Haberler

Paribu 150 TL’lik sinema bileti hediye ediyor! 10 TL bakiye olması yeterli

Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Paribu, yeni yıla özel kampanyasını duyurdu. Cinemaximum sinemaları ile ortaklık anlaşması imzalayan Paribu böylelikle sinema dünyasına yönelik cazip kampanyalarıyla dikkat çekmeye başladı. Bilindiği üzere Cinemaximum sinemaları ortaklık anlaşmasından sonra isim değiştirerek Paribu Cineverse olmuştu. Şirketin yeni yıla özel ilk kampanyası da kullanıcılarına sinema bileti dağıtmak oldu. Paribu, bakiyesinde en az 10 TL bulunan kullanıcılarına yeni yıl kampanyası kapsamında 150 TL hediye edecek.

Paribu Yeni Yıl Kampanyası Duyuruldu

Sinema dünyasında da etkinliğini arttıran Paribu, yapılan ortaklık kapsamında sinema sektöründe Paribu Cineverse olarak hizmet vermeye başladı. Paribu’nun yeni yıla özel kampanyası, Paribu Cineverse sinemalarında geçerli 150 TL bakiye veriyor. Kampanyadan hemen yararlanmak için kullanıcıların Paribu’da bulunan cüzdanlarına en az 10 TL bakiye yüklemesi yeterli oluyor. Ayrıca Paribu kullanıcılarının kimlik doğrulama işlemlerini tüm adımlarıyla tamamlamış olmaları isteniyor.

Paribu 150 TL Hediye Kampanyasına Nasıl Katılırım?

paribu 150 tl hediye kampanyasina nasil katilirim

Paribu Cineverse sinema salonlarında geçerli olan 150 TL hediye fırsatından yararlanmak isteyenler kampanya başvuru yollarını merak ediyor. Paribu kullanıcıları bakiyelerinde en az 10 TL bulunuyorsa ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlamışlarsa bu hediyeyi alabilirler. Başvuru sürecinde kullanıcının PARIBU CINEVERSE yazıp 0850 303 60 00 telefon numarasına kısa mesaj göndermesi gerekiyor. Bu sayede gerekli koşulları sağlayan tüm Paribu müşterilerine 150 TL değerindeki CGV Para kodu gönderiliyor.

Paribu Cineverse Salonlarında Geçerli 150 TL

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Paribu yılbaşı kampanyasını başlattı. Bu adımları uygulayan kişiler Paribu’nun gönderdiği kodu, Paribu Cineverse uygulamasından veya web sitesinden hesaba ekleyerek 150 TL bakiyeye sahip olabiliyor. Kullanıcılar Paribu’dan gelen 150 TL hediyeyi dilediği zaman ve dilediği filmde kullanma hakkına sahip olabiliyor.

Ayrıca 150 TL hediyesi sadece sinema bileti satın alımlarında değil sinema büfelerinden atıştırmalık alışverişlerinde de geçerliliğini koruyor. Paribu 150 TL’ye ek olarak mısır menülerde geçerli tek seferde yüzde 25 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya şartlarına göre hediye bakiyeler 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçeli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu