Kripto Para

LG Electronics Kripto Cüzdanını Çıkaracak

LG Electronics Kripto Cüzdanını Çıkaracak

 

Güney Koreli teknoloji devi LG Electronics, iş kapsamını platformları ve yazılımları içerecek şekilde genişletme planlarının bir parçası olarak “Wallypto” adlı bir kripto cüzdan uygulamasını piyasaya sürüyor.

Bu nedenle LG Electronics, sanal varlık cüzdanının oluşturulmasını, geleneksel olarak donanıma dayanan iş portföyünü yenilemeye yönelik bir adım olarak görüyor.

lg

Ayrıca uygulama, teknoloji devinin blok zinciri/karşılıksız token (NFT) pazarına ciddi bir şekilde girmesine yardımcı olacak. Duyuru başına:

“Blockchain teknolojisini ev aletleri ve elektrik alanları gibi mevcut amiral gemisi işletmelerle birleştirerek aktif olarak sinerji etkileri yaratması bekleniyor.” 

Geliştiricilerin bu ay Wallypto üzerinde bir beta testi yapması bekleniyor. Son sürümünün bu yıl gerçekleşmesi bekleniyor. Raporda şunlar kaydedildi:

“Sistem hatalarını yakalamak için son doğrulama sürecinden geçtikten sonra, en erken üçüncü çeyrekte veya en geç yıl içinde piyasaya sürülmesi muhtemel.” 

Hedera Hashgraph blok zinciri tarafından desteklenen “Wallypto”, Hedera HTS jetonlarını destekler, ancak piyasaya sürüldükten sonra daha fazla kripto para birimi içermesi bekleniyor. 

Bu yılın başlarında LG Electronics , kurumsal tüzüğünde  blok zinciri, kripto para birimi ve tıbbi cihazları yeni sektörler olarak dahil etmek için ev aletlerinin ötesinde bir genişleme hamlesi gördüğünü açıkça belirtti .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu