Teknoloji

PlayStation Oyun İndirimleri Başladı

PlayStation Publisher indirimi şimdi Steam'de yayında. God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone ve daha fazlası yüzde 75'e varan indirimlerle sunuluyor.

PlayStation Publisher indirimi şimdi Steam’de yayında. God of War, Horizon Zero Dawn, Days Gone ve daha fazlası yüzde 75’e varan indirimlerle sunuluyor.

PlayStation Publisher indirimi duyuruldu ve Steam’de bir süredir devam ediyor. Satış, PC için PlayStation ve Sony tarafından yayınlanan bazı oyunlarda yüzde 75’e varan indirim sunuyor. Ayrıca Uncharted: Legacy of Thieves Koleksiyonu da indirimde ön siparişe açıldı. Fırsatlara bir göz atalım.

PlayStation Studios, bazı oyunlarında büyük bir indirim sunuyor. God of War, Horizon Zero Dawn, Predator serisi ve diğerleri gibi popüler oyunlar indirimde.

playstation publisher satışı

PlayStation Publisher satışı: Yeni PC çıktı, Oyunlarda yüzde 75’e varan indirim

En çok beklenen oyunlardan biri olan Uncharted, nihayet önümüzdeki ay PC’ye geliyor ve ön siparişe açıldı. Bilmiyorsanız Uncharted serisi, Sony’nin PlayStation’daki en popüler ve başarılı oyunlarından biriydi. Şimdi PC’ye geliyor olması oldukça heyecan verici.

Uncharted: Uncharted Thief’s End ve The Lost Legacy adlı iki oyun içeren The Uncharted: Legacy of Thieves koleksiyonunun fiyatı 3,299 Rs.

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni Horizon Zero Dawn da satışa sunuldu ve 1.319 maliyeti, bu, 3.299 Rs’lik orijinal fiyatına yüzde 60 indirim. 3.299 Rs fiyatla satışa sunulan God of War, şimdi 2.639 Rs satışta.

Bir diğer popüler oyun olan Days Gone da yüzde 60 indirimle satışta. Şu anda 1.319 Rs’de fiyatlandırılmış ve hemen satın alınabilir.

Predator: Hunting Grounds ve bazı DLC’lerinde yüzde 75 indirim var. Son olarak, yalnızca Rs 299 için mevcut olan Helldivers paketi de var ve bu da 1.199 Rs orijinal fiyatından yine yüzde 75 indirimli.

Cache Nedir?

Bu oyunlardan herhangi birini satın almak istiyorsanız acele edin, indirim 22 Eylül’de (Çarşamba) sona erecek.

Buna ek olarak, diğer bazı popüler oyunlar da satışta. Tartışmalı Cyberpunk 2077 yüzde 50 indirimli. Başlangıçta 2.999 Rs olarak fiyatlandırıldı, şimdi 1.499 Rs’ye mal oluyor. Resident Evil ve Battlefield franchise da Steam’de satışa çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu