Kripto Para

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin Hakkında Birkaç Bilgileri Sizlerle Paylaştık.

Moon Bitcoin

Moon Bitcoin Önde gelen bir uzay robotik şirketi, Bitcoin’in fiziksel bir versiyonunu aya teslim etmeyi kabul etti. Nesne bir bitcoin tutacak ve adresi kamuya açıklanacak. Bitmex geçtiğimiz günlerde moon bitcoin projesini duyurdu. Moon, daha önce bitcoin için bir hedef olmasına rağmen, ilk kez teslim edildi. Bakalım bu proje kullanıcılarına nasıl fayda sağlayacak.

1 5nolwwfk3a1fo23qyfao9a
moon bitcoin

Moon Bitcoin, kullanıcıları tavsiyelerde bulunmaya teşvik etmek için bir tavsiye programı kullanır. Yaptığınız her tavsiye, ilk taleplerinde yüzde bir bonus alır. Ayrıca bir arkadaşınızı tavsiye ederseniz yüzde 100 bonus kazanabilirsiniz. Moon Bitcoin‘in sadık bir üyesi olduğunuz sürece, program için asla ödeme yapmayacaksınız. Moon Bitcoin, ücretsiz Bitcoin almanın ve Bitcoin madencilik hobinizi karlı tutmanın harika bir yoludur.

Moon Bitcoin ile Bitcoin kazanmak için bir Coinpot cüzdanınız olmalıdır. Başlamak için, Moon Bitcoin uygulamasını indirmeniz, bir hesap oluşturmanız ve giriş yapmanız gerekecek. Giriş yaptıktan sonra, tweet’leri görüntüleyerek Bitcoin kazanma yeteneği ile ödüllendirileceksiniz. Hatta anketleri tamamlamayı ve fazladan yüzde 5 bonus kazanmayı seçebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, ödeme almak için “Talep Et” düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Canlı işlem platformunda kolay adımları takip ederek bitcoinlerinizi ikiye katlayabilirsiniz. Web sitesi, işlemlerinizin gerçek zamanlı durumunu size verecek ve işlemleriniz tamamlandığında Blockchain sayfasına yönlendirilecektir. Moon Bitcoin Live, hiçbir işlemin 24 saatten fazla gecikmeyeceğini iddia ediyor. İşlemlerinizin zamanında gerçekleşmesini sağlamak için yedek bir acil durum tasarruf cüzdanı kullanır. Başka bir deyişle, gerçek kimliğinizi ifşa etmeden bitcoinlerinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Diğer herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, Moon Bitcoin Live da sorun payına sahiptir. Web sitesinde bilgi yoktur ve fiziksel bir varlığı yoktur. Deneyen birçok kullanıcı sorularına cevap veremedi. Bilgi eksikliğinin yanı sıra şirketin telefon numarası ve ofis adresi de yanlıştır. Fiziksel adresleri de yok, bu yüzden iddialarına güvenmek mümkün değil. Web sitesi ayrıca daha fazla kullanıcı kazanmak için sahte incelemeler satın aldı. Bitcoin kazanma konusunda ciddiyseniz, Moon Bitcoin Live sizin için doğru seçim değil.

Kullanıcılar paralarını geri çekmekte zorlanabilirler. Ancak, Moon Bitcoin bir para çekme süresi sınırı getirmez. Para çekme işlemleri her beş dakikada bir işlenir. Kullanıcılar, belirli gereksinimleri karşıladıkları sürece kartlarını bile kullanabilirler. Para çekme işlemlerinin işlenme hızı, görevleri ne kadar hızlı tamamlayabileceklerine de bağlıdır. Moon Bitcoin şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur. Coinbase’de bir hesabınız varsa, bunu kart satın almak için de kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu