Kripto Para

Playdapp Ve Mikey NFT, Hareketli NFT Pazarında Öne Çıkıyor

Playdapp Ve Mikey NFT, Hareketli NFT Pazarında Öne Çıkıyor

 

Playdapp Ve Mikey NFT, Hareketli NFT Pazarında Öne Çıkıyor.NFT Marketplace, NFT Yatırımcılarına, Mevcut NFT Sahiplerine Özel Erişim Sağlayacak Yeni Oyun ‘Turnuvaları’ Başlamadan Önce Süper Başarılı NFT’sini Yakalamaya Çağrılıyor.

 

Blockchain Oyun Platformu ve NFT Marketplace PlayDapp, Fungible Token (NFT) koleksiyonu ‘PlayDapp Üyeleri + Mikey NFT’yi piyasaya sürer sürmez, 10.000 ücretsiz NFT NFT koleksiyonunun tamamı üç saat içinde satıldı. Koleksiyonda, Superstar DJ statüsüne yükselen badass genç bir kırmızı panda olan DJ Mikey yer aldı. 

 

PlayDapp Üyeleri+Mikey NFT koleksiyonu, 6-18 Eylül 2022 tarihleri ​​arasında piyasada işlem gördü ve 17.296$ işlem hacmine ulaştı. Piyasaya sürüldüğü sırada Mikey NFT için başlangıç ​​günlük taban fiyatı 4,39$ iken, taban fiyatı son işlem gününde %34,6 artışla 5,91$’a fırladı. Toplam 3.992 NFT aktarıldı veya satıldı. 

 

PlayDapp Üyeleri+Mikey NFT koleksiyonunun başarısı ile PlayDapp ekibi, NFT meraklılarının topluluğa katılmasını umuyor ve NFT’lerin ana yardımcı programı ve özelliği en yeni hiper rahat oyununun yumuşak lansmanı ile başlamadan önce bu özel kulüp. Turnuvalar 26 Eylül’de NFT sahiplerine bir dünya avantajı getirecek. 

Binance Nasıl Kayıt Olunur 2022

PlayDapp’in NFT sahiplerine, NFT olmayan sahiplerine kıyasla PlayDapp’e güç veren Ethereum jetonu olan $PLA’dan daha fazla jeton ödülü alacakları oyun turnuvalarına özel erişim verilir. Ayrıca, PlayDapp NFT sahiplerine, NFT olmayanlara göre oyunu oynamak için daha fazla şans verilir; bu, eskilerin $PLA ödüllerini kazanmaya çalışmak için potansiyel olarak daha fazla şansa sahip olduğu anlamına gelir. 

 

“NFT koleksiyonumuzun sadece 3 saat içinde tükendiğini görmek için sabırsızlanıyoruz. PlayDapp Küresel Pazarlama Müdürü Peter Song, ücretsiz bir NFT basımı olarak başlayan süreçten, piyasa ona değer kattı ve onu en çok satanımız yaptı” diyor. “Bizim için çok heyecan verici bir zaman ve şimdi NFT’lerimize olan talebi artıracak ve onları daha değerli hale getirecek yeni oyun Turnuvalarımızı piyasaya sunmak için sabırsızlanıyoruz” diye ekliyor.

playdapp ve mikey nft, hareketli nft pazarında öne çıkıyor ve üç saat i̇çinde tükeniyor

PlayDapp hakkında:

 

PlayDapp, birçok farklı endüstrideki şirketlere blockchain teknolojisini iş modellerine entegre etme ve varlıklarını kolayca Fungible Token’lara (NFT’ler) dönüştürme fırsatı sunan küresel bir blockchain ara katman yazılımı sağlayıcısıdır. PlayDapp’in blok zinciri tabanlı C2C Marketplace’i, oyuncuların ve kullanıcıların dijital varlıklarını birbirleriyle özgürce satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine olanak tanır. 

 

PlayDapp Üyeleri+ Mikey NFT’yi satın almak için lütfen buradaki bağlantıya tıklayın . 

 

Daha fazla bilgi için lütfen https://members.playdapp.com adresini ziyaret edin.

 

PlayDapp bu içeriğin kaynağıdır. Bu Basın Bülteni yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler yatırım tavsiyesi veya yatırım teklifi oluşturmaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu