Teknoloji

Samsung Galaxy S20 kullanıcıları ücretsiz ekran değişimi alıyor

Samsung, dikey 'Ekrandaki Hat' sorunuyla Galaxy S20 serisi kullanıcılarına tek seferlik ücretsiz ekran değişimi sunuyor gibi görünüyor.

Bu yılın başlarında, 2020’de piyasaya sürülen Samsung Galaxy S20 serisi, kötü bir sebepten dolayı yeniden ilgi odağı oldu. Birkaç Galaxy S20 kullanıcısı , cihazlarının ekranda dikey yeşil bir çizgi gösterdiğinden şikayet etti. Sorun o zamanlar yalnızca bazı kullanıcılar için görünüyordu, ancak hala devam ediyor gibi görünüyor ve birden fazla S20 serisi modele ulaşıyor. Neyse ki, Samsung bu ekran hatasını kabul ediyor gibi görünüyor ve Vietnam’daki tüm Galaxy S20 serisi telefonlara ücretsiz ekran değişimi sunduğu bildiriliyor.

Vietnam’daki Galaxy S20 kullanıcıları tek seferlik ücretsiz ekran değişimi alıyor

Vietnamlı bir yayına göre ( via ), Tinh Te , Samsung, Samsung Galaxy S20 , Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra cihazları için tek seferlik ücretsiz bir ekran değiştirme programı başlattı . Bu, ekranda dikey yeşil çizgi sorunuyla karşı karşıya kalan modeller için olacaktır. 

 

“Garanti Dışısamsung galaxy s20 süresi boyunca telefonlarında herhangi bir fiziksel hasar veya su dolu işareti olmadan görüntülenen Line in ile ilgili müşterilerden çok az VOC var. Müşterileri desteklemek için, bu sorunun 31 Aralık 2022’ye kadar yukarıda belirtilen modeldeki Batarya ile birlikte OCTA düzeneğinin yalnızca bir kez FOC değişimi için dikkate alınmasına karar verildi, ”diye belirtiyor bir Galaxy S20+ kullanıcı servis kılavuzu.

WhatsApp, iPhone ve Android için Mesaj Tepkilerini Hazırlıyor

Bu, ‘Ekrandaki Hat’ sorunu olan Galaxy S20+ kullanıcılarının 31 Aralık 2022’ye kadar tek seferlik ücretsiz ekran değişimi alacağını doğrulamaktadır. Ayrıca, yalnızca telefonda başka herhangi bir fiziksel hasar veya su hasarı işareti yoksa geçerli olacaktır. garanti kapsamı dışındadır. Yayın ayrıca, yalnızca Galaxy S20+’ın değil, vanilya Galaxy S20 ve Galaxy S20 Ultra’nın da ücretsiz ekran değiştirme programını desteklediğini ortaya koyuyor.

Bu Samsung için harika bir karar olsa da, şimdilik sadece Vietnam ile sınırlı görünüyor. Şu anda, bu programın Hindistan’da mevcut olup olmadığı bilinmiyor, ancak yakında öğrenmeliyiz, bir kez yaptığımızda hikayeyi güncelleyeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu