Teknoloji
Trend

Resident Evil Dizisi için Çıkış Tarihi Belirlendi.

Resident Evil Dizisi için Çıkış Tarihi Belirlendi.

Netflix’in aksiyon Homeowner Evil koleksiyonunun kesinlikle 14 Temmuz’da dünya çapında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Netflix aynı şekilde Capcom’un uzun süredir devam eden korku video oyunları koleksiyonuna dayanan gösteri için 3 Fragmanı resmi yayınladı.

resident evil dizisi için çıkış tarihi belirlendi.

Basit posterler, yepyeni bir logo tasarımına ve parlak sarı bir tarihe kan sıçramasına sahiptir. Biri basitçe üzerinde kan kabarcıkları olan logoyu gösteriyor. Birinde “Joy” yazan bir hap ve Umbrella Corporation’ın logo tasarımı gibi görünüyor. Ek olarak, T-virüs patojeni için pozitif olduğunu belirten bir etikete sahip bir şişe kan bulunur.

Yıl 2036– ölümcül bir enfeksiyonun dünya çapında bir kıyameti tetiklemesinden 14 yıl sonra, Jade Wesker, kana susamış, kirlenmiş ve çılgın yaratıklar tarafından istila edilen bir dünyada hayatta kalmayı savunuyor. Bu düpedüz katliamda Jade, New Raccoon City’deki geçmişinden, babasının Umbrella Company ile soğumaya başlayan bağlantılarından, ancak öncelikle kız kardeşi Billie’nin başına gelenlerden musallat olur.

Jade’in babası kesinlikle Albert Wesker olurdu, bu dizide Lance Reddick (The Wire, Destiny) tarafından oynanacak. Netflix daha önce programın kesinlikle iki zaman çizelgesi arasında hareket edeceğini doğrulamıştı; biri Jade’in yanı sıra gençler olarak Billie, diğeri ise zombi enfeksiyonu tarafından mahvolmuş bir gelecekte. Yeni dizide aynı şekilde Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, Paola Nuñez yer alıyor ve Supernatural’dan Andrew Dabb tarafından besteleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu