Kripto Para

KuCoin, yeni merkezi olmayan cüzdan ile Web3’e bağlanıyor

KuCoin, Web3 dünyasına, blok zincirler arası ticaret, DeFi ve NFT işlevselliği içeren yeni bir merkezi olmayan cüzdan platformuyla giriyor.

Cryptocurrency ticaret platformu KuCoin, Web3’e olan ilgi hız kazanmaya devam ederken  yeni bir merkezi olmayan cüzdan platformu başlattı.

KuCoin Cüzdan artık kullanıcılar için yayında ve tarayıcı tabanlı platform, halen geliştirilmekte olan bir mobil uygulamanın önünü açıyor.

Platform, KuCoin ekosistemine bağlanır ve çapraz blok zincir entegrasyonuna sahiptir. Kullanıcılar, diğer tokenlerin yanı sıra Bitcoin ( BTC ), Ether ( ETH ) ve Tether ( USDT ) dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini alıp satabilecek, takas edebilecek ve gönderebilecek .

kucoin
kucoin

Cüzdan kendi kendine emanettir ve kullanıcılara özel anahtarları üzerinde tam kontrol ve sorumluluk verir.

Kripto para ekosistemi, merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) işlevselliğini benimsemeye ve desteklemeye devam ederken, KuCoin Cüzdan’ın yol haritası DeFi, NFT ve GameFi hizmetlerinin eklenmesini içerecek.

KuCoin’in tescilli NFT pazarı

KuCoin’in tescilli NFT pazarı Windvane, lansman sırasında bu işlevi güçlendirerek kullanıcıların KuCoin Cüzdanında NFT’leri takas etmesine ve görüntülemesine olanak tanır. Windvane , erken aşamadaki NFT projelerinin platformda inşa edilmesini desteklemek ve teşvik etmek için Nisan 2022’de 100 milyon dolarlık “Yaratıcılar Fonu”nu açıkladı .

KuCoin , 2022’de B serisi öncesi bir turda 150 milyon dolarlık yatırım yaptı ve firma 10 milyar dolar değerinde. Firma, ekosisteminde Web3, DeFi ve NFT hizmetlerini ve tekliflerini geliştirmeye devam etmek için en son bağış toplama turunun gelirlerini kullanmayı planlıyor. KuCoin Cüzdan’ın piyasaya sürülmesiyle meyvelerini veren bu çabalara KuCoin Labs ve KuCoin Ventures öncülük edecek.

 

Bir dizi önde gelen kripto para borsası ve hizmet sağlayıcı, Web3 işlevselliğine olan ilgiye ayak uydurmak için son aylarda gözetimsiz, çok bloklu cüzdanlar başlattı.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli önde gelen kripto para borsası Coinbase , Mayıs 2022’de belirli bir mobil uygulama müşterisi grubu için bir cüzdan ve tarayıcı ile Web3 işlevselliğini entegre etti . NFT pazaryerlerinde alım satım yapmak büyük bir odak noktasıydı, token takasları ve diğer DeFi hizmetleri borsalar aracılığıyla kullanılabilir hale getirildi. Uniswap ve Opensea gibi.

 

Robinhood , Mayıs 2022’de, NFT depolama ve pazar yerlerine erişim de içerecek olan çapraz blok zinciri erişilebilirliği ile yaklaşan velayet dışı bir kripto para cüzdanını tanıttı. Amerikan gerçek zamanlı oyun perakendecisi GameStop , NFT işlevselliğine de sahip olacak kendi blok zinciri cüzdanının piyasaya sürülmesiyle aynı şeyi yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu