Kripto Para

Ogn Coin Yorum ve Nereden Alınır? Hangi Borsa Listeliyor?

Ogn coin yorum sayfalarında projesi ile son yıllarda oldukça dikkati çeken coinler arasında yer alıyor. Origin Protocol coin projesi özellikle yerli birçok yatırımcının listeleri arasında önemli bir yere sahip. Ancak yatırım yapmadan önce mutlaka coini çok iyi incelemek ve dolaşımdaki arzını, toplam arzını bilmek gerekiyor. Bunların yanı sıra diğer coinlerden OGN’yi benzersiz yapan özellikleri detaylı bilmek önem taşıyor. Bu bilgilere ulaşıldığında ise OGN coin ile ilgili olarak çok daha iyi yatırım stratejilerinden yararlanmak mümkün olabilir.

OGN coin, piyasadaki katılımcıların P2P aracılığı ile birlikte hem mal hem de hizmet paylaşmalarına olanak tanıyan bir ağ şeklinde tanımlanabilir. Origin Protocol, alıcı ve satıcıların bağlanabilmesine imkan tanıyan, inceleme yapabilme olanakları sunan merkeziyetsiz bir ortam sunar. Bunların yanında birçok işlemi çok daha kolay şekilde gerçekleştirme imkanı yaratır. Parçalara ayrılan varlıkları işleme koyma aşamasında da kolay bir süreç sunmaktadır. Uzmanların yaptığı Ogn coin yorum coinin geleceği hakkında önemli bilgiler sunmaktadır.

Origin Protocol kripto alanında yatırım yapan kişiler arasında P2P ağır kurar. Bu ağ ile birlikte geleneksel olarak işlem yapan tüm aracıları da ortadan kaldırır. Merkeziyetsiz paylaşım ekonomisi yaratmayı hedefleyen proje aracılara olan ihtiyaçları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Her yatırım öncesinde olduğu gibi kriptoda da Ogn coin yorum ve teknik analizleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Origin Protocol (OGN) Coin Güncel Fiyat Bilgisi

Aşağıdaki tabloda 1 OGN Coin fiyatının kaç TL olduğu ve hacim bilgileri yer almaktadır. Fiyat ve diğer bilgiler aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Kesinlik içermez.

 

Ogn Projesi Nedir?

Ogn coin yorum uzmanların fikirlerini ve coinin gelecekteki proje çalışmalarını detaylı olarak ortaya koyar. Bu bakımdan yakından incelendiğinde yatırımcıları cezbeden yönlerini daha rahat görmek de mümkün olabilmektedir. Bu ağın en temel amacı kullanıcıların ürünlerini tanıtabilecekleri profesyonel dağıtık sistemler yaratmaktır. Bunların yanında üçüncü taraf müdahalesini de ortadan kaldırarak hizmetlerin gerçek piyasa fiyatları üzerinden daha rahat şekilde alınıp satılmasını sağlamaktır.

Sahip olduğu bu üstün yanları sayesinde ogn projesi birçok yatırımcının da dikkatini çekerek üst sıralarda yer alıyor. Kripto para sektöründe önemli bir yeri olan coinlerdendir. Coin Josh Fraser ile Matthew Liu tarafından ortaklaşa geliştirilmiştir. Fraser daha öncesinde Walmart Labs birçok teknoloji şirketinin de kurucu ortağı olarak sektörde yer almıştır. Sektör deneyimi olan kişiler tarafından geliştirilen Origin Protocol, özel ve halka açık token satışları ile oldukça yüksek başarılar elde etmiştir.

Coinin kullanım alanları ise oldukça fazladır. Piyasanın katılımcıları çok daha elverişli bir ortam yaratmak amacı ile geniş kullanım alanları sunuyor. Origin Protocol, kripto para yatırımcıları arasındaki transfer işlemleri için güvenilir bir alt yapı sunmaktadır. Bunun yanında stake edilebilir özellikleri sayesinde coin sahiplerine birtakım ödüller ve pasif gelir imkanları da sunulmaktadır. Hem alıcıların hem de satıcıların işlerini daha kolay hale getirmek projenin amaçları arasında yer alır. Ogn coin yorum sayfalarının merak edilen detaylarından birisi de projenin geleceğidir.

 

Ogn Coin Hangi Borsada Listeleniyor?

Ogn günümüzün birçok önemli borsasında listeleme yapılan coinler arasında yer almaktadır. Farklı borsalarda bulunması erişebilmesinde son derece etkilidir. OGN kripto yatırımcılarına çok elverişli bir ortam sunmayı hedeflemektedir. Bu coin alım satımı ile ilgilenen kişiler şu borsaları değerlendirmeye alabilirler:

 • Binance
 • Huobi
 • Upbit
 • Uniswap
 • Bitrue
 • Bybit
 • BingX

Borsalarında listelenerek binlerce yatırımcıya ulaştırılmıştır. Bu bakımdan erişilmesi kolay coinlerden olması yatırım dünyasında kendine yer edinmesi açısından da büyük bir önem taşımaktadır. Ogn coin yorum ve forum sayfalarında amatörlerin sözlerinden ziyade büyük borsalarda işlem yapan finans uzmanlarının görüşlerine önem vermek gerekir.

 

Ogn Piyasa Değeri Nedir?

Ogn coin yatırımı yapmadan önce arz durumuna ve piyasa değerine bakmak gerekir. Piyasa değeri bakımından iyi sıralaması olan coinler arasında yer alır. Ogn yaklaşık olarak 985.502.589 TL piyasa değerine sahiptir. Bunun yanında dolaşımdaki arzı ve maksimum arzı gibi detaylar da yatırım yapmadan önce dikkati çeken noktalar arasında yer alır.

 

Ogn Alınır Mı?

Origin Protocol merkezi San Francisco’da bulunmaktadır. Dünyanın birçok ülkesinden çeşitli yatırımcılara sahip olan firma başarılı yönetici kadrosu ile öne çıkar. Bu bakımdan da yatırımcılarının gözünde güven kazanan coinlerdendir. Bu coine yatırım yapmadan önce genel özelliklerini dikkate almak gerekir. Birçok farklı açıdan farklılıklarını öne çıkaran coinlerdendir. En önemli farklılıkları arasında ise şunlardan bahsetmek mümkün olur:

 • OGN üçüncü taraf müdahalesi olmadan tüm mal ve hizmetlerin gerçek piyasa fiyatları bazında serbestçe alınmasını ve satılmasını amaçlayan bir sistemdir.
 • Düşük işlem ücretlerine sahip olması en önemli avantajları arasında yer alır.
 • Aynı zamanda transfer işlemleri konusunda ücret alan aracıları ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.
 • Mal ve hizmetler için de tarafsız fiyatlar alınmasında etkilidir.
 • Bunların yanında geliştirilmiş bir teşvik sistemine sahiptir.
 • Artırılmış erişilebilirlik yapısına sahip olan coin sistemi farklı ödeme yöntemlerine sahip olmayı şart koşmaktadır. Yani kişilerin eğer bankacılık sistemlerinden yararlanma imkanı yoksa hizmetlere erişimleri de zorlaşır.

Bu özellikleri sayesinde kripto sektöründe son derece ilgi duyulan coinlerden biri haline gelmiştir. Origin Protocol, ayrıcalıkları olmayan kesimlerin banka hesaplarına ihtiyaç duymadan da açık piyasalara erişebilmelerine de imkan yaratabilmektedir. Bu özellikleri yanında alınır mı sorusuna yanıt vermeden önce uzmanlar tarafından öne sürülen Ogn coin yorum fikirler de baz alınmalıdır.

 

Koin Sembolü Nedir?

Origin Protocol, birçok önemli borsada adından bahsettiren coinler arasında önemli bir yere sahiptir. Bu bakımdan da coine yatırım yapmak isteyen kişilerin ilk olarak bu borsalarda kendi isimlerine hesap açtırmaları gerekir. Listelendiği borsada coini aramak için de sembolünü bilmek gerekir. Origin Protocol coin sembolü OGN’dir. Yani hesabınızı olan bir platformda eğer coini aramak ve işlem yapmak isterseniz arama kısmına OGN yazmanız gerekir. Böylece karşınıza farklı para birimlerinde listelenen OGN coini çıkacaktır.

 

Ogn Toplam Adedi

OGN coin yatırımcılarının mutlaka işlemleri öncesinde bilmeleri gereken konu coinin toplam sayısıdır. Yani ne kadar üretilmiş olduğu bilgisidir. Toplam adeti 1.000.000.000 token kadardır. Bu arzın %20,24 kadarı ekibe ayrılmıştır.

 

Ogn Dolaşımdaki Adedi

OGN dolaşımdaki adet sayısı da önem arz eden konulardandır. Dolaşımdaki miktar ise yaklaşık olarak 509.435.733 OGN coindir. Yüksek işlem ücretleri, yeniliklerin eklenmesinde çıkan zorluklar, merkezileşeme sorunları gibi birçok soruna profesyonel düzeyde çözümler sunmayı hedefleyen bir projesi bulunur.

 

HFT Coin Yorum ile İlgili Sizin için Çalışmalarımız gerçekleştirdik. Detaylarıyla

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu