Teknoloji

New State Mobile yeni Eylül güncellemesi Android, iOS’a sunuldu

McLaren Automotive ile yeni işbirliği devam ediyor. İngiliz süper otomobil üreticisi NEW STATE MOBILE'a bazı kozmetik ürünlerle geliyor

Krafton Inc., New State Mobile için Eylül Güncellemesini duyurdu. Güncelleme Android ve iOS’ta yayında. Yeni güncelleme ile birlikte en yeni 4×4 km haritası olan AKINTA, oyuncular için resmi olarak yayında. Fütürist bir Afrika ortamına dayanan AKINTA ile birlikte, Eylül Güncellemesi McLaren Automotive ile yeni bir işbirliği, NEW STATE Labs için bir uzatma süresi, yeni bir silah ve daha fazlasını getiriyor. 

New State Mobile Eylül Güncellemesi artık Android ve iOS kullanıcıları için oynanabilir. New State Mobile hakkında bilgi için. 

Aknita Haritası

New State Labs’da geri bildirim aldıktan sonra AKINTA, New State Mobile’da resmi olarak yayında . AKINTA, 4x4km’lik bir harita olarak tasarlanmış ve yakın gelecekte, sıradan bir Afrika manzarasında yer almaktadır. 64 adede kadar oyuncu AKINTA’ya girebilir ve maç başına 15 dakikaya kadar sürecek battle royale turuna katılabilir. Oyuncular ayrıca haritanın ortasından geçecek yeni bir seyahat mekaniği olan maglev tramvayından da yararlanabilirler. 

new state mobile

McLaren

McLaren Automotive ile yeni işbirliği devam ediyor. İngiliz süper otomobil üreticisi, oyuncuların elde edebileceği bir kıyafet, kask, sırt çantası, eldiven, şapka, spor ayakkabı, maske ve yama gibi bazı kozmetik ürünlerle NEW STATE MOBILE’a geliyor. Ek olarak, hayatta kalanlar, oyuncuların görev hedefini tamamlamaları halinde McLaren 720S araç kaplamasını alabilecekleri bir etkinliğe katılabilirler. Araç ten renkleri arasında Volkan Sarısı, Paris Mavisi, Kraliyet Moru, Ateş Pembesi ve Siyah Beyaz bulunuyor.

Cache Nedir?

YENİ DEVLET Laboratuvarları

YENİ STATE Labs süresi, oyuncuların Akinta: Bounty Royale modunu denemeye devam etmeleri için uzatıldı. Eylül Güncellemesi ile NEW STATE Labs, katılım için davetiyeye ihtiyaç duymadan tüm oyuncuların deneyimlenmesine açıktır.

VE ALFA

Eylül Güncellemesi, yeni bir 7 mm silah olan AK ALFA’yı tanıtıyor. AK ALFA, harita üzerinde bir alan düşürme silahı olarak mevcut olacak ve dürbün, ön kabza ve şarjör gibi diğer ataşmanlarla değiştirilebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu