Teknoloji

NBA 2K23 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Henüz resmi bir NBA 2K23 çıkış tarihimiz yok, ancak şu anda geleneklere, söylentilere ve yıllık sürümden beklediklerimize dayanarak NBA 2K23 hakkında bilmeniz gerekenler.

NBA 2K22 hala amiral gemisi oyunudur, ancak 2K Sports ve Visual Dynamics uzun süredir devam eden seriye yeni bir giriş yaptığında bu yılın ilerleyen zamanlarında bu neredeyse kesinlikle değişecektir.

Resmi NBA 2K23 haberlerinin önünde fazla bir şey yok ve 2K Sports’un popüler basketbol simülasyonu için planları hakkında daha fazla bilgi edinmemiz haftalar sürebilir. Henüz erken olsa da, birçok oyuncunun NBA 2K23 hakkında soruları olduğunu biliyoruz, bu yüzden bu kılavuzda bekleyebileceğiniz her şeyi özetleyeceğiz.

İşte NBA 2K23’ün özelliklerinden, çıkış tarihinden, sürümlerinden, demosundan ve daha fazlasından neler bekleyebileceğinize daha yakından bir bakış.

NBA 2K23 Lansman Tarihi

Gelenekler devam ederse, ilk NBA 2K23 duyurusu muhtemelen Haziran veya Temmuz ayında gelecek.

 

hqdefault

 

Geçen yıl, şirket Temmuz ayında NBA 2K22 ile dalga geçti. Bundan önce, NBA 2K21 Haziran ayında onaylanırken, NBA 2K20’nin ilk fragmanı Temmuz ayında geldi.

Henüz açıklanmayan bir oyun olan NBA 2K23, bu yaz Las Vegas’ta düzenlenecek NBA Yaz Ligi’ne sponsor olacak. NBA Yaz Ligi 7 Temmuz’da başlıyor, bu yüzden oyunun bu tarihten bir süre önce resmi olarak açıklanacağını varsaymak güvenlidir.

 

Ayrıca, ilk NBA 2K duyurularının genellikle ayrıntılara ışık tuttuğunu belirtmek gerekir, bu nedenle 2K Games ve Visual Concepts’in oyunun çoğunu erken dönemde göstermesini beklemeyin. Bu açıkça bu yıl değişebilir, ama nefesinizi tutmayın.

NBA 2K23 Çıkış Tarihi

Henüz resmi bir NBA 2K23 çıkış tarihimiz yok ve şirketler oyun hakkında konuşmaya başlayana kadar bir tane almayacağız.

Şu an itibariyle, NBA 2K23 çıkış tarihinin Black Friday ve 2022 tatil sezonundan önce Eylül ayında bir süre inmesini bekleyebilirsiniz.

Bir sızıntı, NBA 2K23 çıkış tarihinin 16 Eylül’de ineceğini gösteriyor. Tarih mantıklı, ancak belli ki doğrulanmadı.

Ayrıca geçen yıl herhangi bir erken erişim görmedik, bu yüzden NBA 2K23’ü resmi çıkış tarihinden önce oynamanın bir yolu olmayabilir. Geçmişte, 2K Games, oyunun lüks sürümlerini satın alanlara erken bir ipucu çıkış tarihi sunmuştu.

NBA 2K23 Konsolları

PS5, Xbox Series X, Xbox Series S, Windows PC ve Nintendo Switch gibi yeni nesil platformlar için NBA 2K23 sürümüne güvenebilirsiniz.

Şu an itibariyle Xbox One, Xbox One X, Xbox One S, PS4, PS4 Slim ve PS4 Pro’da da bir sürüm bekleyebilirsiniz. Bunlar en yeni ve en iyi modeller değil, ancak bu platformlar için desteğin 2023’te devam edeceğini göreceğiz.

Unutmayın, NBA 2K serisi, 2018 sonbaharında NBA 2K19’un piyasaya sürülmesine kadar PS3 ve Xbox 360’ı destekledi. Bu konsollar NBA 2K6 (Xbox 360) ve NBA 2K7’den (PS3) beri destekleniyordu.

NBA 2K serisinin büyük bir hayranıysanız, şu anda stokta bir Xbox Series X veya PlayStation 5 bulamazsanız paniğe gerek yok.

NBA 2K23 Kapak

NBA 2K22’nin kapağında dört oyuncu yer alıyor.

NBA 2K22 standart baskısında Dallas Mavericks guardı Luka Dončić yer alıyor. Dončić ayrıca Cross-Gen Digital Bundle’ın ön tarafında.

NBA 2K22 NBA 75th Anniversary Edition’ın kapağında üç efsane yer alıyor: Dirk Nowitzki, Kevin Durant ve Kareem Abdul-Jabbar.

Chicago Sky forveti Candace Parker, GameStop’a özel NBA 2K22 WNBA 25th Anniversary Edition’ın ön tarafında. Ayrıca PS5 ve Xbox Series X’e özeldir.

NBA 2K23 kapağında kimlerin yer alacağını henüz bilmiyoruz, ancak birden fazla yıldız oyuncu ve oyunun çıkış tarihinden çok önce bir duyuru bekleyebilirsiniz.

Steph Curry, Nikola Jokić, Joel Embiid veya Jason Tatum gibi bir yıldızın oyunun kapaklarından en az birinde görünmesini bekliyoruz. Ayrıca başka bir WNBA yıldızının kapağı süslediğini görmeliyiz.

NBA 2K23 Sürümleri

Her zamanki gibi NBA 2K’nın birden fazla versiyonunu bekleyebilirsiniz.

nba 2k23 details

NBA 2K22’nin üç versiyonu vardır. NBA 2K22 Standard Edition, NBA 2K22 Cross-Gen Dijital Paketi ve NBA 2K22 NBA 75th Anniversary Edition var. Bunların her birinin farklı fiyat noktaları ve farklı bonusları vardır.

Paketler genellikle Sanal Para Birimi (VC), MyTEAM bonusları ve oyunun popüler MyPLAYER modu için kozmetik öğelerle birlikte gelir.

Standart sürüm genellikle eski platformlar için 59.99 $ ve yeni konsollar için 69.99 $ ‘a satılıyor. Cross-Digital Bundle başlangıçta 79.99 $ ‘a satılırken, Anniversary Edition 99.99 $’ a satıldı. 2K’nın NBA 2K23 için benzer fiyatlandırmayı sürdürdüğünü görebiliriz.

Muhtemelen bazı NBA 2K23 anlaşmalarının erken dönemde ortaya çıktığını göreceğiz, ancak çoğu NBA 2K23 anlaşması muhtemelen Kasım ayında Kara Cuma, Aralık ayındaki tatillerde ve 2023’te NBA 2K24’ün kaçınılmaz olarak piyasaya sürülmesine doğru ilerlerken gelecek.

NBA 2K23 Ön Siparişleri

NBA 2K23’ün en azından birkaç ay boyunca satışa çıkmasını beklemeyin. NBA 2K23 ön siparişleri, yayıncı oyunu ve sürümleri duyurduğunda başlayacak.

2K’nın alışveriş yapanları ikna etmek için ön sipariş bonusları sağlamasını bekleyebilirsiniz. Size ne bekleyeceğiniz hakkında bir fikir vermek için, konsol veya Windows PC için NBA 2K22’nin standart sürümünün bir kopyasını önceden sipariş ettiyseniz ön sipariş bonusları şunlardır:

  • 5.000 Sanal Para Birimi
  • 5.000 MyTEAM Puanı
  • 10 MyTEAM Promosyon Paketi (haftada bir kez teslim edilir)
  • Her MyCAREER Beceri türü için bir Takviye
  • Her Gatorade Boost türü için bir Boost
  • Luka Dončić MyPLAYER Forması
  • 95 Puanlı Luka Dončić MyTEAM Ücretsiz Temsilci Kartı

NBA 2K23 ön sipariş bonusları bunları tam olarak yansıtmayacak çünkü Luka Dončić muhtemelen kapakta olmayacak, ancak muhtemelen oldukça benzer olacaklar.

NBA 2K23 Özellikleri

Geçen yıl, önceki yıllarda olduğu gibi, 2K Sports ve Visual Dynamics’in NBA 2K22’nin özelliklerini tüketmesi biraz zaman aldı. Bu yıl biraz daha şeffaf olmalarını umuyoruz ama yine de nefesimizi tutmuyoruz.

Şu anda oyun hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Bununla birlikte, mevcut nesil platformlara (Xbox Series X, Xbox Series S, PS5) özel olarak odaklanarak çok sayıda iyileştirme ve değişiklik bekleyebilirsiniz.

 

nba

 

Daha fazla bilgi edindiğimizde bu gönderiyi güncelleyeceğiz.

NBA 2K23 Demosu

2K, resmi çıkış tarihinden önce bir sonraki NBA 2K oyununun kısa bir demosunu yayınladı. Demo, oyuncuların tam sürümü satın alıp almamaya karar vermeden önce oyunun bir bölümünü denemelerine izin verecek.

Ne yazık ki, uzun yıllar boyunca bir demo sağladıktan sonra, şirket bir NBA 2K22 demosu sunmayı reddetti. NBA 2K23’ün de aynı kaderi paylaşıp paylaşmayacağı belli değil.

NBA 2K23 Mikro İşlemler

2K’nın diğer şirketleri takip ettiğini ve oyunun can sıkıcı mikro işlemlerini ortadan kaldırdığını görmek harika olsa da, onlar bir nakit ve Sanal Para Birimi (VC) görmeyi ve NBA 2K23’te geri dönmeyi bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp, iOS 10 ve iOS 11 Çalıştıran iPhone Modellerine Desteği Bırakacak

NBA 2K23 PC Gereksinimleri

NBA 2K23’ü bir Windows PC’de oynamayı planlıyorsanız, oyunun minimum ve önerilen özellik gereksinimlerini not etmeniz gerekir.

Ne yazık ki, resmi sürüme çok daha yaklaşana kadar bu detaylar gelmeyecek, bu yüzden bunlar gelene kadar bir ön siparişte beklemek iyi bir fikir olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu