Kripto Para

Sand Coin Geleceği- Sand Coin Nereye Gidiyor?

Sand coin gelecegi, oyunsever yatırımcıların oyun oynadığı sırada coin üretmesine olanak sağlayan bir sistemdir.  Sand coin Metaverse listesinde yer alır.

Sand coin, The Sandbox ekosistemi üzerinde işlemler ve etkileşimler için temel şekilde kullanılan, Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tabanlı token olarak bilinir. 2011 yılında oyun geliştirme şirketi Pixowl’un kurucu ortakları tarafından çıkarılan The Sandbox’un ilk oyunu 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. Pixowl şirketinin 2018’de Hong Kong merkezli risk sermayesi ve oyun geliştirici şirket olan Animoca Brands’e 4,9 milyon dolara satılmasının hemen ardından Sand coin projesi Hong Kong merkezli olacak şekilde piyasaya sürülmüştür. Sand coin geleceği oldukça parlaktır.

 

sand coin geleceği- sand coin nereye gidiyor?
sand coin geleceği- sand coin nereye gidiyor?

Sand Coin Nedir?

Sand Ethereum ağını kullanır, ERC-20 alt yapısını kullanan Sand coin sistemi içinde bazı ürünler bulunur.

VoxEdit, pazara aktarılabilir özelliğe sahip varlıklar yaratılmasına imkan tanıyan yazılımdır. Marketplace, oyuncular tarafında üretilen varlıkların ticaretine olanak tanıyan merkeziyetsiz pazardır. Game maker, kullanıcıların ücretsiz bir şekilde oyun oluşturulmasını mümkün kılan araç kutusudur.

Sand coin, güvenlik ve şifre işlemlerini Ethereum blok zinciri altyapısını kullanıp gerçekleştirir. Etheruem blok zinciri güvenilirliği ve Sand coinin uzun süredir kesintisiz işlem görmesi bakımından güvenilirdir. Sand coin piyasaya sürüldüğünden bu yana birçok kripto para borsası üzerinde listelenmiştir. Sand coinin listelendiği borsalar; Binance, KuCoin, FTX, Huobi Global, Gate.io, Crypto.com, Btcturk, Kraken ve Paribu olarak sıralanır.

Sand coin 2022-2025 verilerine göre son derece olumlu şekilde seyreder. Metaverse evrenlerinin arttığı günümüz döneminde Sand coin bu pazarda yerini almıştır. Sand coin yatırımcıların ilgisini büyük bir ölçüde çekmiştir. Metaverse evrenleri içinde en iyi platformlardan biri olarak bilinir. Sand coin Binance ve birçok kripto para borsası içinde listelenmeyi başarmıştır. Bu başarı da Sand coin fiyatını önemli bir ölçüde arttırmıştır. Metaverse evreni içinde sanal arazi  satan Sand platformunun arazi fiyatları coin fiyatının artması ile kayda değer biçimde artmıştır. Sand coin twitter hesabı aktif olarak paylaşım yapar. Bu durum ise kullanıcı ve de yatırımcıların Sand coin platformuna daha fazla güven duymalarını sağlar. Metaverse evrenlerinin sayısında görülen artış rekabeti de arttırır.

 

Sand Coin Geleceği

Sand coine bakıldığında çoğu kripto para uzmanlarına göre dünyada gitgide popülerleşen Metaverse evreni olan Facebook şirketinin ismini değiştirmesi ile adını herkese duyurmuştur. Dünyada birçok kişinin Metaverse evrenlerinden haberdar olunması yatırımcıları Metaverse coinleri almaya teşvik etmiştir. Sand coin grafik verileri buna bağlı olarak artış göstermiştir. Sandbox USDT kuru yükselmiştir. Sandbox coin geleceği çok parlak görünse de kripto para piyasası çok çalkantılı bir piyasa olup bu sebeple yatırımcılar yatırım yaparken oldukça  dikkatli olması gerekir.

Sand coin tahminleri 2023 yılı ve sorasında yapılan tahminlere göre güncellenmiştir. 2023 yılı için 0,88 – 1,05 dolar arasında bir fiyat hedefi bulunur. Piyasa riskleri sebebiyle düşüş eğiliminin görülebileceği aktarılmıştır.

Kasım 2021 yılında görülen 8,44 dolarlık en yüksek fiyat sonrası piyasalarda sert düşüşler yaşanmıştır. Uzun vadeli görünümde Sand coin yorumları olumlu olarak öne çıkar.

 

Sand Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Sand coin projesinin artıları eksilerine oranla daha fazladır. Ancak çoğu kripto para temelli projelerdeki gibi, henüz yeni bir alan olması belirsizlikler ve risk faktörünü de berabirinde getirir. Bu sebeple risklerin doğru şekilde hesaplanması ve buna uygun olarak yatırım yapılması önerilir.

Sand coin projesinin avantajları ve dezavantajları aşağıda listelenmiştir

  • Çok sayıda popüler isimden destek ve yatırım almayı başarmıştır.
  • Kolay şekilde dijital varlıkların oyun biçiminden üretilmesi ve al-sat işlemlerinin yapılmasını sağlar.
  • NFT oluşturma, Vox Düzenleme ve de oyun yapıcı gibi seçenekleri birlikte sunar.
  • Sand coin piyasalarda belirsiz görünüm taşıdığı için risklidir.
  • Oldukça üçlü rakiplere sahip olması ile dezavantaj yaratmaktadır.

2011 yılında kurulmuş oyun geliştirme şirketi Pixowl’un ortakları tarafından çıkarılan The Sandbox ilk oyununu 2011’de piyasaya sürmüştür. Pixowl şirketinin 2018’de Hong Kong merkezli olarak risk sermayesi ve oyun geliştirici şirket Animoca Brands’e 4,9 milyon dolar fiyata satılmasının ardından Sand coin projesi Hong Kong merkezli piyasaya sürülmüştür.

Birçok analist ve yorumcu kripto paraların daha başlangıç aşamasında olduğunu düşünür. Bu sebeple The Sandbox gibi projeler başlangıç durumunda bulunur. Elinde bulundurduğu 36.6 milyar dolar bitcoin ve diğer varlıklar ile birlikte alanında dünyanın en büyüğü olan Grayscale, metaverse piyasasının şekillenmeye devam ettiğini, mevcut ivmesiyle ilerlemesi gelecekte 1 trilyon dolarlık bir değere ulaşabileceğini söylemiştir. Şu anda 15 trilyon dolar piyasa değerinde Web 2.0 şirketleri ile rekabet edeceğini söylemiştir. Ayrıca, Ark Invest ve JPMorgan’da buna benzer açıklamalarda bulunmuştur. Bu doğrultuda Sand coin geleceği yıllar içerisnde yükselecektir.

Peki Sand coin arzı sınırlı mıdır? Sand coin arzı sınırlıdır, yani yazılımın kurallarına göre 3 milyar SAND token olacaktır.

Sand Coin hangi metaverse? Ethereum tabanlı olarak bilinen Sandbox, şimdiye kadar geçen sürede Shaun the Sheep, ATARI ve  de Crypto Kitties gibi  uzun bir zamandır söz ettiren büyük ve popüler şirketler ile ortaklık kurdu. Sandbox’ı bir sanal dünya şeklinde tanımlanabilir.  Bu sebeple metaverse coini Sand coin şeklinde adlandırılır.

Sand Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Sand coinin nereden ve nasıl alınır sorusu kripto severler tarafından merak edilir. Sand coin, en yaygın metaverse projelerinden biridir. Bu sebeple Sand token neredeyse tüm majör borsalarda bulunur. Binance, FTX, Gemini, Bybit, KuCoin, Kraken, Huobi ve Bitstamp gibi oldukça büyük kripto para alım satım plâtformlarındana alım- satım işlemleri gerçekleşir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu