Teknoloji
Trend

Netflix’ten Kötü Haber: Netflix Şifresini Arkadaşlarınızla Paylaşırsanız Ek Ücret Gelecek

Netflix’ten Kötü Haber: Netflix Şifresini Arkadaşlarınızla Paylaşırsanız Ek Ücret Gelecek

 

Netflix daha önce bu ayın başlarında Amerika Birleşik Devletleri’ndeki, ardından Birleşik Krallık’taki ve ayrıca İrlanda’daki planlarının oranlarını artırmıştı. Şu anda, işletme aslında bir Netflix üyeliğine sahip olmaktan çok daha olağan bir teknik olan platformda şifre paylaşımını sona erdirmekle uğraştığını ortaya çıkardı. Netflix hesap şifresi paylaşma paralı oluyor Netflix, aynı evde kalmayan kişiler arasında geniş kapsamlı şifre paylaşımı uygulamasını çökerttiğini duyurdu. Şirket, bir gönderide, şifreleri paylaşanlara fayda için ekstra ücret ödemeye hazırlandığını iddia etti.netflix şifre vermek paralı mı

netflixten kotu haber netflix sifresini arkadaslarinizla paylasirsaniz ek ucret gelecek
netflix’ten kötü haber netflix şifresini arkadaşlarınızla paylaşırsanız ek ücret gelecek

Standart ve Premium planlarımızdaki farklı hesapların yanı sıra birden çok akış gibi özelliklerle Netflix hesaplarını paylaşmalarını birlikte yaşayan bireyler için aslında her zaman basitleştirdik. Bunlar aslında son derece öne çıkarken, aynı zamanda bazı kafa karışıklıklarına da neden oldular. Netflix’in ne zaman ve tam olarak nasıl paylaşılabileceğiyle ilgili. Sonuç olarak, hesaplar haneler arasında paylaşılıyor ve bu da katılımcılarımız için harika yepyeni TV’lere ve filmlere yatırım yapma yeteneğimizi etkiliyor”, “Netflix‘in öğe yeniliği süpervizörü Chengyi Long blog yazısında söyledi.netflix haber
Bir test olarak, Netflix aslında 3 ülkede bir test başlattı – Peru, Kosta Rika ve ayrıca Şili. Orada aboneler, planlarına 2.380 CLP (yaklaşık 230 Rs), Kosta Rika’da 2.99 $ (yaklaşık 230 Rs) ve Peru’da PEN 7.9 (kabaca 160 Rs) fiyatla planlarına ek bir müşteri eklemek için tetikleyiciler alacaklar. Temel, Gereksinim ve Maliyet stratejilerinin Müşterileri, hesaplarını paylaşan kişilerin hesap bilgilerini ya yepyeni bir hesaba ya da hesabın altındaki Ek Katılımcıya aktarmalarını mümkün kılabilir – görme geçmişini, Listemi ve kişisel bilgileri tutarak tavsiyeler. Netflix, daha büyük bir sunumdan önce bu testi çalıştırmayı ne kadar zaman planladığını söylemedi.
BU, NETFLIX ŞİFRE PAYLAŞIMINI SONLANDIRMAYA YÖNELİK İLK GİRİŞ DEĞİL
Şu anda bu, firmanın müşterisi olmayanlarla şifre paylaşımını bitirmeye yönelik ilk girişimi değil. 2014’te Netflix, yetkisiz müşterilerin başkalarının Netflix hesabını kullanmasını önlemek için bir Hesap Doğrulama aracını denedi.

Bununla birlikte, yeni maliyet, akış titanından daha taktiksel olarak varsayılan bir strateji olarak geliyor. Bununla şirket, son birkaç ayda sabitlenmeye devam eden müşteri meselesini büyütmeye devam edebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu