Kripto Para

Kripto Madencilik Firması EZ Blockchain, Düşük Emisyon Gözetim Barındırma Hizmetini Başlattı

Kripto Madencilik Firması EZ Blockchain, Düşük Emisyon Gözetim Barındırma Hizmetini Başlattı

 

Kripto madencisi EZ Blockchain, 26-28 Temmuz tarihleri ​​arasında Miami’deki Mining Disrupt konferansında düşük emisyonlu gözetim her şey dahil barındırma hizmetini tanıtacak.

Şu anda barındırma hizmeti, Kansas, Teksas, Colorado ve Güney Carolina dahil olmak üzere dört eyalette kripto para madenciliği yatırımcılarına hizmet verecek.

EZ Blockchain, küresel enerji israfı sorununu çözmeye ve blockchain ekosistemini sürdürülebilir enerjiyle birleştirmeye kararlıdır.

Şirket ayrıca kısa süre içinde 1.5mW mobil batık madencilik gemisi çözümü üzerinde çalışacağını söyledi. Ürün zaten seri üretime başladı ve dördüncü çeyrekte teslim edilmesi bekleniyor.

kripto maden

Madencilik firması, daldırma soğutmalı bu mobil veri merkezinin yüksek verimlilik, daha düşük işletme maliyetleri, daha uzun ekipman ömrü ve daha hassas soğutma yetenekleri sağlayacağını ekledi.

Georgia State’in yeterince kullanılmayan güç kaynaklarını kullanan Crypto madencilik şirketi EZ Blockchain, madencilik kulelerini 16 megawatt’a çıkarmayı planlıyor .

Çevre dostu hedeflere ulaşmak için, Georgia West Point’teki EZ Blockchain Veri Merkezi Kampüsündeki elektriğin %60’ından fazlası, başta nükleer enerji kullanan emisyonsuz kaynaklardan geliyor.

Nisan ayında EZ Blockchain, Sürükleyici Bir Sıvı Soğutmalı Veri Merkezi oluşturdu ve Eşzamanlı Olarak Kripto Madencilik Konteynerlerini Soğutmak için En Yeni Ürünü SmartBox 1500i’yi Tanıttı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu