Kripto Para

Lüks Marka Tiffany & Co. Cryptopunk NFT Temalı Mücevheratını Tanıttı

Tiffany & Co., NFTiff koleksiyonu adını verdiği CryptoPunks NFT sahiplerine özel el yapımı ısmarlama kolyelerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. NFT kolyeler, her biri 30 ETH fiyat etiketi ile 5 Ağustos 2022’de satışa sunulacak . 

30 ETH Fiyatlı NFTiff

Lüks mücevher markası Tiffany & Co., tarihin en pahalı NFT koleksiyonunda NFTiff’i tanıttı; elmas kaplı CryptoPunk kolyeler. 5 Ağustos 2022’ye kadar, saat 10:00’da (EST) satışa çıkacak olan her bir kolye, yaklaşık 50.000 $ olan şaşırtıcı bir 30 ETH’ye mal olacak. Sadece 250 geçiş mevcut olacak ve alıcılar ayrıca kolyenin ek bir NFT versiyonunu alacaklar.

Tiffany and Co.’nun tweetine göre , NFTiff hizmeti CryptoPunk NFT’lerini dönüştürdüğü için NFT’leri bir sonraki seviyeye taşıyor. Her kolye, sahibinin CryptoPunk NFT’sinden esinlenerek özel olarak tasarlanmış bir yaratım olacak ve bir müşteri en fazla üç NFTiff satın alabilir.

NFTiff web sitesi , kolyenin belirli NFT’ye bağlı olarak 18 ayar pembe veya sarı altın paletinde olacağını ve her parçanın “FT’ye en yüksek sadakatle özel tasarımları oluşturmak için en az 30 değerli taş ve/veya elmasa sahip olacağını bildiriyor. Sanat.” Değerli taşlar Safir, Ametist ve Spinel içerecek.

Bir NFTiff’i kullanmak için son tarih 12 Ağustos 2022’dir.

nft

NFT Pazarına giden yollar

Büyük NFT yaratıcılarının fiyatlarını düşürdüğü ve bedava darphanelerin giderek daha popüler hale geldiği bir zamanda, NFTiff, herhangi bir NFT’nin en pahalı kamu satışı olarak ortaya çıkıyor. NFT’ler fahiş meblağlarıyla bilinir. Ancak, bu maliyetli satışlar genellikle OpenSea gibi ikincil pazarlarda veya açık artırmalarda gerçekleştirilir. CNET’e göre , bu satışı CryptoPunks sahiplerine özel yaparak, Tiffany en varlıklı NFT koleksiyoncularını hedefliyor, çünkü CryptoPunks nadiren altı rakamın altındaki fiyatlara gidiyor.

Bir CryptoPunk, Ethereum blok zincirinde depolanan sonlu sayıda 10.000 NFT’den biridir. En eski NFT’lerden biri olan CryptoPunks, 2017’de kuruldu ve o zamandan beri en çok aranan dijital koleksiyonlardan biri haline geldi. Her CryptoPunks NFT ayrı ayrı oluşturulduğundan, hiçbiri tam olarak aynı değildir.

Kripto para birimi nedir?

Tiffany & Co., takas edilemez jetonlar dünyasına seyahat eden ilk üst düzey perakendeci veya en olası şirket değil. Louis Vuitton ve Gucci’den FC Barcelona ve Franck Muller’e kadar NFT pazarları, şubelere ayrılan ve bir iş seçeneği olarak NFT’den yararlanan işletmelerin lansmanlarıyla canlanıyor.

NFT teknolojisi daha yaygın bir şekilde benimsendikçe ve bu dijital varlık formunun potansiyeli ve uygulamasına ilişkin sorular devam ettikçe, hangi NFT pazarının daha iyi olduğu gibi argümanlar ortaya çıkmaya devam edebilir, ancak hiçbir kripto meraklısının inkar edemeyeceği şey, NFT’lerin bozacağı veya devrim yaratacağıdır. birçok endüstri.

Web3 ve Blockchain bulut altyapısı girişimi Chain’in CEO’su Deepak Thapliyal, 24 Temmuz 2022’de bir tweet’te koleksiyon hakkında bir ipucu verdi. Chain, NFTiff lansmanının arka uç kısmıyla ilgilenecek.

Duyuruyu, özellikle fiyat konusunda farklı tepkiler izledi. Ancak Moonbirds’ün kurucusu Kevin Rose’un tweetlediği gibi, bu NFT’ler için büyük bir kazanç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu