Kripto Para
Trend

Nucypher Coin (NU) Nedir? Nucypher Coin Yorum, Fiyat Tahminleri

Nucypher Coin (NU) Nedir? Nucypher Coin Yorum, Fiyat Tahminleri Ve NU Coin Geleceği 2023-2026

Nucypher Coin blok zincir kullanarak üretilen ve dolaşıma sunulan bir kripto para tokenidir. Son dönemlerdeki yükselişi ile adından söz ettiren Nu Coin birçok önemli yatırımcı tarafından ilgi ile takip edilir. Yeni yatırımcının da ilgisini çeken Nucypher Coin projesi ve coinin gelecekteki durumuna ilişkin yorumlar yazının devamında detaylı şekilde sunulmuştur.

Güven veren son dönemin en önemli tokenleri arasında NU Coin de yer alır. Gösterdiği başarılı yükseliş ivmesi ile kripto piyasalarında geleceğe dair emin adımlar atan Nu coin, projesi dahilinde yeni yatırımcılarına da önemli sinyaller verir. Yatırımlarınız öncesinde tokenin projesine dair önemli detaylar hakkında bilgi sahibi olan yatırımcılar, yatırımlarını kendi istekleri doğrultusunda şekillendirebilir.

Nucypher Coin (NU) Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 Nucypher Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

Nucypher Coin (NU) Projesi Nedir?

Nucypher Coin blok zincir sisteminde yer alır ve standart kapasitede projelere sahiptir. Kripto yatırımcılarının dikkatini çeken en önemli detay ise Nucypher projesinin daha çok şifreli depolama ve veri gizliliği gibi konulara önem vererek geleceğine yön vermesidir.

Nucypher Coin (NU) temelde iki ana kolda hizmet sunar. Bunlar;

 • Dinamik Erişim Kontrolü: Hassas birçok veriye koşullu olarak erişim izni verir.
 • Sırlar Yönetimi: Özel anahtar ile şifreler de dâhil olmak üzere hassas bütün verilerin depolanması sağlanır.

Projenin Amacı ve Teknik Makale

Nucypher Coin (NU) tıpkı Ethereum gibi halka açık bir blok zincir sistemine dâhildir. Merkeziyeti olmayan uygulamalarda güvenlik ve gizlilik gibi katmanlar üzerinde projelerini sürdürür. Bir tür yazılım olarak ortaya çıkan Nucypher projesi geliştiricilerin özel verilerinin depolanmasına ve yönetilmesine de izin verir. Bu sayede ise diğer blok zincir sistemlerinde birlikte çalışılabilen güvenlik katmanlarının eklenebilmesini amaçlar.

Nucypher Projesi Hangi Ülkenin Kurucuları Kim?

Nucypher Coin (NU) projesi 2015 yılında San Francisco merkezli olarak kurulmuştur. Kurucusu Michael Egorov’dur. Tokenin projesi ise ilk olarak 2017 yılında piyasaya sunulmuştur.

NU Coin Nedir?

Nu Coin Nucypher sisteminde yer alan ve hizmet alabilmek için kullanılan tokendir. Kullanıcılar sistem üzerinden her türlü bilgi ve hizmete Nu coin üzerinden ulaşır.

NU Coin Yorum

Nucypher Coin (NU) yorumları doğrultusunda yatırımcılar gelecekteki yatırımlarını önemli ölçüde planlayabilir. Nucypher projesi güvenlik alanında attığı adımlar ile yatırımcıların ilgisini çekti ve piyasa değerini 2020 yılında ciddi oranda katlamayı başardı.

Yatırımcılar piyasada gelecek dönemde gizlilik ve güvenliğe önem verilmeye başlandığında Nu Coin projesinin de daha iyi yerlere geleceği ve değer kazanacağı görüşünü savunuyor. Bu doğrultuda geleceğe yönelik yatırım yapmak isteyen yatırımcılar coin stabil çizelgede iken kripto cüzdanlarına Nu Coin ekleyerek gelişmeleri yakından takip edebilir.

NU Coin Geleceği

Nucypher projesi (NU) ilk günden itibaren sağlam bir çalışma sistemi üzerinden kripto ağlarında varlığını sürdürmüştür. Bu anlamda yatırımcılar Nu Coin geleceği konusunda yorumlarını olumlu yönde yatırımcılara iletir.

NU Coin Fiyat Tahminleri 2023, 2024, 2025, 2026

Nucypher Coin (NU) fiyat tahminleri her yıl için farklı yorumlanır. 2022 yılına bakıldığında ilk çıktığı döneme göre muhteşem bir sıçrama gerçekleştiği görülür. Beklenen hedeflerin gelmesi ile token gelecek yıllarda da aynı sıçrayışı tekrar gösterecektir.

Nucypher Coin (NU) 2023 yılı fiyat tahminleri NU coinin gelecekte daha iyi yerlere geleceğinin bir göstergesidir. Yorum ve tahminlere göre madeni parada bu yılda da muhteşem bir büyüme gözlemlenecek ve yükseliş devam edecektir. 2023 yılı içerisinde Nu Coinin gelmesi beklenen fiyat 1,55 Dolar seviyelerindedir.

Nucypher Coin (NU) 2024 yorumları tokenin değerinin artacağı yönündedir. Birçok ortak yorum Nu coin değerinin 2024 yılında patlama yapacağına yöneliktir. 2024 yılı içerisinde tahmin edilen Cu Coin değeri 2,23 Dolar seviyelerindedir.

Nucypher Coin (NU) 2025 yorumları heyecan verici sonuçların ortaya çıkacağı sonucunu ortaya koyar. Piyasa analistlerine göre 2025 yılında güvenlik projelerinin önem kazanması ile Nu Coin değerinin de 3,28 Dolar ve üzeri seviyelere ulaşacaktır.

Nucypher Projesi Güvenilir mi, İyi Bir Yatırım Mı?

Nucypher projesi güvenilir mi sorusuna yanıt arayanlar araştırmacı ve kripto yorumcularının yorumlarını yakından takip ederek fikir sahibi olabilir. Nucypher Coin ilk çıktığı günden beri piyasada yer alan en güvenilir tokenlerden birisidir. Nucypher Coin (NU) iyi bir yatırım mı sorusuna yanıt arayanlar tokenin dünyanın en büyük kripto borsalarında işleme açılmasını değerlendirerek bu ölçüde bir sonuca varabilir.

Nucypher (NU) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Güncel kripto piyasası verilerine göre Nucypher Coin (NU) güncel fiyatı 0,19 Dolar seviyelerindedir. Son 24 saatte sürekli olarak değişen Nu Coin grafiği üzerinde yer alan işlem hacmi ise 68 Dolar olarak güncellenmiştir. Nu Coin piyasa değeri ise güncel olarak 97.029,729 Dolar seviyelerindedir.

NU Coin Hangi Borsalarda Var?

Nucypher Coin (NU) listelendiği piyasalar şöyledir;

 • Binance
 • Coinbase
 • BitHumb
 • ByBit
 • IO
 • Coinlist
 • com
 • Huobi
 • KuCoin

NU Coin Nasıl Satın Alınır?

Nu Coin nasıl satın alınır sorusuna yanıt arayan yatırımcılar, işlem yaptıkları kripto borsalarında Nu Coin işlem çifti yer alıyorsa basit adımlar ile Nu coin satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Nu Coin satın almak için;

 • Coin işlem çiftinin yer aldığı uygulamalarda hesap açın.
 • Güvenlik adımlarını geçin ve hesabınızı doğrulayın.
 • Kredi kartı ya da hesap kartınız üzerinden kripto cüzdanınıza para aktarın.
 • Kripto uygulamasına girin ve satın almak istediğiniz Nu Coin işlem çifti ekranına yönelin.
 • Satın almak istediğiniz miktarı belirleyin ve satın almak için işleme onay verin.

Nu Coin satın almak isteyen yatırımcılar, sistemin izin verdiği ölçüde satın alma işlemini birden fazla kez tekrarlayabilir.  Tercihe göre yatırımcılar piyasa hacmini dikkate alarak daha büyük çaplı Nu Coin satın alma ve satma gibi konularda tamamen özgürdür.

 

Keep Coin Yorumları ve Analizleri geleceği hakkında detaylı konuştuk ve sizleri davet ediyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu