Kripto Para

NFT projesi Art Blocks, üretken varlık oluşturma motorunu başlattı

NFT projesi Art Blocks, üretken varlık oluşturma motorunu başlattı

 

Technicolor squiggles’ın üretken olmayan token (NFT) projesi olan Art Blocks’un arkasındaki ekip, yaratıcı ekiplerin kendi üretken varlıklarını başlatmasına izin veren yeni bir ürün başlattı. 

Art Blocks SSS sayfasına göre iki versiyonu var . Birincisi, Art Blocks ekibinin üretken varlıkların zincir üzerinde depolanması için kullandığı Art Blocks Engine. Art Blocks Engine Flex, IPFS gibi merkezi olmayan depolama protokollerini kullanarak zincir dışı üretken öğeler yaratan ve depolayan ikinci motordur.

art blocks

Bu motorlar, üçüncü tarafların veya Art Block’un ortaklarının , sınırsız miktarda markalı üretken proje oluşturmak için Art Block’un akıllı sözleşmelerini ve işleme altyapısını kullanmasına izin verir. 

“Temel tezimiz, insanlara eşit fiyatlı iki seçenek sunulduğunda, kişisel olmayan şeyler yerine kişiselleştirilmiş şeyleri seçme olasılıklarının daha yüksek olduğudur. Jenerik üzerinde benzersiz,” Twitter’da ilk adını kullanan Art Blocks kurucusu Erick Calderon yazdı. 

Erick, Art Blocks Engine’in yalnızca web3 ekipleri tarafından değil, aynı zamanda moda, spor, etkinlik, medya ve oyun sektörleri tarafından da kullanılabileceğini ekledi. 

Art Blocks, geçen yıl NFT çılgınlığında ortaya çıkan bir düzine mavi çipli NFT projesinden biri. The Block’un veri panosu , Art Blocks’un 2021 yılının Ağustos ayında 288,5 milyon dolardan fazla kazandığını gösteriyor. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu