Kripto Para

MoonXBT, Çoklu Spot İşlem Çiftlerinde Ücretleri Kaldırıyor

MoonXBT, Çoklu Spot İşlem Çiftlerinde Ücretleri Kaldırıyor

Merkezi Cayman Adaları’nda bulunan küresel bir kripto-sosyal ticaret platformu olan MoonXBT, Cumartesi günü, düşüş piyasasına maruz kalan perakende müşterilerinin yükünü azaltmak için spot piyasa için birden fazla işlem çiftinde sıfır ücret politikası uyguladığını duyurdu .

Platform, sıfır-serbest politikasının firma tarafından daha fazla resmi bildirim açıklanıncaya kadar süresiz olarak uygulanacağını söyledi. MoonXBT, BTC/ USDT , ETH/USDT, BNB/USDT, ADA/USDT ve XRP/USDT dahil olmak üzere birçok kripto alım satım çifti için işlem ücretlerini ortadan kaldırdığını belirtti .

Borsa, kullanıcıların mevcut sıfır ücret politikasına nasıl tepki verdiğine bağlı olarak gelecekte ücretsiz listesine daha fazla işlem çifti eklemeyi düşündüğünü belirtti. Firma, tüm kullanıcıların işlem hacmi gereksinimleri veya diğer ön koşullar olmaksızın hem yapıcı hem de alıcı siparişleri için sıfır ücretli işlemlerin keyfini çıkaracağını söyledi.

MoonXBT’nin COO’su George Lee, gelişme hakkında şunları söyledi: “Ticaret hacmimizin Binance veya diğerlerine kıyasla ılımlı olmasına rağmen, mevcut piyasa durumunu ele almak için yeterli gücü ayırdık. geçici düzeltme veya düşüş dönemi, kullanıcılarımızın platformumuzla birlikte bu aşamayla başa çıkabilmelerini sağlamak için önlemler almak istiyoruz. Ayrıca nispeten sessiz bir zamanda kripto yatırımını denemek isteyen yeni kullanıcılar için daha kolay hale getirmek istiyoruz.”

Bunun dışında, MoonXBT, kullanıcıların ticaret zorluklarıyla başa çıkmalarına yardımcı olmak için zihinsel destek hizmetlerini de tanıttı. Kullanıcılar, piyasayı yönetmenin ve korkuları ve endişeleri azaltmanın etkili yollarını keşfetmek için görüş alışverişinde bulunmak ve stratejiler paylaşmak için sosyal ticaret platformunun topluluk forumundan yararlanabilir.

moonxbt

MoonXBT ayrıca, potansiyel olarak kripto krizinden korunmak için tasarlanmış yeni ürünler geliştirdiğini söyledi. Ayrıca, sosyal ticaret platformu, değişimi sürdürülebilir kılarken kullanıcılara tutarlı faydalar sağlamak için yeni iş kaynakları, yeni ortaklıklar ve yeni fiyatlandırma modelleri araştırdığını söyledi.

Son olarak, MoonXBt, yaklaşan yeni kullanıcıların kripto para birimi airdroplarında ücretsiz para toplamasını sağlamak için bir airdrop için 10.000 USDT hazırladığını söyledi.

Fiyat Savaşı Setleri

MoonXBT’nin sıfır ücret politikası, Binance borsasının yakın zamanda Bitcoin işlemleri için sıfır ücretli ticaretini başlatmasından sonra geldi.

Bu ayın başlarında Binance.US , tüm yeni ve mevcut kullanıcılara ABD doları, Tether, USD madeni para ve BinanceUSD karşısında Bitcoin ticareti yapmaları için sıfır ücretli ticaret sunmaya başladı . Bu süre zarfında Binance.US tarafından yapılan duyuru, diğerleri arasında Coinbase , Robinhood Markets dahil olmak üzere rakipleri gibi birkaç hisse senedini düşürdü.

Birkaç büyük kripto firmasını toplu işten çıkarmalar ilan etmeye sevk eden bir kripto kışının ortasında gelen hareket,  aynı zamanda bir fiyat savaşının başlangıcına ve endüstrinin potansiyel bir konsolidasyonuna işaret ediyor.

Hareket, rekabet arttıkça ticaret ücretlerini düşürmek için diğer kripto borsaları üzerindeki baskıyı artıracak şekilde ayarlandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu