Teknoloji

Jio Games Watch Oyun Oynarken Para Kazanmanızı Sağlayacak

Jio, kullanıcıların akıllı telefon, tablet, akıllı TV ve Jio set üstü kutusunda oyun oynamasını ve canlı olarak izlemesini sağlayan Jio Games Watch adlı şirket içi bir akış platformunu duyurdu.

Jio Games Watch uygulaması artık Android ve iOS cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilir. Uygulama, oyuncuların, yayıncıların ve geliştiricilerin düşük gecikmeli cihazlarda bile oyun akışı yapmasına olanak tanıyacak ve sorunsuz bir oyun akışı deneyimi sunacak.

jio games watch oyun oynarken para kazanmanızı sağlayacak

 

Tıpkı YouTube gibi, kullanıcılar da favori içerik oluşturucularına abone olabilir. Diğer akış hizmetleri gibi, Jio Games Watch da ücretsiz olarak kullanılabilir. Oyun yayıncılarını daha da güçlendirmek için uygulama, oyun becerilerini geliştirmeye yardımcı olacak öğreticiler ve kaynaklar gibi özelliklere de sahiptir.

Jio Games Watch Nasıl Kurulur?

Kullanıcılar, uygulama mağazası aracılığıyla bir Android veya iOS cihazında Jio Games: Play, Win, Stream uygulamasını indirebilir. Kullanıcılar, Jio numarasını kullanarak Jio Games Watch hizmetine kaydolabilir. Şimdi izle sekmesine tıklayarak, doğrudan Jio Games Watch uygulamasından çeşitli canlı oyun akışlarını keşfedebilir ve hatta bu hizmetlerden bazılarına abone olabilirsiniz. Jio Games uygulaması sadece canlı yayınları izlemek için değil, aynı zamanda en sevdiğiniz oyunları oynamak için de kullanılabilir ve aynı zamanda bir skor tablosu gibi ek veriler sunar ve kullanıcılar ayrıca uygulama içinde arkadaşlarıyla sohbet edebilir.

Cache Nedir?

Uygulamanın zaten 10 milyondan fazla indirmesi var, bu nedenle bol miktarda içerik sunması gereken çok sayıda oyuncu ve flama var. Şu andan itibaren, kullanıcıların 720p veya 1080p çözünürlükte (maks.) yayın yapabileceğini ve 1080p çözünürlükte yayın yapmak için iyi bir internet bağlantısına sahip olması gerektiğini unutmayın.   Jio Games uygulaması hafiftir ve kullanıcıları meşgul edecek birçok başka özelliğe sahiptir. Yine, uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve Jio SIM kartı olan herkes hizmete ücretsiz olarak erişebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu