Teknoloji

OnePlus Nord akıllı saatin beklenen özellikleri

OnePlus, OnePlus Nord akıllı saatin 1.78 inç AMOLED ekranla geleceğini onayladı.

OnePlus Nord , yaklaşmakta olan Nord akıllı saatini piyasaya sürmeye başladı ve yakın Hindistan lansmanına işaret etti. Resmi teaser’a göre akıllı saat, tıpkı Apple Watch gibi kare şeklinde bir ekran, kavisli kenarlar ve bir taç olabilecek fiziksel bir düğme ile gelecek. Teaser ayrıca Nord akıllı saatin siyah renkli bir silikon bantla geleceğini de ortaya koydu.

Özellikle, şirketin resmi tweet’i, akıllı saatin “Yakında” olduğunu ortaya koyuyor. Hindistan lansman tarihi henüz açıklanmadı. 

OnePlus Nord akıllı saatin beklenen özellikleri

OnePlus, yaklaşmakta olan Nord akıllı saatinin 500 nit en yüksek parlaklık ve 368 × 448 piksel çözünürlük sunan 1.78 inç AMOLED ekranla geleceğini onayladı.

Resmi mikrositeye göre şirket, önümüzdeki günlerde (28 Eylül’e kadar) sağlık özellikleri, spor modları ve daha fazlasıyla ilgili ayrıntıları açıklayacak.

oneplus nord akıllı saatin beklenen özellikleri

Nord akıllı saatinin 14.999 Rs fiyatla satılan OnePlus Watch’tan önemli ölçüde daha ucuz olması bekleniyor.

OnePlus Nord Watch’ın kalp atış hızı monitörü, uyku takibi ve kan oksijen monitörü gibi özelliklerle gelmesi bekleniyor. Deneyimsizler için OnePlus Watch’ın öne çıkan özellikleri arasında 1.39 inç 2.5D kavisli AMOLED ekran, 402mAh pil, 1GB RAM ve 4GB dahili depolama, Jiroskop sensörü, Jeomanyetik sensör, Optik kalp atış hızı ve kan oksijen sensörü yer alıyor.

Cache Nedir?

Akıllı saatin bu ayın sonunda veya Ekim ayının başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

OnePlus Nord Watch’ın iki modelde dikdörtgen, diğer üç modelde dairesel bir ekrana sahip olacağı beş modelle gelmesi bekleniyor.

Deneyimsizler için OnePlus, 22 Eylül’de Hindistan’da OnePlus 10R Prime Blue Edition’ı 32.999 Rs başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu