Teknoloji

Popüler oyunlara dayalı gelecek seriler

Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur, Dungeons & Dragons masa üstü rol yapma oyununa dayanan yeni bir Amerikan fantastik aksiyon-macera komedi filmi.

sonik başbakan

sonik Başbakan

Sonic the Hedgehog 2 ile büyük ekrana çıktıktan sonra Sonic Prime adlı yeni bir 3D animasyon dizisinin Netflix’te yayınlanması planlanıyor. Sonic Prime serisinde, Sonic ve ‘tuhaf yeni bir çoklu evreni’ kurtarma arayışı, ‘yüksek oktanlı’ olarak tasvir ediliyor. macera’. Sonuç olarak seri, Sonic video oyunlarıyla aynı konumlarda geçiyor. Big the Cat ve Froggy, Sonic Prime teaserında görülebilir. Dinamik ikili, serinin 3D grafikleri tam olarak kullanan ilk oyunu olan Sonic Adventure’da ilk çıkışlarını 1998’de yaptı. Teaser’da Sonic, hem arkadaşlarını hem de çoklu evreni kurtarmak için Green Hill Bölgesi’nde çılgınca koşarken görülüyor. kendisi. Dizi 2022’de gelecek.

2/5
cyberpunk edgerunners

Cyberpunk Edgerunners

Cyberpunk: Edgerunners, CD Projekt Red bilgisayar oyunu Cyberpunk 2077’ye dayanan yakında çıkacak bir Netflix Orijinal anime dizisidir. Mike Pondsmith’in masa üstü rol yapma oyunları tarafından oluşturulan Cyberpunk evreninde geçmektedir. Cyberpunk: Edgerunners, Netflix Geeked Week 2022’de paylaşılan bilgilere göre Eylül 2022’de Netflix’te yayınlanacak. Konu, teknoloji ve bedensel değişimle meşgul fütürist bir toplumda hayatta kalma mücadelesi veren bir sokak Kid’i konu alıyor. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadan, hayatta kalmak için bir Edgerunner: Cyberpunk olarak da bilinen bir Paralı Asker kanun kaçağı olmaya karar verir. Dizinin ilk bölümü 13 Eylül 2022’de yayınlanacak.

3/5
bizden geriye kalanlar

Bizden geriye kalanlar

The Last of Us adlı bir Amerikan kıyamet sonrası drama televizyon dizisinin tamamı HBO’da yayınlanmaya hazır. Çağdaş uygarlığın yıkılmasından yirmi yıl sonra, televizyon dizisi gerçekleşir. Joel adında deneyimli bir kurtulan, Ellie adında 14 yaşındaki bir kızı boğucu bir karantina bölgesinden çıkarmak için para alıyor. İkisi de Amerika Birleşik Devletleri’nde seyahat etmeli ve hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek zorundadırlar, bu nedenle basit bir görev olarak başlayan şey hızla şiddetli, üzücü bir yolculuğa dönüşür. Genç Ellie’ye (Bella Ramsey) kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri’nde eşlik etmekle suçlanan bir kaçakçı olan Joel (Pedro Pascal), televizyon dizisinin odak noktası olacak. Joel’in küçük kardeşi ve eski bir asker olan Tommy (Gabriel Luna) da filmde yer alacak. Dizi 2023’te vizyona girecek.

4/5
captain laserhawk a blood dragon remix

Captain Laserhawk A Blood Dragon Remix

Geeked Haftası boyunca Netflix, Far Cry Anime Serisi Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix’ini Duyurdu. 1990’ların başına büyük saygı duyulan orijinal yetişkin animasyon dizisi, Ubisoft karakterlerinin kişiliklerini ön plana çıkarıyor. Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix’in yazarı ve yönetici yapımcısı Adi Shankar’dır. Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix’in kahramanı, Eden ordusundan kaçan sibernetik geliştirmelere sahip süper asker Dolph Laserhawk’tır. Erkek arkadaşı Alex ile sonsuza dek ayrılmadan önce son hırsızlığını tamamlamaya yakındır.

oyun zindanlar ejderhalar hırsızlar arasında onurlandırıyor

Zindanlar Ejderhalar Hırsızlar Arasında Onurlandırıyor

Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur adlı yeni bir Amerikan fantastik aksiyon-macera komedi filmi, Dungeons & Dragons masa üstü rol yapma oyununa dayanıyor. Film, ilk olarak 2000 ile 2012 yılları arasında yayınlanan üçlemede geliştirilen Ed Greenwood’un Unutulmuş Diyarlar kampanya dünyasına dayanmaktadır. Kayıp bir eseri kurtarmak için karizmatik bir hırsız (Chris Pine) ve bir grup tuhaf maceracı, bir maceraya atılır. epik soygun. Ancak yanlış kişilerle çatıştıklarında işler feci şekilde sarpa sarar. Ünlü rol yapma oyununun yemyeşil evreni ve neşeli ruhu, yaklaşan bir komedi ve aksiyon dolu macerada beyaz perdeye taşınıyor. Film, 3 Mart 2023’te vizyona girecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu