Kripto Para

LUNA Fiyatı %30 Daha Arttı Ama Sürdürülebilir mi?

LUNA Fiyatı %30 Daha Arttı Ama Sürdürülebilir mi?

 

Uzun bir birikimin ardından, LUNA fiyatı son iki günde önemli ölçüde yükseldi . Ayrıca, teknik grafik, bu fiyat hareketini günlük zaman diliminde yuvarlanan bir dip formasyonuyla doğrulamaktadır. Bu yükseliş eğilimi, alıcıları toparlanmayı 9 doların üzerine çıkarmaya teşvik etmelidir. Ancak, şimdi girmek güvenli mi?

Anahtar noktaları

  • Yuvarlama dip modeli LUNA fiyat hareketini yönetir
  • LUNA alıcıları şu anda 7.5 dolarlık direnci aşmak için mücadele ediyor
  • LUNA madeni parasındaki gün içi işlem hacmi 5,7 Milyar Dolardır, bu da %69,5’lik bir kazancı gösterir.

luna fiyat artışıKaynak-  Ticaret görünümü

Son üç ayda LUNA/USDT çifti 2,68 ile 1,5 dolar arasında dar bir aralıkta konsolide oldu. Düşük desteğe yönelik çoklu yeniden testler, tüccarların bu desteği aktif olarak satın aldıklarını ve yüksek bir birikim bölgesi oluşturduğunu gösteriyor.

Ayrıca, Terra topluluğu yeniden canlanmayı planlarken, Terra jetonları önemli miktarda giriş yaşıyor. Böylece, LUNA fiyatı dikey olarak yükseldi ve 7,65$’a yükseldi. 

Böylece, boğa koşusu sadece iki günde %212 büyüme kaydetti. Bununla birlikte, her iki günlük mum da 7.5$’a yakın yüksek fitil reddi göstererek, bu seviyede güçlü kar rezervasyonu olduğunu gösteriyor.

Ek olarak, kısa sürede böyle ani bir iyileşme, bir asistan için sağlıksız kabul edilir. Bu nedenle, LUNA fiyatını dengelemek için küçük bir konsolidasyon veya düzeltme gereklidir.

Bu nedenle, fiyatlar düşerse, Fibonacci düzeltme seviyesi 5,3$(0,382) ve 4,53$(0,5 FIB) boğa koşusuna devam edebilecek önemli bir temel olarak hareket edebileceğini gösteriyor. Böylece, madeni para grafiği yuvarlanan bir dip deseni ortaya koyuyor ve onun etkisi altında LUNA fiyatının 9$’a yükselmesi gerekiyor.

Tersine, LUNA fiyatı 4.53$ desteğinin altına düşerse, yükseliş momentumu kademeli olarak zayıflamaya başlayacaktır.

Teknik Gösterge

Göreceli güç endeksi: günlük RSI eğimi %90’a yükseldi ve bu da tüccarların alım faaliyetlerini fazla uzattığını gösteriyor . Böylece, momentum göstergesi yukarıda bahsedilen düzeltme teorisini destekledi.

EMA’lar: devam eden toparlanma, 20 ve 50 günlük EMA’yı tek bir vuruşta ihlal etti. Potansiyel düzeltme sırasında, bu EMA’lar, alıcıların yükseliş büyümesini sürdürmelerine yardımcı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu