kullanımını bambaşka bir deneyim haline getirir. Sistem içerisindeki bütün uygulamalar ve işletim sistemi birbiriyle bağlıdır. Telefonunuzun zil sesini değiştirmek istiyorsanız kullanabileceğiniz en mantıklı yöntem iTunes olarak bilinir.

 

Apple markası tarafından üretilen telefonların kendilerine ait bir müzik uygulaması bulunur. Bu uygulamaya iTunes adı verilir. iTunes istediğiniz müziği zil sesi olarak kullanmanız konusunda sizlere olanak sağlar. Yeni bir uygulama indirmekten daha güvenli ve daha pratiktir.

 

iTunes ile iPhone zil sesi değiştirme için;

  • Müziği bilgisayara indirmeli, iPhone’u kablo ile bilgisayara bağlamalısınız. 
  • Saniyeler içerisinde iki cihaz birbirlerine entegre olacaktır. 
  • Bilgisayardan iTunes’u açmalı, telefon ikonunu geldiğini görmelisiniz. 
  • Sol alt kısımda bulunan ses tonlarını tercih etmelisiniz. 
  • Bilgisayarınıza indirdiğiniz şarkıyı ses tonları bölümüne sürükleyerek bırakmalısınız. 
  • iPhone üzerinden zil sesi kısmına girdiğinizde indirdiğiniz müziği burada görebilirsiniz.

Özetle iPhone zil sesi değiştirmek için izlenebilecek farklı yollar bulunuyor. Bilgisayarınıza İndirdiğiniz parçaları zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Telefonunuzun daha kişisel ve özel bir kullanıma sahip olmasını böylelikle sağlayabilirsiniz. Özellikle sistem tarafından atanan zil seslerini duymakta zorlanıyorsanız bu yöntemleri kullanmanız önerilir. Kendinize ait bir zil sesi kullandığınızda telefonunuzu duymamanız söz konusu olmayacaktır. Sizleri arayanların ulaşabilmeleri adında duyacağınızdan emin olduğunuz bir zil sesi kullanmaya özen göstermelisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu