Kripto Para

Klonlanmış Bored Ape NFT, Google AI Teknolojisiyle Ortaya Çıkıyor

Bored Ape Yacht Club (BAYC) Non-Fungible Token (NFT) koleksiyonu, Yapay Zeka (AI) teknolojisi kullanılarak klonlanmıştır .

Klonlanmış Bored Ape NFT, Google AI Teknolojisiyle Ortaya Çıkıyor

 

Bored Ape Yacht Club (BAYC) Non-Fungible Token (NFT) koleksiyonu, Yapay Zeka (AI) teknolojisi kullanılarak klonlanmıştır .

Antsy Monke olarak adlandırılan yeni koleksiyon, Google’ın ortak çalışan Notebook platformu Colab kullanılarak oluşturuldu ve güçlü Bulut Bilişim hizmetiyle birleştirildi.

Artsy Monke koleksiyonunun kendine özgü bir teması vardır ve son yıllarda AI ve görüntü yayma tekniklerindeki son gelişmeler üzerine kurulmuştur. Görüntüler, referans görüntüler yerine metin açıklamaları kullanılarak oluşturuldu ve AI tarafından oluşturulan sanat eserlerinde daha önce nadir görülen yeni bir sınırı zorladı.

Binance Nasıl Kayıt Olunur 2022

Artsy Monke’nin kurum içi AI sanatçısı CryptoGrims, “On bin Bored Ape NFT görüntüsünün tamamını alıp bunları makineye, üretken sanatı çerçevelemek için gevşek bir tuval olarak besledik. Son ürün akıllara durgunluk verdi” dedi. “Bundan sonra, makineye kısa listeye aldığımız yirmi farklı sanat stilini boyamayı öğretmek ve ardından istediğimiz sonuçları elde etmek için birkaç hafta boyunca birden fazla sunucuyu çalıştırmak meselesiydi.”

nft

Artsy Monke NFT koleksiyonu, benzersiz şekilde tanımlanmış Viking gemi sahneleri, karamsar neon şehir manzaraları ve yoğun fırtınalı okyanuslarla birlikte gelir. Bu farklılıklara rağmen, keskin bir bakış, orijinal Bored Ape NFT’leriyle benzerliklerini ortaya çıkaracaktır.

Yuga Labs, Bored Ape serisi için devasa ve geniş tabanlı bir ekosistem oluşturmuş olsa da, Artsy Monke fark edilir bir ivme ile yeni başlıyor. Koleksiyon, 0,001 ETH (1,40 $) olarak listelenen OpenSea pazarında satıldı. Bu rakam, Bored Ape koleksiyonunun 85 ETH taban fiyatına kıyasla sönük kalıyor.

Artsy Monke koleksiyonunun arkasındaki ekip de aynı derecede iddialı ve “Artsy Monkeland, yalnızca Artsy Monke NFT sahiplerinin Play to Earn (P2E) video oyunlarına katılabileceği bir Metaverse Tema Parkı”nı başlatmak için önceden belirlenmiş bir plan var. Bu metaverse hareketi aynı zamanda Yuga Labs tarafından yılın başlarında tanıtılan Otherside’ı da taklit ediyor .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu