Teknoloji

Microsoft hızlı bir Outlook uygulaması yapıyor

Microsoft, düşük kaliteli Android cihazlar için Outlook Lite uygulaması üzerinde çalışıyor

Microsoft hızlı bir Outlook uygulaması yapıyor

 

Microsoft mühendisleri, daha ucuz, daha düşük özellikli akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmış yeni bir Android uygulaması olan Outlook Lite’ı geliştirmekle meşgul .

Yaklaşan sürümle ilgili bilgiler sınırlıdır, ancak şu şekilde açıklanmıştır : “Outlook’un temel avantajlarını, herhangi bir ağdaki düşük kaliteli cihazlar için hızlı performansla daha küçük bir uygulama boyutunda getiren bir Android uygulaması.”

Yol haritasına göre, yeni e-posta uygulaması ay sonuna kadar tüm Android kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Android için Outlook Lite

Microsoft’un Android cihazlar için Outlook e-posta istemcisinin Lite sürümü, düşük kaliteli ve daha ucuz cihazlar için deneyimi iyileştirmesi gereken performansı optimize etmeye odaklanacaktır.

microsoft

Android Merkezi(yeni sekmede açılır)Birincil farkı, Outlook Lite’ın “yalnızca tek bir hesap türü oluşturmanıza izin vermesi” olduğunu bildiriyor; bu, çoğu düşük kaliteli Android kullanıcısı için bir sorun olmamalıdır.

Aynı makaleye göre, kullanıcı arayüzünün alt kısmında “Ara” düğmesinin yerini alacak şekilde yeniden tasarlanmış bir gezinme çubuğu da dahil olmak üzere bazı tasarım değişikliklerinin posta uygulamasının basitleştirilmiş sürümüne geçtiği görülüyor. “Kişiler” düğmesi ile.

Halihazırda mevcut olan diğer birkaç düşük performanslı uygulamada (Facebook Lite ve Google Go gibi) bu düşük kaliteli cihazlarda en iyi deneyim için bazı özellikler kaldırılmıştır.

Silinen Dosyaları Kurtarma

Outlook Lite, çalışmalarının çoğunu arka uçta yapıyor gibi görünüyor ve ayrıca yüklenmesi için ihtiyaç duyduğu depolama alanı miktarını azaltmayı vaat ediyor.

TechRadar Pro , Microsoft’a iOS kullanıcılarının gelecekte benzer bir Outlook yeniden çalışmasını bekleyip bekleyemeyeceğini sordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu