Kripto Para

OpenSea’de premium fiyata satılan Reddit NFT avatarları

Reddit'in sınırlı sayıda NFT avatarlarını piyasaya sürmesi, OpenSea'de ikincil satışlarda büyük bir prim elde edilmesini sağladı.

OpenSea’de premium fiyata satılan Reddit NFT avatarları

 

Kısa süre önce piyasaya sürülen Reddit blok zinciri tabanlı avatarların satışları, OpenSea’da yenilmez token (NFT) pazarında yükseliyor ve platformun tescilli mağazasından daha iyi performans gösteriyor.

İnternetin “ön sayfası” olan Reddit, Temmuz 2022’de koleksiyon avatarlarının duyurulmasıyla gelişen NFT dünyasına girdi. Avatarlar Ağustos ayında kullanıcılara sunuldu ve şimdiden sanatçılar için binlerce dolar satış getiriyor.

Reddit kullanıcıları, blok zinciri tabanlı NFT’ler için ödeme yapmak üzere kabul edilen kredi ve banka kartlarıyla Reddit’in kripto para cüzdanı Vault’u kullanarak profilleri için çeşitli avatarlar satın alabilirler.

Reddit Avatarları, platformu kullanan ve Polygon blok zincirinde satın alındığında basılan bir dizi bağımsız sanatçı tarafından oluşturulur. OpenSea’nin Ethereum, Polygon, Klaytn ve Solana blok zincirlerinde çapraz blok zinciri desteğine sahip olduğu göz önüne alındığında, Reddit NFT’leri artık popüler NFT pazarında bir primle satılmaktadır.

Şu anda Reddit Avatar mağaza sayfasında satın alınabilen NFT’ler 5 ila 49 ABD Doları arasında değişirken, 50 ABD Doları veya daha fazla fiyata listelenen NFT’ler artık tükendi. Bu daha pahalı avatarlar, Reddit’teki orijinal listelerinden önemli ölçüde daha yüksek fiyat aralıkları için olsa da, OpenSea’de hala mevcuttur.

İki özel koleksiyon, The Senses x Reddit Koleksiyon Avatarları ve Foustlings x Reddit Koleksiyon Avatarları, OpenSea’de öne çıkan Reddit Avatar derlemeleridir.

opensea'de premium fiyata satılan reddit nft avatarları

Yaklaşık 1.300 The Senses NFT’si piyasada listeleniyor ve 20 Ağustos’tan bu yana satışlarda Poligon üzerinde toplam 15 Ether (ETH) veya 25.000 ABD Doları üretti. The Mouths #12 , koleksiyonda bugüne kadar satılan en pahalı NFT’dir, 3 Eylül’de 1.377 Poligon köprülü ETH’ye (333 $) satıldı.

OpenSea’de listelenmiş yaklaşık 1.800 Foustlings NFT var ve bu yazının yazıldığı sırada toplam satış hacmi 9.6 Çokgen köprülü ETH’ye sahip. Rainbow Foustling #373 , 4 Eylül’de 0,348 Poligon köprülü ETH (577 $) aldı ve şu anda belirli koleksiyondan satılan en pahalı NFT olarak yer alıyor.

Binance Nasıl Kayıt Olunur 2022

Natsukashii , Celestial Assembly ve Wearing Your Emotions koleksiyonları yavaş yavaş alım satım hareketi görüyor ve Poligon köprülü satışlarda sırasıyla 3.7 ETH, 2.4 ETH ve 1.5 ETH oluşturuyor.

Reddit’in ilk NFT duyurusu, avatarların piyasaya sürülmesinin öncelikle sanatçılara mağazası aracılığıyla ve ikincil pazarlarda NFT’ler oluşturma ve satma yetkisi vereceğini belirtti.

HER PAZARTESİ TESLİM EDİLİR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu