Kripto Para
Trend

Reef Coin Yorum Geleceği

Reef Coin Yorum Geleceği Hakkında Birkaç Tüyo Paylaştık

Reef Coin Yorum

Reef Coin, amaçları ve sağlam temelleri nedeniyle son zamanların en güvenilir kripto para birimlerinden biridir. Piyasaya yeni başlayan kişilere sıklıkla önerilen bu kripto para birimini sizler için yorumluyor; geleceğini ve geçmişini ele alıyoruz.

reef coin yorum geleceği
reef coin yorum geleceği

 

REEF Coin Nedir?

REEF Finance ya da bilinen kısa ismi ile REEF, Polkadot üzerine temelleri atılmış bir DeFi projesidir. Yapay zekâ tabanlı oluşu ile rakiplerinden ayrılan bu kripto para biriminin asıl amacı ise merkeziyetsiz finans protekolleri için aracılık hizmeti sağlamaktır. Rakiplerinden daha az sayıda borsada listelenmesine karşın, REEF günümüzde 17 farklı kripto para borsasında satın alınıp, satılabilir. Kripto paranın listelendiği borsalar ise şunlardır;

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Gate.io
 • FTX
 • Uniswap
 • WazirX
 • PancakeSwap
 • Paribu
 • AAX
 • Bitvavo
 • CoinEx
 • CoinDCX
 • Giottus
 • ABCC
 • Pionex
 • Tokocrypto

 

reef coin yorum geleceği
reef coin yorum geleceği

REEF Blok Zinciri Nasıl Çalışır?

Kripto para biriminin blok zinciri, hisse ispatı olarak da bilinen, Nominated Proof-of-Stake (NPoS) konsensüs algoritması ile birlikte çalışmaktadır. Kolay ve hızlı bir şekilde para yönetimi yapılabilen bu algoritma sayesinde, işlem ücretleri de göz ardı edilebilecek kadar azdır.

REEF’in Kurucuları Kimlerdir?

REEF, Denko Mancheski tarafından sağlam bir amaç üzerine kurulmuştur. Kuruluş sırasında DeFi’ye (Merkeziyetsiz Finans Sistemi) katılmak isteyen, fakat önüne çıkan Teknik engeller yüzünden oluşuma katılamayan bireysel yatırımcıların önünü açmayı hedeflenmiştir. Ayrıca Mancheski, yeni kripto para yatırımcılarının, zorlu protokollere ve satın alma aşamalarına takılmadan sektöre giriş yapabilmesini de amaçları arasında belirtmiştir.

REEF Coin Güncel Değeri Ne Kadar?

Son 3 aylık grafiğinin oldukça altında seyreden REEF fiyatı, 4 Temmuz 2022 itibariyle 0,05734 Türk Lirasıdır. Ayrıca son 24 saat içerisinde 128,960,484 Türk Liralık devasa bir işlem hacmine sahiptir.

REEF Coin Geleceği Nasıl Olacak?

Yeni yatırımcılara çok fazla tavsiye edilen bu kripto para için, piyasada birçok yorum bulunuyor. REEF Yorumları ise gün içerisinde yaşanan olaylara göre şekillenebiliyor. Üzerinde dolanan spekülasyonlardan etkilenen coin, son zamanlarda bu tür numaralara karşı sağlam bir konumlama aldı diyebiliriz.

Tüm bu dış etkenleri bir kenarı bırakıp REEF Coin yorumlamaya geçersek, para biriminin Bitcoin ve Etherium gibi devlere kıyasla çok daha hızlı çalıştığını söyleyebiliriz. Bu hız farkı o kadar dikkat çekici ki; Bitcoin işlem sonlandırma hızı 4600 saniye, Etherium işlem sonlandırma hızı ise 600 saniyeyken REEF Coin’de işlemlerinizi yalnızca 40 saniyede sonlandırabilirsiniz.

Sizlere verdiğimiz hız gibi iç etkenler, bizlere yüksek bir potansiyelin ışıkları olarak görünüyor. REEF Coin, DeFi piyasası içerisinde bu potansiyelini kullanarak çok daha büyük pump fırsatları yakalayabilir gibi görünüyor.

Teknik konulara değindikten sonra tekrardan dış dünyaya dönebiliriz diye düşünüyoruz. REEF her ne kadar sağlam temelleri olan bir kripto para ekosistemi olsa da dışarıdan gelecek yatırımcılara bağımlı haldedir. 2021 yılının ilk çeyreğinde güzel grafikler çizen REEF, Twitter üzerinde 750 binden fazla takipçiye sahip “Paradator” isimli kullanıcı tarafından sıklıkla spekülasyona uğramaktadır. “Paradator”, ilk olarak REEF hakkında olumlu yorumlarını paylaştığında; kripto parada inanılmaz bir yükseliş görünmüştü. Fakat zamanla yatırımcıların ilgisini kaybeden kripto para birimi, bir süredir düşüş grafikleri çiziliyor.

Son olarak, yüksek bir arza sahip olan para biriminin asla binlerce dolar seviyesine gelemeyeceği gibi bir gerçek de önümüzde duruyor. Ayrıca son dönemlerde motivasyonunu kaybeden yönetim kurulu da paydaşlar tarafından yoğun bir tepkiye maruz kalıyor. Bir yönetim kurulu değişikliği de ufukta görünüyor diyebiliriz.

REEF Coin Hedefi Nedir?

REEF, yaptığı hazırlık ve gelecek planları sayesinde birçok kullanıcısı tarafından güvenli liman olarak kabul görmektedir. Kesin ve gerçekçi fiyat hedeflerine sahip kripto para biriminin 2030 yılına kadar olan hedefleri şu şekildedir;

2022: Sene sonunda 0.02$’nin altında kalması beklenmektedir. Zirve noktasının ise 0.57$ olması bekleniyor.

2023: WalletInvestor tarafından yapılan tahmine göre, piyasa değerinin en fazla 1.87$ olacağı tahmin ediliyor.

2024: 2024 yılı tahmini ise TradingBeasts’ten geliyor. Yatırım şirketine göre kripto para biriminin maksimum değeri 0.07$ olacak.

2025: 3 yıl sonrası için tahmin yapmak riskli olsa da DigitalCoinPrice bu yükün altına girdi ve zor da görünse REEF’in 2.47$ ile yılı kapatacağını tahmin etti.

2025-2030: Bu uzak dönem için piyasada birçok söylenti ve analiz dolanıyor. Yatırımcıların en çok dile getirdiği değer ise, 2025 yılının kapanışından daha düşük olan 2.35$ gibi görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. çok güzel özetlemişsiniz teşekkürler
  uzun zamandır elimde tutuyorum, şu an biraz daha ekleme yapma düşüncesiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu