Haberler
Trend

Samsung Galaxy Chromebook 2 360 Duyuruldu

Samsung Galaxy Chromebook 2 360 Duyuruldu

 

Samsung Galaxy Chromebook 2 360 Duyuruldu Samsung , günümüzde teknoloji dünyasının en alakalı devlerinden biridir. Şirket, Galaxy akıllı telefonlarıyla kesinlikle dikkatleri üzerine çekiyor, ancak Samsung’un sunabileceği daha çok şey var. Şirket ayrıca, premium segment için uygun maliyetli seçeneklere sahip kendi Galaxy dizüstü bilgisayar serisine sahiptir. Şirket aynı zamanda Chromebook pazarına da zamanında sürümlerle bahis oynuyor. Bugün şirket, ikisi bir arada tasarıma sahip yeni bir Samsung Galaxy Chromebook 2 360’ı tanıttı. Cihaz, İngiliz Eğitim Eğitimi ve Teknolojisi (BETT) forumunda açıklandı ve 15 Nisan’dan itibaren satışa sunuldu

imagem 2022 03 24 111514
samsung galaxy chromebook 2 360 duyuruldu

SAMSUNG GALAXY CHROMEBOOK 2 360 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yeni Samsung Galaxy Chromebook 360, 2.560 x 1.600 piksel çözünürlüğe sahip 12.4 inçlik bir TFT panele sahip. Ekran 350 nit parlaklık sunuyor. Bir akıllı telefon ile karşılaştırdığınızda bu düşük gelebilir. Ancak bu, muhtemelen doğrudan güneş ışığı altında kullanmayacağınız bir cihazdır. Ayrıca, iyi bir 2’si 1 arada cihaz olarak, tablet olarak çalışması için döndürebilirsiniz. Cihaz ayrıca 720p çözünürlüğe sahip bir web kamerasına sahiptir. Kullanıcılar, LTE bağlantısına sahip belirli bir varyant seçebilir. Bu nedenle, hücresel internet bağlantısı üzerinden hareket halindeyken kullanabilirsiniz.

Kaputun altında, Galaxy Chromebook 2 360 bir Intel Celeron N4500 işlemci barındırıyor. Mütevazı bir yonga setidir ancak yoğun görevler için kullanılmaması gereken bir cihaz ve işletim sistemi ile mükemmel uyum sağlar. Intel UHD grafikleri de var. Telefon 4 GB LPDDR4X RAM içerir ve 64 GB veya 128 GB eMMC depolama alanına sahiptir. Bağlantı için iki adet USB Type-C bağlantı noktasına, iki adet USB 3.2 konektörüne, bir kulaklık/mikrofon birleşik jakına, bir mikro SD kart okuyucusuna ve bir nano güvenlik yuvasına sahibiz. Dizüstü bilgisayar güçlerini 45,5 Whr pilden alıyor. Sammy’ye göre, bu pil sürekli kullanımda on saate kadar dayanabiliyor.

Yazılım açısından, Google’ın Chrome OS’sinden beklediğiniz her şeyi bulacaksınız. Daha önce de söylediğimiz gibi LTE bağlantılı bir seçenek var. Wi-Fi varyantı söz konusu olduğunda, hızlı ve kesintisiz bağlantı sağlayan Wi-Fi 6’ya kadar destekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu