Teknoloji

Samsung Yazıcıları Özellikleri

Samsung Yazıcı gelişen teknolojik ürünlerin günlük hayatta olmazsa olmazları arasındadır. Samsung yazıcılar işletim kolaylığı özelliğine sahiptir. Samsung yazıcı teknolojisi ile sorunsuz baskılar yapılır. Kablosuz bağlantı seçeneği ile tablet, telefon ve diğer teknolojik cihazlardan doküman taratma ve yazdırma işlemi yapılabilir. Samsung yazıcı şık tasarım ve modern görüntüsüyle çalışma alanlarından minimum yer kaplar. Samsung yazıcı yüksek kaliteli özellikleri ile net, detaylı ve düzgün bir belge almaya yardımcı olur. Samsung yazıcıları ile belge kaçıncı kopya olursa olsun net bir görüntüye sahip olur.

Teknolojinin her alanında yenilikçi çözümler sunan Samsung, kullanıcıları tarafından beğeni toplar. İşyerleri, ofisler ve evler için yazıcılar olmazsa olmaz ürünlerdir. Samsung kalitesiyle yazıcılara yeni kimlik kazandırılır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile son teknolojiyi birleştirip üretim yapan firma, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır.

Hayatı kolaylaştıracak ürünlerden biri de yazıcıdır. Birçok işlevi olan bir yazıcılar internet kafeler, kırtasiyeler, şirketler ve okullar için bir zorunluluktur. Samsung yazıcılar farklı ürün yelpazesi ve fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Kolay kullanıma sahip tasarımları ile dikkat çeker. Samsung yazıcılar ile yüksek performansı sağlayanır. Samsung yazıcıların özellikleri de modellerine göre değişir. Bazı lazer tek tip yazıcılar sadece siyah beyaz olarak yazdırırr. Bu yazıcılar uygun fiyata sahip bir yazıcıdır.

Samsung Bulaşık Makinesi 4c Hatası Nedir? Sorusunun yanıtı makalemizdedir.

samsung yazıcıları özellikleri
samsung yazıcıları özellikleri

 

Samsung Yazıcı Modelleri

Bazı yazıcı modellerinde eco düğmesi ile tek dokunuşta tasarruf sağlanır. Toner, kağıt ve bunun yanında enerjiden de tasarruf edilmesi ile bütçe dostu olarak kullanıcıya sunulur. Bu özellikle ürün kullanırken çevreyi koruyabilir. Çift taraflı baskı özelliği kağıdın her iki yüzünü de yazabilir özelliktedir. Aynı zamanda, boş sayfalar atlanıp sadece metin ve resim içerikli sayfalar yazdırılır.

Samsung tarayıcı, sosyal ağlara bağlantılı modelde tasarlanır. Easy Printer Manager ile dijital belge oluşturma, bu belgeleri sosyal ağlarda kolayca paylaşma ve yazıcı ayarlarını kolay şekilde düzenlemeye olanak tanır. 600MHz Cortex -A5 çekirdek işlemcisi, hızlı işlem yapmaya yardım eder. 1 dakikada 20 sayfa çıkarabilme hızına sahiptir.  1 ayda 10.000 sayfaya kadar çıkabilir.  A4 baskı sayısı ve ilk sayfayı 8,5 saniyede çıkarabilme özelliğindedir. Samsung 4200 yazıcılarını oldukça ayrıcalık sahibi bir konuma getirir. Dakikada 20 kopya alabilme kapasiteli Samsung yazıcı modelleri 999 kopyaya kadar işler.

Samsung lazer yazıcı, çok işlevli olup tek tip modellerinde pek çok farklı özellik sunar. Wifi veya Wifi Direct bağlantılı modellerde Samsung Mobile Print uygulaması kullanarak yazdırma işlemi yapılabilir. Bu yazıcı, USB destekli olmayan kablosuz kurulum seçeneğiyle de dikkat çeker. Tek bir dokunuşla kaliteli yazdırma, faks gönderme ve tarama işlemi için NFC teknolojisiyle tasarlanmıştır. Samsung lazer yazıcılar mobil cihazlarda baskı yapıp görüntü boyutunu seçebilme avantajına sahiptir. Samsung toner ile kıvrılmış belgelerin oluşması gibi can sıkıcı durumlar yaşanmaz. Bu toner ile belgele ve resimleri oldukça canlı renk ve keskin çizgilere sahip olur.

İşlerinde gizlilik bilinci ile hareket eden kullanıcılar, Samsung yazıcı modellerini güvenle seçebilir. Kişisel baskı işleri kolay şekilde yapabilir. Yazıcı için belirlenen parola girilerek istenen zamanda işler özel olarak yazdırabilir. Samsung yazıcı ml-2165 kullanıcıları, son teknoloji yazıcı deneyiminin keyfini çıkarır. Kablosuz ayarları ile işlemler hızla bitirilebilir. Dakikada 40 PPM baskı hızı performansı dikkat çeker. 1 GB belleği ve   1 GHz çift çekirdekli işlemcisi ile baskıda yüksek seviyeli performans sağlar.

 

Samsung Yazıcılar

Samsung yazıcı fiyatları model özelliğine göre değişim gösterir. Yazıcılarda bulunan Wifi, renkli baskı, faks ve USB bağlantısı gibi özellikler fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. Siyah beyaz baskı yapan Samsung yazıcılar daha uygun fiyatlıdır. Renkli baskı ihtiyaçlarına cevap vermeyen yazıcılar bütçeye uygundur. Samsung yazıcı, uygun fiyat aralıkları ve düşük hacimleri sebebi ile ev, kırtasiye ve ofislerin olmazsa olmazları arasındadır. Bu çok amaçlı modeller, ofis, internet kafe, kırtasiye ve okul gibi ortak alanlar için uygundur. Bu zengin özellikli yazıcılar yer ve paradan tasarruf sağlar. Bazı modellerde mevcut olan tek dokunuşlu eko düğmesi ile kağıt ve enerji tasarrufu sağlanır. Ofis veya ev için ekonomik yazıcı modelleri tercih edilmelidir. Samsung yazıcı modelleri bu anlamda en çok tercih edilen modeller arasındadır. Serbestçe filtrelenebilir Samsung yazıcı fiyatları ile, bütçeye uygun bir satın alma işlemi yapılabilir.

Etiket, kart ve zarf basabilme özelliğine sahip Samsung yazıcı modelleri de bulunur. Bunlar çok amaçlı yazıcılardır. Bu çok amaçlı yazıcı modelleri metrekare başına 220 gram ağırlığında olan ortamları destekleme ve yazdırmaya olanak sağlar. Samsung yazıcı her zaman işlevselliği ön planda tutar. Kullanıcıların ürünlerinden en iyi performansı alabilmeleri için talimatların basit olması gerektiğini bilir. Bu sebeple, Samsung m2020 yazıcı modelleri 4,3 inçlik dokunmatik paneli ile kolayca komut verilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Samsung yazıcı kullanılarak özel ve önceden yüklenmiş baskı çözümlerine erişebilir. USB cihazı ile eklenen belgeler, Samsung teknolojisi ile üretilen yazıcılarda oldukça kolay şekilde basılabilir. Samsung yazıcı sezgisel menüleri ile USB görüntüleri ve belgeleri pratik şekilde yazdırır. Samsung yazıcı, bulut yapılarını destekleyici yazılımları kullanıp çevrimiçi depolama hizmetleri Google Drive, Evernote ve Dropbox  gibi çeşitli bulut depolama siteleri üzerine kaydetme imkanı tanır. Çıkarılabilir toner sistemine sahip yazıcılar maliyet bilincinde olan işletmeler tarafından tercih edilir. Bu yazıcıların görüntüleme ünitesi ve toner kartuşları ayrı olarak satılır. Bu ürünler bir sorun yaşandığında ayrı olarak parçaları değiştirebilmek adına esneklik sağlar. İlk baskılarını uyku modundan çıktıktan sonrasındaki 17 saniye içinde basan yazıcı modelleri zamandan büyük ölçüde tasarruf ve konfor sağlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu