Kripto Para
Trend

Kripto Para Sinyal Bulucu

Kripto Sinyali üretimini anlayın ve karşılaştırmalı olarak en iyi Kripto Para Birimi Ticaret Sinyali Sağlayıcılarını inceleyin:

Kripto Para Sinyal Bulucu Kripto para birimi alım satım sinyalleri, en iyi piyasa trendlerini deşifre etmek ve alım satımlarından en fazla karı elde etmek için analiz edemeyen, özellikle profesyonel olmayan yatırımcılara yardımcı olur.

Bir varlığı satın almak, satmak veya elde tutmak için eyleme geçirilebilir ticaret fikirleri sağlarlar, ancak gerçek zamanlı ve tarihsel piyasa ortamının ayrıntılı ve bilgilendirilmiş teknik analizi yoluyla piyasa göstergelerinden oluşturulurlar.

Şu anda ticaretin en önemli kısmı, ticaret bilgisi değil, uygunluğu ve kullanımıdır. Ayrıca sinyallerin doğruluğunu ve güvenilirliğini tanımlamak için çalışmaya ihtiyaç duyar.

Kripto Ticaret Sinyalleri Nasıl Üretilir?

En iyi kripto alım satım sinyalleri, hem teknik hem de temel analizlere dayalı olarak oluşturulur. Alım satım göstergeleri ile sinyallerinizi de oluşturabilirsiniz, ancak bunlar gerçekten profesyoneldir. Bu sinyalleri oluşturmak için kullanabileceğiniz onlarca gösterge olduğundan, işin püf noktası, durumunuza en uygun olanı bilmekte de yatmaktadır.

Deneyime ihtiyacınız olacak. En iyi kripto sinyalleri yine otomatik ve manuel ticaret taktiklerinin bir kombinasyonuna dayanmaktadır. Ticaret için en iyi ücretli kripto sinyalleri, teknik çizelgelere, temel analizlere ve sosyal medya kanallarından botlar tarafından (esas olarak ve verimli bir şekilde) toplanan bilgilere dayanır.

Bir trend çizin: TradeView gibi bir kripto grafik platformunda, belirli bir süre boyunca bir fiyat modeli oluşturmak için bir gösterge seçin. Bu platformlarda, temel olarak belirli bir ticaret çiftinde, örneğin BTC/USD’de gösterge ve zaman çerçevelerini seçersiniz ve grafik otomatik olarak oluşturulur.

Bir fiyat modelinin şifresini çözme: Belirli bir gösterge için bir grafik oluşturulduğunda, gösterge trend çizgilerinin yönlendirdiği şekilde grafik hakkında bir model çıkarılır. Bu, fiyat hareket noktalarını bilme konusunda rehberlik eder ve kripto alım ve satım sinyalleri oluştururken deşifre edilmesi en zor olanlardır. Bu kadar bilgi ve deneyimin geçerli olduğu yer burasıdır. Bir grafikte beklenebilecek farklı grafik kalıpları arasında destekler/dirençler, büyük hareket, ardışık mumlar, sürücü, kelebek, yükselen/azalan üçgenler, baş ve omuzlar veya ters baş ve omuzlar, kanal yukarı/aşağı, düşen/yükselen kama, çift bulunur. alt/üst, üçlü alt/üst, yükseliş/düşüş bayrakları, dikdörtgen, yükseliş/düşüş flaması, Gartley, ABCD ve 3 noktalı uzatma veya düzeltme.

Fiyat hareketini tahmin edin: Model bir veya iki fiyat yönünde, yani aşağı yönde veya yukarı yönde bir kırılma öngörmediği sürece, tahmin edilebilir fiyat çoğunlukla modelin içinde kalır. Analiz, temel olarak – meslekten olmayanların dilinde, grafiğin ve gösterge bilgisi kullanılarak deşifre edildiği şekliyle trendin en iyi yönlendirildiği gelecekteki olası bir fiyatı öngören, eyleme geçirilebilir bir ticaret sinyali üretir.

Fiyat eylemini uygulayın: Çoğu kripto sinyali oluşturulur ve otomatik kripto veya varlık ticareti için otomatik ticaret botlarına yeniden beslenir . Tüccarlar ayrıca sinyallerini manuel olarak üretebilir ve uygulayabilir, ancak bu tür analizler, birkaç kaynaktan saniyeler içinde bilgi çeken verimli botlar kadar çeşitli ve ilgili piyasa bilgilerini almayacağından, görev ve sınırlıdır.

1) En iyi kripto sinyali nedir?

Cevap: CryptoSignals.org, özellik açısından en iyi kripto ticaret platformu olarak derecelendirilmiştir. Kullanıcıların Etoro ve diğer doğrulanmış ve düzenlenmiş brokerler aracılığıyla para yatırdıklarında ücretsiz sinyaller almalarını sağlar. Ayrıca Signals Blue, 4C Trading Signal, CoinSignals ve Learn2Trade’i de listeledik.

2) Kripto sinyalleri buna değer mi?

Cevap: Evet, profesyonel, güvenilir ve doğru bir şekilde yapıldığında, tüccarlar kaydolabilir. Bununla birlikte, kripto ticareti yapmanın en iyi yolu, hiçbir sinyal 0 doğru ve garanti olmadığından karlı bir şekilde ticaret yapmak için gereken profesyonel teknikler hakkında bilgi sahibi olmaktır. Ayrıca, ücretsiz olanların çoğu işe yaramaz ve en uygun maliyetlidir.

3) Kripto ticaretinde bir sinyal nedir?

Cevap: Bir kripto alım satım sinyali, teknik göstergeler kullanılarak ve bir zaman ve fiyat ilişkisi ile oluşturulmuş, mevcut ve/veya tarihsel piyasa ortamının analizine dayanan, uzmanca uygulanabilir bir alım satım fikridir. Bunlar, piyasa eğilimlerinin anlaşılmasına dayanır ve tüccarların bir varlıkla kârlı bir şekilde ticaret yapmasına veya kayıpları tamamen önlemesine yardımcı olmak için gelecekteki olası piyasa fiyatlarını tahmin etmek için yapılır.
En İyi Kripto Ticaret Sinyali Sağlayıcılarının Listesi

İşte popüler ve en iyi kripto sinyallerinin listesi:

 1. CryptoSignals.org
 2. Signals Blue
 3. 4C Trading Signal
 4. CoinSignals
 5. CryptoAlarm
 6. Learn2Trade
 7. FatPigSignals
 8. Crypto Signals Guru
 9. 2Moon
 10. Zignaly
 11. Universal Crypto Signals
 12. Whaletank
 13. MyCryptoParadise

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu