Kripto Para

Reddit’te 2022’de Satın Alınacak ve Keşfedilecek En İyi 8 Kripto

Yatırım söz konusu olduğunda, şu anda satın alınacak en iyi kriptoyu aramak Reddit sağlam bir strateji olabilir.

Bu kılavuz boyunca, şu anda Reddit satın almak için en iyi sekiz kriptoya göz atacağız ve en iyi seçimimizi nasıl satın alacağınızı ayrıntılı olarak anlatan bir kılavuz sunacağız. Hadi başlayalım.

Reddit’te Satın Alınabilecek En İyi Kripto – Seçimlerimiz

Aşağıdaki projelerin her biri, fayda ve bol miktarda yukarı yönlü potansiyel sunduğu için seçilmiştir.

  1. Tamadoge – Reddit’te Genel Olarak En İyi Kripto
  2. Battle Infinity – Patlayıcı Potansiyelli P2E Oyun Ekosistemi
  3.  – NFT Yarışmaları Platformu Patlamaya Hazır
  4. Loopring – Layer-2 Ethereum Ölçekleme Çözümü
  5. Nexo – Kripto Krediler ve Getiri Platformu
  6. ApeCoin – Yuga Labs Bağlı Kripto Para Birimi
  7. Hedera – Kurumsal Düzeyde Katman-1 Blok Zinciri
  8. Monero – Gizlilik Odaklı Kripto Projesi

Reddit’te Satın Alınabilecek En İyi Kripto – İncelendi

Patlamaya hazır kripto bulmak zor olmak zorunda değil. Yakın gelecekte parabolik büyüme yaşaması muhtemel sekiz projeyi topladık ve inceledik.

Tamadoge – Reddit’te Genel Olarak En İyi Kripto

Tamadoge (TAMA) , ilgi çekici ve ödüllendirici bir oyna-kazan oyunu yaratarak paraları mem’lere yardımcı olan bir satış öncesi kriptodur.

Tamaverse adlı bir Metaverse dünyasında, oyuncular Tamadoge evcil hayvanlarını keşfedebilir, iletişim kurabilir ve yetiştirebilir. Her 3D animasyonlu evcil hayvan tokenleştirilir ve Tamadoge mağazasındaki öğeler kullanılarak yükseltilebilir. Bir evcil hayvan seviye atladığında, oyuncu Dogepoints ile ödüllendirilir ve böylece liderlik tablosu sıralaması yükseltilir. Bir oyuncu ne kadar yüksek sıralanırsa, ödül havuzundaki payı o kadar büyük olur.

Tamadoge, yalnızca 2 milyar token arzının yanı sıra mağaza içi işlemlerde %5’lik bir yakma oranına sahip olduğundan, TAMA’nın değerinin uzun vadede katlanarak artması muhtemeldir. Ayrıca, TAMA’nın LBank borsasında zaten onaylanmış bir listesi var, yani ön satış bittiğinde token patlayabilir.

 

picture51

Sıradan oyunculara olduğu kadar kripto meraklılarına da hitap eden Tamadoge, oyunu için büyük bir izleyici kitlesini yakalama potansiyeline sahip. Çoğu kripto oyunu sıradan kullanıcıları ihmal etme eğiliminde olduğundan, bu Tamadoge’un büyük bir kullanıcı tabanı oluşturmasına yardımcı olabilir.

Tamadoge, en iyi kripto Reddit olabilecek son derece umut verici bir projedir. Şu anda ön satışta ancak jetonlar satıldıkça TAMA başına fiyat yavaş yavaş artacak, bu yüzden erken başlamaya değer. Daha fazla bilgi için Tamadoge Telegram’a göz atın (yöneticiler asla önce mesaj atmaz).

Battle Infinity – Patlayıcı Potansiyelli P2E Oyun Ekosistemi

Battle Infinity (IBAT) , DeFi ve NFT’leri harmanlayan bir P2E oyun ekosistemidir. Proje, ön satışını satan yatırımcılar tarafından 16.500 BNB toplayarak büyük bir hit oldu. IBAT belirteci 17 Ağustos’ta PancakeSwap’ta listelenecek, böylece yatırımcıların satın alma şansı daha olacak.

Battle Infinity ekosistemi altı temel özellikten oluşur. Bir fantezi spor ligi, bir Metaverse arenası, bir P2E oyunları koleksiyonu, bir merkezi olmayan borsa (DEX), bir NFT pazarı ve bir bahis platformu.

Yatırımcılara birbirini tamamlayan çok çeşitli özellikler sunan Battle Infinity ile, OpenSea gibi üçüncü taraflara gitmek yerine IBAT ekosisteminde daha fazla değer tutması muhtemeldir.

picture39 3

Battle Infinity, güçlü bir topluluk ve IBAT jetonu için yüksek talep oluşturduğundan, PancakeSwap listesi, muhtemelen IBAT’ın değer kazanmasını sağlayarak daha fazla yatırımcıyı cezbedecektir. Bu kripto patlamaya hazır olduğunda, Battle Infinity’ye göz atmaya ve IBAT Telegram grubuna katılmaya değer .

Güncelleme – IBAT, bir düzeltmeden önce, listelendikten sonraki dakikalar içinde 4,5 kat patladı, ön satış fiyatına göre 6 kat artış.

picture40 2

Lansman gününde IBAT fiyat tablosu

Lucky Block – NFT Yarışmaları Platformu Patlamaya Hazır

 , herkesin kazandığı tek NFT yarışma platformudur. Proje, adil ve verimli bir sistem oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanıyor.

picture26

Lucky Block platformundaki yarışmalara, önde gelen pazar yeri NFT fırlatma rampasından ilgili NFT satın alınarak girilir. Ödüller 1 milyon dolarlık Bitcoin’den Dünya Kupası Biletlerine veya Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT’ye kadar uzanıyor, yani herkes için bir şeyler var.

Bir yarışma sona erdikten sonra bile NFT değerini kaybetmez. Her gün, sahibi, her bir NFT’ye hem anlık hem de uzun vadeli değer veren ödül havuzunun bir kısmını alacak.

Temmuz ayının sonuna doğru Lucky Block, BEP standardından ERC’ye geçti. Bu, projenin merkezi borsalarda listelenmesini sağladı. MEXC’deki ilk listeleme, tokenin önceki günlerde yaklaşık %400 artmasına neden oldu. Gate.io’da yeni bir listeleme yakın zamanda Eylül ayı ortası için duyuruldu, bu nedenle token stoklamak için mükemmel bir zaman.

Gelecek için planlanan bir liste akışı ile Lucky Block, şu anda Reddit’i satın almak için belki de en iyi kriptodur. Bir sonraki büyük listeyi herkesten önce duymak için Lucky Block Discord topluluğuna katılın .

Loopring – Layer-2 Ethereum Ölçekleme Çözümü

Ethereum uzun süredir ölçeklenebilirlik ve gaz ücreti sorunlarıyla boğuşuyor, ancak katman-2 Ethereum roll-up Loopring (LRC) bunu değiştirebilir.

picture52

Loopring, Ethereum’un üzerinde bir katman görevi görerek, ağın ademi merkeziyetçiliğinden ve güvenliğinden yararlanırken aynı zamanda ekstra özellikler de ekleyebiliyor. Ücretleri azaltmak ve ölçeklenebilirliği iyileştirmek için Loopring, işlemleri zincir dışı bir araya toplayarak daha sonra zincir üzerinde eş zamanlı olarak karara bağlanmasını sağlar.

Loopring, sürekli olarak Reddit’i satın almak için en iyi kripto paralardan biri olarak kabul edildi ve sadece gelişiyor, böylece bir sonraki kripto para birimi haline geldiğini görebildik .

Nexo – Kripto Krediler ve Getiri Platformu

Nexo (NEXO), yatırımcıların kripto kullanarak kredi almalarını ve ödüller kazanmalarını sağlayan bir platformdur.

picture53

Proje, kripto yatırımcılarına, kriptoyu teminat olarak kullanan itibari kredilere anında erişim sağlayarak, sermaye kazançlarıyla ilgili sorunlardan kaçınmaya yardımcı oluyor. Yatırımcılar ayrıca, varlıklarını kilitleyerek ödül kazanmak için diğer kriptoların yanı sıra NEXO’yu da kullanabilirler.

Genel olarak, proje kripto alanında gerçek bir ihtiyacı karşılıyor ve Redditors tarafından büyük bir hit oldu.

ApeCoin – Yuga Labs Bağlı Kripto Para Birimi

ApeCoin (APE), kısmen BAYC NFT koleksiyonundan sorumlu ekip tarafından oluşturulan yeni bir kripto para birimidir.

picture57

APE, ApeDAO için topluluğun APE ekosistemini yönetmesine izin veren bir yönetişim belirteci görevi görür. Yatırımcılar proje güncellemeleri, hazine harcamaları ve daha fazlası için oy kullanabilirler.

Yuga Labs projeleri yükselme eğilimindeyken, ApeCoin şu anda Reddit’i satın almak için en iyi kripto paralardan biri.

Hedera – Kurumsal Düzeyde Katman-1 Blok Zinciri

Hedera (HBAR), dApp’ler için mükemmel, kurumsal düzeyde bir blok zinciridir.

picture58

Hedera ağı, Ethereum gibi ağlardan çok daha yüksek bir verimi işleyebilir. Bu, işlemlerin hızlı ve ucuz bir şekilde yapılmasını sağlar.

Proje, dApps ve Web3 uygulamalarında kullanımı nedeniyle son zamanlarda ilgi gördü, bu da 2022’de yatırım yapmak için en iyi kripto olabileceği anlamına geliyor.

Monero – Gizlilik Odaklı Kripto Projesi

Monero (XMR), kullanıcıların anonim olarak para göndermesine olanak tanıyan gizlilik merkezli bir kriptodur.

picture59

Anonimliği garanti etmek için Monero, her işlemde önemli verileri (tutar, adresler vb.) gizler. Monero, kripto değerlerine bağlı kalarak son yıllarda oldukça popüler hale geldi.

Son zamanlarda Monero’nun Bitcoin’in yaptığı hacmin %25’ini gördüğü bildirildi. Bunun gibi rakamlarla, XMR şu anda Reddit satın almak için en iyi kripto olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu