Teknoloji

Katlanabilir Google Pixel Üretime Girdi

Katlanabilir Google Pixel üretime girdi ve bu durum herkesi büyük bir merak içerisine soktu. Hazırlanan bir rapora göre Google, katlanabilir Pixel akıllı telefonunda üretime girdi. Telefonun, Huawei Mate X gibi ikiye katlanabilen büyükçe bir ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Google, bir süredir katlanabilir Pixel üzerinde çalışıyor ve şirketin cihazı 2022’nin başlarında piyasaya sürmeyi hedeflediği söylenmekteydi. Katlanabilir Pixel’in üst düzey bir telefon mu, yoksa orta seviye bir cihaz mı olacağı belli değildir. Ancak her iki şekilde de muhtemelen bu telefonlara ulaşmak pahalı olacak.

Samsung ve Huawei şu anda piyasada katlanabilir akıllı telefonlara sahip tek büyük Android satıcıları ve Google’ın bir süredir bu telefon üzerinde çalıştığı göz önüne alındığında, şirketin harekete geçmek istediği açık.

katlanabilir google pixel üretime girdi

Katlanabilir Google Pixel Üretime Girdi

Güney Kore Electronic Times’ın bir raporuna göre, katlanabilir Google Pixel üretime girdi. Rapor, cihazın 2022’de piyasaya sürüleceğini ve Google’ın ilk katlanabilir telefonu olacağını söylüyor.

Samsung, 2022’nin başlarında piyasaya sürülmesi beklenen bir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor. Google’ın katlanabilir telefonunun doğrudan Samsung’un telefonuyla mı rekabet edeceği yoksa farklı pazarları mı hedefleyeceği belli değil.

Google bir süredir katlanabilir telefon üzerinde çalışıyor ve sonunda onu piyasaya sürmeye hazır görünüyorlar. Bu, akıllı telefon pazarında önemli bir oyuncu olabilir ve diğer cihazlara karşı nasıl bir performans sergilediğini görmek ilginç olacak.

Katlanabilir Google Pixel Özellikleri

Katlanabilir Google Pixel telefon hakkında söylentiler dönüyor. Söylentiler akıllı telefonlar dünyasında heyecan verici bir gelişme oldu. Katlanabilir telefon, biri önde diğeri arkada olmak üzere iki ekrana sahip olacak. Bu, kullanıcıların telefon katlanmış durumdayken video izlemesine veya diğer uygulamaları kullanmasına olanak tanır. Açıldığında, iki ekran birleşerek büyük bir ekran oluşturuyor.

Katlanabilir Google Pixel’in bir başka ilginç özelliği de tablet olarak kullanılabiliyor olması. büyük ekran boyutu ile film izlemek veya oyun oynamak için mükemmel olurdu. Android’de çalıştığı için tüm favori uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Katlanabilir Google Pixel’in ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda henüz bir bilgi yok, ancak onu elde etmek için sabırsızlanıyoruz.

Katlanabilir Google Pixel Alınması Önerilir Mi

Katlanabilir Google Pixel çıkarsa bu telefonu satın almanız için birçok neden var. Katlanabilir Google Pixel, ikiye katlanabilen esnek bir ekrana sahip olacak. Bu, telefonu katlandığında daha ince ve daha kompakt hale getirecektir.

Katlanabilir Google Pixel’in özellikleri arasında bir diğer harika özelliği de hızlı şarj olan bir pile sahip olması. Bu, telefonunuzu hızlı ve kolay bir şekilde şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca katlanabilir Google Pixel, Android Q olarak adlandırılan en yeni Android işletim sistemi ile gelecek. Bu yeni işletim sistemi, diğer telefonlarda bulunmayan birçok yeni özelliği bünyesinde barındırıyor.

katlanabilir google pixel üretime girdi

Katlanabilir Google Pixel

Katlanabilir Google Pixel akıllı telefonlardaki bir sonraki büyük şey olacak. Yarıya katlanabilen, daha küçük ve taşımayı kolaylaştıran katlanabilir bir ekrana sahiptir. Ayrıca son teknoloji bir tasarıma ve birinci sınıf özelliklere sahip olması onu yeni bir akıllı telefon arayan herkes için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Bu, geleneksel olarak katlanamayan telefonları piyasaya süren Google için büyük bir değişiklik olacaktır. Pixel katlanması akıllı telefon pazarında yeni bir trend oluşturdu. Bazı insanlar, Google’ın başarılı bir katlanabilir telefon oluşturabileceğine şüpheyle bakıyor.

Samsung ve diğer telefon şirketlerinin yıllardır katlanabilir telefonlar üretmeye çalıştıklarını ancak öncesinde hiçbirinin başarılı olamadığını savunuyorlar. Bununla birlikte, Google, birden fazla cihazda çalışabilen yazılımlar oluşturma konusunda uzmanlığa sahip olduğu için bu diğer şirketlere göre bir avantaja sahiptir. Diğer içeriklerimize Google ile ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu