Teknoloji

OnePlus, Uyarı Kaydırıcısını Pro Modellerine ve Oppo Amiral Gemilerine Sınırlayabilir

OnePlus 10, şirketin üst düzey modellerinde bulunan uyarı kaydırıcısını düşürebilir.

OnePlus, Uyarı Kaydırıcısını Pro Modellerine ve Oppo Amiral Gemilerine Sınırlayabilir

 

OnePlus, OnePlus One’ın piyasaya sürülmesinden bu yana akıllı telefonlarında fiziksel bir uyarı kaydırıcısı sağlamaya başladı. Telefonun sol üst kenarında bulunur, kullanıcının telefonun ses profilini ekranın kilidini açmadan sessiz, titreşir ve çalan olarak ayarlamasına olanak tanır. Bir ipucuna göre, bu uygulama yakında değişecek ve şirket popüler uyarı kaydırıcısını amiral gemisi modelleriyle sınırlayacak. Sızıntıya göre, yakın zamanda piyasaya sürülen OnePlus Nord 2T, bir uyarı kaydırıcısına sahip son orta sınıf cihazdı. Bu noktadan itibaren uyarı kaydırıcısı sadece Pro modellerinde Oppo amiral gemileri ile birlikte sunulacak. Yaklaşan OnePlus 10T’nin uyarı kaydırıcısı olmadan başlatılacağı söyleniyor.

oneplus

Twitter’da bilinen tipster Yogesh Brar (@heyitsyogesh), birkaç OnePlus telefonunun bundan sonra uyarı kaydırıcısına sahip olacağını öne sürdü. Tweet’e göre, Mayıs ayında piyasaya sürülen OnePlus Nord 2T, bir uyarı kaydırıcısı taşıyan son el cihazıydı ve bundan sonra, özellik Pro modellerinde ve bazı Oppo amiral gemilerinde daha fazla mevcut olacak. Bu arada, şirketin söylentileri OnePlus 10T’nin de uyarı kaydırıcısını düşürmesi bekleniyor. Çevrimiçi olarak sızdırılan akıllı telefon için bir render, uyarı kaydırıcısının eksik olduğunu da gösterir. Bununla birlikte, OnePlus henüz haberi doğrulamadı, bu nedenle bildirilen detaylar bir tutam tuzla alınmalıdır.

İlginizi Çekebilir: Hubble Teleskobunun Çektiği Görüntü Gözlerimizi Büyüledi!

Son zamanlarda, Onsitego ile birlikte Yogesh Brar, OnePlus 10T’nin render’larını ve temel özelliklerini sızdırdı. Sızdırılan render’lar, uyarı kaydırıcısı olmadan ahizeyi siyah renkte gösteriyor. Delikli ekran tasarımı ile de gösterilmiştir. OnePlus 10’un kaputun altında Snapdragon 8+ Gen 1 SoC’ye sahip olması bekleniyor. 50 megapiksel ana sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera ünitesine sahip olduğu söyleniyor. Selfie’ler için telefon 32 megapiksel ön kamera alabilir. 4.800mAh’lik bir bataryaya da sahip olmak için bahşiş verildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu