Teknoloji

Call of Duty: Modern Warfare 2 logosu resmen ortaya çıktı

Call of Duty: Modern Warfare 2 logosu resmen ortaya çıktı

Call of Duty 2022, bu hafta Modern Warfare 2’yi onaylayarak NFL Draft adaylarına gösterildi. Şimdi, Infinity Ward resmi logosunu paylaştı ve “Call of Duty’nin yeni döneminin geldiğini” doğruladı.

Call of Duty: Modern Warfare 2019 ve Warzone’un büyük başarısından sonra, devam oyununun gelmesi an meselesiydi. CoD 2022 ile ilgili sızıntılar ve söylentiler dolaşsa da, nihayet Şubat ayında Infinity Ward’ın hem Modern Warfare hem de Warzone için devam filmleri geliştirdiği doğrulandı.

Oyun henüz resmi olarak açıklanmamasına rağmen, NFL Draft adayları oyunu bu hafta görme fırsatı buldu ve şimdi logosu ve resmi ‘Modern Warfare 2’ başlığı açıklandı.

Resmi Modern Warfare 2 logosu

Infinity Ward’ın Twitter hesabı, 28 Nisan 2022’de resmi Modern Warfare 2 logosunu ortaya çıkardı ve Call of Duty hesabı “Call of Duty’nin yeni dönemi geliyor” alay konusu oldu.
Logo, Modern Warfare 2019’un M ve W’sini gösterirken, II’nin arasında klasik MW2 yeşili yer alır.

Ayrıca geliştiriciler, ikonik Task Force 141’in geri dönüşüyle de dalga geçtiler. Seçkin askerlerden oluşan bu özel birlik, 2009’un Modern Warfare 2’sinde ilk kez sahneye çıktı ve 2022’de bazı tanıdık yüzler görmemiz mümkün.
Henüz Modern Warfare 2‘nin oynanışı hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak sızıntılar, kampanyanın oyuncuları ABD güçlerinin uyuşturucu kartellerini ele geçireceği Kolombiya’ya götüreceğini gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu