Teknoloji
Trend

Oyunseverlere Müjde: Steam “Kış İndirimi” Başladı!

Oyunseverlerin en çok kullandığı dijital oyun platformlarından Steam’den müjdeli haber geldi. Steam “Kış İndirimi” kampanyasını başlatırken birbirinden farklı çok sayıda oyun fiyatında ciddi indirimler yapılmaya başlandı. Yıl sonunda oyuncuları heyecanlandıran indirim fırsatından yararlanmak isteyenler için 22 Aralık ile 5 Ocak tarihleri arasında Steam Kış İndirimi kampanyası devam edecek. Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Steam, “Yılın en büyük indiriminde binlerce oyunda büyük tasarruf sağlayın.” duyurusuyla kampanyasını tanıttı.

Steam’den Yüzde 80’e Varan İndirimler

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Steam platformundaki oyun fiyatlarına indirim geldi. Sosyal medyada çok konuşulan Steam Kış İndirimi kampanyasının detayları belli oldu. Bu kampanya sayesinde birçok büyük ve küçük oyun fiyatında ciddi oranda indirimler yapıldı. Daha önce pahalı olduğu için oyunseverlerin uzak durduğu popüler oyun fiyatlarında bile yüzde 80’e varan indirim kampanyaları gündeme geldi.

Steam Kış İndirimi Ne Kadar Sürecek?

steam kis indirimi ne kadar surecek

Oyun tutkunlarının en çok kullandığı dijital oyun platformları arasında yer alan Steam tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sosyal medyada adından sık sık söz ettiren Steam’in yeni kampanyası da büyük ilgi gördü. Bu kapsamda binlerce oyun fiyatında yapılan indirimlerin yer aldığı Kış İndirimi kampanyası 22 Aralık ile 5 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Steam kullanıcıları 5 Ocak 2023 tarihinde saat 21.00’a kadar binlerce oyunu kaçırılmayacak indirimli fiyatlarla satın alma imkanına sahip olacak.

Steam’den Türk Oyunculara Büyük Fırsat

Geçtiğimiz aylarda Türkiye merkezli dolar kuru güncellemesi yapılmasına rağmen Türkiye’deki oyuncuların vazgeçilmezi olan Steam dikkat çeken kampanyalarla gündeme geliyor. Bilgisayar oyunu meraklılarının tercih ettiği platformda binlerce oyunda kaçırılmayacak indirim fırsatları devam ediyor. Steam’de çok satan oyunlar arasında Türk geliştiriciler de bulunuyor. Ülkemizde geliştirilen oyunlar küresel oyun pazarında yer alarak oyunseverlerin beğenisine sunuluyor.

Öte yandan Epic Games Store tarafından verilen ücretsiz oyunlar da sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. Önceki fiyatı 89 TL olan şu oyunlar yeni yıl kampanyası kapsamında sınırlı süreliğine ücretsiz olarak indirilebiliyor: Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game, Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu